Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy

Rokietnica

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy

ukik

ddd, jeżeli ktoś nie zna swojej wartości to niestety będzie krążył przy najniższej krajowej. Realia są bolesne, ale konkurencja daje nieco lepsze warunki.

on

Urząd w Rokietnicy powinien dawno zostać zamknięty.Niech szefostwo samo sobie odpowie dlaczego......

bleeeeeeeee

Ludzie,jak najdalej od poczty ! Wykańcza psychicznie, po powrocie z pracy do domu nie ma się siły na nic ! Trzeba żyć tylko pracą bo inaczej się nie da....Co druga asystentka ma depresję, uwierzcie mi, sama miałam dlatego po kilku latach odeszłam stamtąd.Zdecydowanie odradzam.

Szukasz pracy?

pocztowiec

Urząd w Rokietnicy to masakra....Okropna atmosfera ,podlizustwo,komuna!!!! Każdy kto tam był to wie....Zresztą bardzo duża rotacja bo nie da się tam pracować a już na pewno nie da się zarobić.Wykorzystywanie i dziwne zasady premiowania....

Anita od Lita
@pocztowiec 05.01.2012 14:34

To chyba jakiś HORROR, ludzie są przypięci do biurka kajdanami i pracują po 20 godzin bo słyszałam że jest przesyłka w 24h Wszyscy narzekają na pracę - a jak jej niema to okna by poszła myć żeby tylko zarobić

pocztówka

Bzdura jakaś ! Pracuję w tej firmie od lat ,byłam na różnych urzędach, każdy pocztowiec wie jaki to zapiernicz i że tylko tak się wydaje,że te panie w okienkach nic nie robią tylko się uśmiechają! Nienawidzę tej roboty , jest mobbing , małe pensje,siedzenie po godzinach za które nikt nie płaci , nic się nie zmieniło od lat...Listonosze też mają przerąbane...Nie polecam, bo tu jak już się człowiek przyjmie to potem trudno się stąd wyrwać.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy - Rokietnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy