Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrowiec Świętokrz. 3

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrowiec Świętokrz. 3

gf

@andex a czemu kiepska? masz mzoe na mysli to ze jest ciezka? no wiaodmo ze zanda do lekkich jednak niestety nie anlezy wiaodmo na co sie piszesz idac..

Pracowałeś w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrowiec Świętokrz. 3 lub byłeś jej klientem? Jakie są Twoje wrażenia? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrowiec Świętokrz. 3 - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrowiec Świętokrz. 3