Art Budownictwo Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie

Opinie o Art Budownictwo Sp. z o.o.

wujek dobra rada

Nie polecam tej firmy, tak samo jak firmy 'córci' DIAMOND PROPERTIES. Oszuści, kłamcy, hipokryci. Ludzie, którzy nie dorośli do prowadzenia biznesu, z etyką rodem lat komunistycznych. Cwaniactwo podszyte chęcią zysku. O sztuce budowlanej nie mają najmniejszego pojęcia! Nie życzę nikomu podejmowania współpracy w jakimkolwiek charakterze z Prezesem i jego córką.

Znasz dobrze firmę Art Budownictwo Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Art Budownictwo Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Budownictwo Sp. z o.o.