Unimet Sp. z o.o.

Tczew

Opinie o Unimet Sp. z o.o.

Cieśla

Firma taka sobie, jak inne ale wypłaca całą kasę a od roku nawet na konto. Chlebowego nie trzeba brać by dostać wypłatę.

Bolo

Są jeszcze gorsi

Lidia

@chris, może napiszesz coś więcej na ten temat? Dlaczego ,Twoja opinia jest negatywna? Dlaczego jesteś niezadowolony? Może ktoś z obecnych pracowników lub byłych pracowników będzie w stanie napisać jak aktualnie wygląda sytuacja?

chris

racja a ten niby pan kierownik zajaczkowski wielki inteligent a jest zwykłym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie uciekajcie od nich jak najdalej

Zona bylego pracownika

Ja ide terez z mezem do prawnika po swietach wywalczyc pieniadze za urlop tyle lat maz pracowal w tej firmie nigdy za urlop nie mial wyplacane poprostu firma kradla te pieniadze. Jestem szczesliwa ze sie zwolnil pracuje teraz w innej firmie tez w Niemczech ktora PLACI NA CZAS 3 miesiace juz tam pracuje dostal bony na swieta i za 3 dni urlopu ponad 300 euro TO JEST PRAWDZIWA FIRMA. Nie polecam firmy UNIMET UCIEKAJCIE Z TAMTAD JAK NAJSZYBCIEJ !!!

lolo

pracowałemu tych hamow 8 lat lepiej kid z okien wp..... niz unich robic prezes zajac to .......

zenek

zgadzam sie z wami i nikomu firmy nie polecam poniewaz zawiodlem sie np kiedy wyplacali co tydzien tzw chlebowe a pan Z,tylko patrzy na twarz komu dac sto ,lub 200 E.prezes sam rozlicza wyplaty a ksiegowa sie tlumaczy biedna kobieta musi wszystko od nas sluchac .omijajcie ta firme z daleka bo pojdziesz z torbami .

sprawdzony

wszystkie opinie podzielam ,jak juz pracujesz jeden z drugom to nie podpiujcie zadnychpism np o urlopach bezplatnych pism ze otrzymujesz stawke podana na umowie czy przy ostatecznym rozliczeniu ze nie bedziesz roscil wiecej nic do firmy bo napewno przegrasz .straszne zlodziejstwo w firmie

paweł

dokładnie panowie na Hamburgu pracowałem to dramat ,syf jak w domnordzie lub s-budzie ,śmieszne pieniądze ,nie płacą urlopu ani podatku , zastanawiam się czemu takie firmy jeszcze istnieją ? DRAMAT .Gdzie jest Arbaitsamt ,Policja ,Zoll?

Tom

Z daleka od tego (usunięte przez administratora)

stary

witam!!!!!!!!!!podzielam opinie kolegow bo tu pracuje .firma zeczywiscie placi chlebowe po 100 lub 200 euro.ale zadluzenie rosnie poniewaz juz placa w dwoch ratch i nie koniecznie .trzymajcie sie z daleka od nich(usunięte przez administratora).pozdrawiam

katana

(usunięte przez administratora).Wstyd się w domu pokazać na święta z taką wypłatą(usunięte przez administratora)Wielka kaszana!!!!!!!!!

mikołaj

Dzięki koledzy za opinie tej firmy teraz już wiem co mam robić że muszę się trzymać jak najdalej od nich to tyle Nara.

Grzesiek

A ja polecam tą firmę.Jak ktoś nie lubi regularnych wypłat,lubi mieszkać jak sardynki w puszce(często bez prądu i wody)to polecam.Jadąc do kraju,przymusowy urlop bezpłatny-żebyś czasem nie poszedł na chorobowe.A jeszcze w Hamburgu mieszka się za zamkniętym ogrodzeniem i monitorowanym terenem,żeby komuś nie przyszło do głowy wyjść na spacer albo do sklepu.O kasie już nie będę pisał bo mi żyłka pierdolnie,Nie Polecam!!!!!!!!!!!!!!1

janek

Witam. NIE POLECAM tej firmy!!!! Płacą w ratach po 200e tygodniowo a reszta idzie w długi, czasami dadzą 500e aby zamydlić oczy ale i tak długi się robią po 3-4tyś euro. Warunki mieszkaniowe wiadomo w hotelu, praca jak to na budowie. Umowa to zależy od pracodawcy- ty nie masz nic do gadania. Jakby regularnie płacili to nie byłoby źle...przynajmniej w Berlinie ale przypuszczam, że w Hamburgu jest to samo. Szukaj coś innego, ja usiłuje odzyskać od nich kasę i zakładam gewerbę i spadam z tej "firmy".

juras

Mikołaj,jeżeli masz inne możliwości,to je wykorzystaj.(usunięte przez administratora) Robota jak wszędzie,normalnie po 11 godz. warunki mieszkaniowe(usunięte przez administratora) O pieniądzach aż wstyd pisać.Umowę dostaniesz gdzieś w granicach 13,70 euro brutto,a na miejscu dowiesz się że do ręki jest 6 i mniej.(usunięte przez administratora)

mikołaj

Witam i pozdrawiam wszystkich czy może mi ktoś napisać o firmie unimet praca w Niemczech jakie warunki ile godzin pracy jakie zarobki bo mam wyjeżdżać z tej firmy i chciałbym coś niecoś wiedzieć o tej firmie bo niema żadnej opinii i nie wiem czy jest tak żle że się nikt nie wypowiada czy jest taka dobra że żal powiedzieć.

Zostaw opinię o Unimet Sp. z o.o. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimet Sp. z o.o.