Rem-Bud

Olsztyn

Opinie o Rem-Bud

jarek

i taki wymóg jest według mnie dostateczny dla księgowej. Chyba każdy szanujący się księgowy wie, co należy do jego kompetencji i obowiązków.

michał

Gdzie @maciek widziałeś te oferty? bo ja szukam i niestety nic nie ma i nie wiem czy nie umiem szukac, czy może po prostu nowe miejsca pracy w rem-budzie były ale się skońćzyły. Mam doświadczenie w budowlance w samej sobie, ale i w remontach no i może w końcu coś by mnie zmotywowało żeby sprowadzić się do tego olsztyna. Słyszeliście coś o jakiś wolnych etatach czy zleceniach w rembud? mam nadzieję

maciek

no właśnie ja nie wiem jk sprawa z zatrudnieniem tam wygląda dokładnie.. a wydaje mi się, ze jednak jakoś nowe oferty od nich to były.. a poza tym sądze, że oni mają także takie prawo, że moga sobie ustalać rekrutacje kiedy tylko potrzebują, wiec sami widzicie, że praca u nich nie jest przesądzona naprawde.

bida i cisz

no widze ze neistety od ponad pol roku nie mozna liczyc na jakies odpowiedzi w temacie. czy mam rozumiec ze teraz tam nikt nie pracuje i nie hcce nawet sie wypowiedziec. przykro tak sie widzi to wszystko. myslalem ze uzyskam pomoc... szkoda wielka szkoda. teraz pozostaje poszukac informacji gdzie indziej

pytanie

Widzę same mało aktualne opinie? Czy jest chociaż jedna osoba, która napisze jak się tam pracuje (wady, zalety)????? Dzięki z góry!

XXX

Sformułował bym pytanie inaczej: czy oprócz prowizyjnego zarobku jest podstawa? Odp: nie. Można jedynie dostać kontrakt w którym twój zarobek jest uzalezniony od wielu czynników, bez żadnej podstawy lub umowę o dzieło sformułowaną w taki sposób, żeby mieć furtkę aby nie wypłacić wynagrodzenia.

mr X

a mówiłem że Cię znajdę..

No Name

Drogi Anonimie, czytasz opinie na forum i zastanawiasz sie jak pracuje się w REM-BUDZIE? Pracuje sie tak, jak ludzie pisza we wczesniejszych postach. A co do wynagrodzenia, nie jest adekwatne do pracy jaką się wykonuje. Możesz napracowac sie ciężko cały miesiąc i po tym miesiącu dostac tylko kopa zamiast pieniędzy.

Adam 11

Którą siedzibę? Tą na Piłsudskiego czy na Kosciuszki?

KArol

(usunięte przez administratora)Porażka cieżko odzyskać pieniądze nawet drogą sądową.

kffdvdd

ta firma ma nową siedzibę (kosciuszki 23/1 olsztyn) przestrzega swoich pracowników żeby w razie przyjścia kogokolwiek mówić, że to nie jest jej siedziba tylko innych pseudodziałalności które prowadzi

kamil

zgadzam sie ze wszystkimi podwykonawcami(usunięte przez administratora)

Rafał

pewnie cie nie przyjęli dlatego piszesz bzdety.

Adam

Ja tam z nimi nie mam zamiaru zadzierać A czemu ???

Adam S.

Wizytówką firmy jest biuro, jak tam wszedłem, to już otrzymałem pierwsze oznaki, że coś jest nie tak. Aplikowałem na stanowisko kierownika budowy. Od Pana(usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) dowiedziałem się, że jak dla niego kierownik nie musi mieć uprawnień. Jak doszło do rozmów na temat wynagrodzenia, usłyszałem iż za taka kwotę to ona ma 2 kierowników. Wybaczcie Państwo, ale jeśli kierownik budowy zarabia mniej niż(usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) PLN, to znaczy że to nie jest odpowiednia sobą na tym stanowisku. Wiele by pisać, Pan (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) 0 pojęcie na temat bu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ictwa. Tyle w temacie, szkoda poświęcać czas na rozmowę

ja co prawda pracuje w Eko inveście są pod tym samym adresem co rem bud i póki co nie narzekam. Dynamika rozwoju, nie obiecują gruszek na wierzbie, ale jak ktoś im podpasuje to nie ma co narzekać, gorzej z tymi co kombinują.

nie ważne

Z tego co wiem to(usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) i to miendzynarodowa maja powiazania z (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem)i i najgorszymi (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) w swiecie wiec nie dziwne ze nie boja sie tu dzialac ponoc bardzo skutecznie perswaduja swoje interesy ale co tu sie dziwic polska jest dawno sprzedana

milobylopoznac

Potwierdzam powyższe opinie o firmie rem-bud/ eko-invest, już dawno nikt nie wykorzystał pracownika tak bezczelnie, mało tego nie oddał za to należytego zarobku!!!!!!!

Ale głupoty wy piszecie

Ale głupoty Wy piszecie. Opisujecie się jako Ludzie z łapanki fajnie się szanujecie "Ludzie z Łapanki" Nigdy nie szanowaliście pracy a wynagrodzenie każdy otrzymał. TACY SĄ LUDZIE DAJ IM PRACĘ A ONI ...

Anonim

Witam, A wiecie coś o firmie eko inwest? Podobno teraz przejęli Rem Bud. Jest tam szef na imię ma (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) ?? Z góry dziękuje za pomoc

Basia

Nie polecam podjecia w tej firmie pracy, ja niestety podjelam i do dzis nie dostalam swojego wynagrodzenia za prace. Wyciagnelam od nich wieksza polowe wyplaty, ale kosztowalo mnie to zachodu i ciaglego dzwonienia do biura i upominania sie o swoje pieniadze. Sa mi winni tylko (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) zl ale za kazdym razem jak dzwonie to mowia ze niamaja kasy. Smiech na sali normalnie. Przestrzegam przed podjeciem tam jakiejkolwiek pracy.

kiki

tak to samo słyszałam o gosciu chociaz pracowałam tam nie długo bo zaledwie tydzień i nawet zaliczki na bilety i życie tani materiał i nażędzia które rozlatywały się w ręku był taki jeden kierownik co tylko grzebał w nosie i siedział na schodach w przetłuszczonych włosach a zawsze miał wiele do powiedzenia ale nie na ten temat brak wiedzy totalny ..

wera

do sadu z gościem (usunięte przez administratora).totalna beznadzieja szkoda słów.

zorro

A kto to jest (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem)? czy to ta osoba co ciągle chodzi w tym samym sweterku i tych samych pantoflach ciągle uśmiechnięty jakby coś jarał,tak wiem to firma nic nie znacząca w olsztynie i na rynku rem bud to firma która zatrudnia ludzi z ulicy nie ma swojej brygady ani ludzi,i tak prosperuje posług€je się najtańszymi materiałami i sprzetem z wypożyczalni ciągle nic swojego,a wy jak jesteście poszkodowani to trza iść do udrzędu kontroli skarbowej lub do państwowej instytucji pracy w olsztynie i tam zabiorą się mu do tyłka na miejscu wszystko wytłumaczą a ponaddto powiem wam że już ludzie poszli do sądu w sprawie wynagrodzeń także idzmy i my wszyscy.

zdzich

ludzie czy wy nic nie wiecie ta firma to (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) nie ma pojęcia o budownictwie zwołajmy się wszyscy w jakimś miejcsu w kortowie idzmy do kanclerza i trzeba w oczy powiedzieć jak sprawa się ma że pracują tam ludzie z ulicu niemający doświadczenia tak jak (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem), i uważam że trzeba złożyć pozew zbiorowy do sądu o odszkodowanie wraz z ustalonymi odsetkami bo odbioru budynów nie będzie wszystko zle a zresztą co nas to obchodzi że nie ma pieniędzy ,niech wezmie kredyt z banku.

toom

Uważajcie na tą firmę nie płacą ani ludziom ani firmom ,mało tego nie szanują ludzi.

Zostaw opinię o Rem-Bud - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rem-Bud