P.P.H.U Mini Maxi

Piekary Śląskie

Opinie o P.P.H.U Mini Maxi

Mona

Praca w Poznaniu w sklepie Lulla Baby to jest dopiero porażka, zwłaszcza pod rządami obecnej kierowniczki. Szkoda że szef nie reaguje na gnębienie ludzi.Podburza ludzi przeciwko sobie. Masakra. Nigdy więcej

Były kontrahent

Broń mnie Panie Boże od takiej firmy !!!!!!!! Może kiedyś jak firmą zarządzał Pan Krystian firma była godna polecenia. Magazyn i telemarketing działał wyśmienicie. Jeśli mnie pamięć nie myli to wszystkim zarządzał po śmierci właściciela Pan Bogusław i Pan Tomek.Szczególnie bardzo dobrze wspominam Pana Bogdana którego temat często poruszał sam właściciel i na tym się skończyło. Później chłop znikł nie wiadomo z jakich przyczyn i wszystko spadło na psy. Teraz to sam wyzysk.Sam zakończyłem współpracę z tą firmą po tym jak zostałem źle potraktowany i nigdy więcej tam nie powrócę. anonim xxxx wa-wa

Agnieszka

kierowców goni się codziennie w różne miejsca, zamówienia i dostawy są mylone notorycznie, kierowcy odpowiadają za błędnie wypisane KP i płacą za towar z własnej kieszeni, [usunięte przez moderatora] zachowują sie jak Lolity i nic ani nikt ich nie obchodzi, NIE POLECAM ani współpracy z tą firmą ani PRACY w tej firmie :/

Zostaw opinię o P.P.H.U Mini Maxi - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Mini Maxi