Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Łuków 2

Łuków

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Łuków 2

Maciek

Przyjmują tylko po znajomości, czy to na poczcie czy jako kurier/listonosz, nie ma szans aby się dostać z ulicy.

irek

Zastanawiam się, czy w Łukowie jest duże zapotrzebowanie na pracowników poczty. W sumie nie widziałem nigdzie ofert, na miejscu też nic nie wisiało, więc może mają komplet.

Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Łuków 2? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Łuków 2 - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Łuków 2