Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wałcz 1

Wałcz

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wałcz 1

wałczanin

wysłałem przelew na pieniądze i jakoś nie dociera do odbiorcy,dlaczego poczta ma dziwne problemy?,czy po prostu celowo nie robi tego szybko ,bo kasa rośnie ! .Przesyłki które opłacone sa z dostawą do domu ,gdzie caly dzien czy dwa siedze i czekam nie docierają a w skrzynce leży awizo,powinni oddawac pieniądze za nie wywiązywanie sie z umowy.Za przelew do PayU zapłaciłem 6,65 - dużo, a trzy dni to dla Was to mało, na wpis do kompa bo na tym to polega.ODSTRASZACIE KLIENTÓW

ljubo
@wałczanin 21.01.2016 11:31

daj już spokój z tymi narzekaniami. Robią co mogą.

Wiesz coś na temat szefa firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wałcz 1 ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wałcz 1 - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wałcz 1