Opinie o Butik your new style w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Butik your new style. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Butik your new style o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Butik your new style w Bydgoszcz

nin

Pisze o butiku w focus mall odradzam lepiej tam nie wchodzic!!! praca o silnych nerwach pracowniczki zapierdzielaja na premie do kierowniczek .

nin

Kierowniczki zle traktują pracowników wcale sie nie dziwie że nikt tam nie chce pracować!!! studenci przychodza na umowe zlecenie i odchodza. Takie wredne babska nie powinny tam dalej pracować bo inaczej ten cały syf nie długo upadnie!!!!

andzia5

Butik w Focusie w Bydgoszczy, pseudo kierowniczka starsza pani Iwonka (pasuje do tego sklepu jak świni siodło) po prostu masakra sama wymaga wchodzenia w (usunięte przez administratora) a siedzi całymi dniami na zapleczu. druga wredna s....a to przydupas kierowniczki (usunięte przez administratora) (dla przestrogi podam rysopis: szczupła, ciemny blond włosy, okulary i zez) na tą w szczególności trzeba uważać bo wchodzi w d...ę udaje milutką a tylko nasłuchuje i obserwuje co by donieść kierowniczce najlepiej z nią w ogóle nie rozmawiać. Praca horror wieczne włażenie w d...ę klientom jak i kierowniczce i regionalnym oczywiście najlepiej wychodzi to (usunięte przez administratora), za marną kasę, atmosfera masakra i co tu więcej pisać szukający pracy niech lepiej omijają to miejsce szerokim łukiem.

nvn

Praca o silnych nerwach ani jeść ani pić tylko (usunięte przez administratora) i jak się człowiek rozchoruje to na 4 albo o balkoniku trzeba stać w pracy. Bo inaczej zostaniesz na bruku !! reszta ich nie obchodzi.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nx

potwierdzam dobrze opisane najgorsza praca jaka może być adresy firmy nie istnieja wielki jeden (usunięte przez administratora) nie polecam szkoda nerwów.

nn

zgadzam się również z Toba tez tam kilka miesiecy spędziłam a ostatni nekanie nie polecam sobie psuc nerwów wielka jedna żenada szczęgólnie Pani Iwona z Gdańskiej wielka różowa (usunięte przez administratora)

gregor z krainy ozz-buahahah

skoro zostałaś zwolniona i rzucasz Imionami , to może warto samemu się ujawnić gamoniu. Fajnie się oczernia wszystkich , ale o swoich szarych scenariuszach szybko się zapomina :) wprowadzanie towaru i ściemnianie z kasą.. pisząc twoje gorzkie żale, bardzo łatwo się zdradzasz kim jesteś-kiedy pracowałaś , za czyjej kadencji , ale inteligencja , której nie masz sama pokazuje czemu nie pracujesz.. Ale opinia ciekawa , nawet myślała o pracy w butiku , bo słyszałam o zmianach , podobno nie ma już ((usunięte przez administratora)przyjaciółeczki i (usunięte przez administratora)) ale widzę że warto zostać w swoim cyrku w fokusie i się nie wychylać. A ty jesteś żałosna na maksa - PÓŁ Fokusa widziało jak walisz ściemę , a obsrałaś wszystkich tylko ty Nie winna i biedna .. żenada

oooo

Cala prawda tez tam pracowałam!!!!!!!!!!!!

Witam, Każdy w tej firmie niezależnie od stażu pracy jest zatrudniony na umowę zlecenie i zarabia śmieszne 8 zł/h. Ubrania podkupywane z Wólki Kosowskiej lub innych firm. Atmosfera wszędzie nerwowa, z nikim nie można się dogadać, każdy walczy tylko o swój tyłek. Odradzam!

bisia

Witam, Pracowałam w tej firmie i jestem ciekawa o sklepie w jakim mieście mówisz?

Pracowałam w Firmie Butik (o ile to mozna nazwac firmą)na tyle długo aby poznac firme BARDZO DOBRZE, osoby ktore pracuja na umowe zlecenie wykonuja taka sama prace jak osoby na umowe o prace ale nic oprocz marnych groszy za godz im sie nie nalezy,WARUNKI SOCJALNE jakie miałysmy to poprostu DRAMAT - przez dwa lata nie było drzwi do ubikacji!!! wilgoc na zapleczu, nawet czajnika firma nie dała pracownikom.Co poł roku inwentaryzacja- ktora zawsze wypada mega ZLE np. straty na 4 tys gdzie wszystko musza oddac pracownicy, mimo tego ze rzeczy same znikaja ze stanu lub sie na nim pojawiaja, po telefonach do Serwisu ktory niby zajmuje sie sprawami technicznymi i całym systemem, mozna usłyszec ze to TAKIE BUTIKOWE CZARY MARY, wiec wszystko jasne ze firma macza paluchy w tym aby oskubac pracownikow z marnej premi - ktora zdarza sie ZAWSZE NA MIESIAC przed inwentaryzacja. Przy zamykaniu sklepu ( całkowitym) traktuja ludzi jaka śmieci, regionalna ZMUSZA do pracy po 17- 20h mowiac ze to normalne, pracownicy sami musza organizowac materiały do pakowania gdyz firma zapomina ze przenosi czy zamyka dany sklep, panowie z ich cudownej ekipy remontowej potrafia powiedziec aby po kartony isc sobie na śmietnik. FIRMA Ż E N A D A !!!!!! nikomu nie polecam tam pracy,na kazdym kroku sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Praca dla ludzi o mocnych nerwach lub o bardzo dobrym poczuciu humoru;) !!!!!!.

O atmosferze nie będę pisał, bo teraz już nie ma firm gdzie byłaby dobra. Ostrzegam przed firmą, ponieważ oszukują na każdym kroku. Obecnie zarabiasz minimum krajowej, czyli ok. 1030 zł na rękę, a nielegalnie w kopercie 270 zł. Niechętnie wypłacają nadgodziny, a jeśli już wypłacą to obliczają to na Twoją niekorzyść. Jedna osoba była zatrudniona na czarno. Kontrola inspekcji pracy niewiele pomogła, na ten dzien pozbywają sie nielegalnego pracownika, a innym zamykają buzię i mają mówić, że dostają najniższą krajową. W sklepiju w Focusie kamery (nawet w \"kantorku\"), liczniki na bramkach, ciągły OPR o złe wyniki. Pół roku temu kierowniczka (usunięte przez administratora) przyjeżdża i udaje, że nie wie jako kto ma pracować. Po czym zwalnia dziewczynę, która awansowała 2 tyg. wcześniej na kierownika. Następnie zwalnia kolejne pracowniczki i do końca grudnia zostawia sobie tylko (usunięte przez administratora)(przyjaciółka), przed która też przestrzegam, jest słodkopierdząco, żartownisia, a za plecami wie już jaki ma plan zwolnienia i udaje z tą osobą przyjaźń, żeby wybadać, że się nie orientuje. Historia wygląda tak, że zatrudniają następnie mnie i wiele głupot wygadują na temat poprzednich pracowników. Ale nie jestem tak głupią osobą, znam wszystkie poprzednie osoby. \"Ryba psuje się zaczynając od głowy\" i w tym problem, bo właściciel (usunięte przez administratora), to dusigrosz i na każdym kroku, będzie chciał Cię wycisnąć z ostatniego grosza. Albo każe podpisywać, jak poprzednim dziewczyną dokument potwierdzający wypłatę ekwiwalentu za pranie w wysokości 300 zł. Dodatkowo obroty firmy są drastycznie niższę niż na początku ubiegłego roku, dlatego (usunięte przez administratora)zastanawia się nad nowym biznesem, zamyka wszystkie swoje sklepy, zostawia tylko 2 Grudziądz i Bydgoszcz Focus. Ten który bedzie bardziej rentowny wygra. Sprawa jest bardzo śmierdząca, bo każdy udaje, że zarabia minimum krajowej, a wszystko odbywa się niezgodnie z prawem. Kierownik na umowie ma grosze - a zarabia ponad 2.000 zł., (usunięte przez administratora)- 1.600 zł. A Ty jako nowy pracownik będziesz wykonywać to samo za 1.300 zł, a zgodnie z umową zarobisz 1.030 zł. Odradzam, bo wszystko co tam się dzieje jest nielegalne i na każdym kroku szef będzie chciał Cię oskubać z pieniedzy.

m21

Pracowałam w Bydgoskim Butiku przy ul. Gdańskiej, i jednej rzeczy której należy sie wystrzegać w tym sklepie jest "Pani" kierownik. Zachowuje się ona jak pan na włościach, brak w niej jakiegokolwiek szacunku wobec pracowników czy zrozumienia. Sama nie robi nic, jej praca polega na przyjmowaniu koleżanek oraz piciu kawy, natomiast od pracujących tam dziewczyn wymaga pracy na najwyższych obrotach przez 9 godz. Ogólnie praca z nią tylko dla ludzi o mocnych nerwach, rotacja jest ogromna, dziewczyny odchodzą lub są zwalniane w szybkim tempie co nie sprzyja atmosferze. Ostrzegam, i proszę nie dać się zwieść jej sztucznemu uśmiechowi i sztucznym rzęsom. Pozdrawiam !

hmmm

firma bardzo słaba dla osób z praktyką w handlu to strata czasu "motywują"premią którą trudno zdobyć więc goła pensyjka... ogólnie nie polecam

Firma jest beznadziejna...pracowałam tam na zlecenie...nie polecam...

xyz

Może ktoś wypowie się na temat BUTIKU w Bydgoszczy? Co sądzicie na temat pracujących tam dziewczyn?

sloneczko

Butik your new style Kuropatwy 1 05-500 Piaseczno .mam pytanie czy ktos pracował w tej firmie [w róznych miastach,] jak ja wspomina.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Butik your new style - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Butik your new style?

Kandydaci do pracy w Butik your new style napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Butik your new style