Prometeusz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Gliwice

Opinie o Prometeusz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

klient

Nie polecam! na początku cacy-cacy a później brak płatności za fakturę.

Prometeusz
@klient 03.11.2016 18:58
Nie polecam! na początku cacy-cacy a później brak płatności za fakturę.

Na początku proszę się zdecydować "klient" czy "dostawca". Ponadto proszę się przedstawić z imienia i nazwiska bądź firmy a nie szkalować innych anonimowo, gdyż uważamy, że tylko osoby nieuczciwe boją się ujawnić. Chętnie wyjaśnimy sprawę, jednak nie wiemy o co chodzi. Takie wpisy tylko świadczą o złej woli osoby, która je umieszcza nie mając ku temu podstaw. Życzymy miłego dnia.

klient

UWAGA NACIAGACZE !!!

Prometeusz
@klient 17.04.2016 01:05
UWAGA NACIAGACZE !!!

Drogi "kliencie" skoro uważasz, że "naciągnęliśmy" Cię na coś to przedstaw się z imienia i nazwiska a nawet firmy. Chyba nie ma Pan/Pani nic do ukrycia. Może to Pan/Pani chciał(a) wyłudzić usługę a się nie udało? Życzymy miłego dnia.

TruMan

Bardzo skuteczna firma, polecam

Zostaw opinię o Prometeusz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prometeusz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe