Ambi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Ambi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

eroa

firma zajmuje się ozdobami świątecznymi, więc w sumie działa w sezonie tylko, ale wydaje mi się, ze wtedy po prostu zatrudniają wiecej osób i mają sporo stoisk i naparwde opłaca się taki biznes jakby nie patrzeć. Ale oferty pojawią się pewnie bliżej świąt.

Wiecie czy można dobrze zarobić na przeciętnym stanowisku w firmie Ambi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ? Jak wygląda wynagrodzenie w branży? Czekamy na opinie.

Zostaw opinię o Ambi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe