Janmar S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Opinie o Janmar S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma Janmar S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa ? Podziel się z nami opinią.

Krzysztof
@admin 13.08.2015 12:37

W życiu nie rozmawiałem z takim Panem jak w tej firmie który w sposób arogancki traktuje kandydata. Nie dziwie się że ogłoszenie widnieje od miesięcy.

Zostaw opinię o Janmar S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Grudziądz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janmar S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa