Dominik Sp.j.

Świdnica

Opinie o Dominik Sp.j.

mula

@niedowiary wydają sikę jeszcze istnieć, tak przynajmniej wynika z krs a ich specjalizacja to sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

niedowiary

Boże a ta firma jeszcze istnieje? Niedowiary... Nie polecam z całego serca

to ja

Jezuuuu LUDZIE nie wierzcie w to . Firma kiedyś może i ok ... ale teraz SYF SYF i jeszcze raz SYF. Sam tu pracuję i coraz bardziem mnie to wkórza . Płaca w dół. Sklepy odpadają jeden po drugim , a ciebie gnoją za wynik . Ludzie chyba przestali mieć pojęcie o handlu.[usunięte przez moderatora]

NAJWSPANIALSZA FIRMA POD SŁOŃCEM!!!

Zostaw opinię o Dominik Sp.j. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominik Sp.j.