Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Golub-Dobrzyń 1

Golub-Dobrzyń

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Golub-Dobrzyń 1

edka

witam, jestem stala klientka poczty w naszym miescie, od wielu lat niektorzy pracownicy poczty sa na stale z nami, ja jestem bardzo zadowolona z obslugi,panie sa usmiechniete i mile,czesc z nich znam,pozdrawiam

Dodaj komentarz o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Golub-Dobrzyń 1. Nie czekaj, kariera wielu osób zależy od Ciebie.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Golub-Dobrzyń 1 - Golub-Dobrzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Golub-Dobrzyń 1