KISS digital sp. z o.o.

Kraków

Opinie o KISS digital sp. z o.o.

zajawka

Bardzo jasno sprecyzowane wymagania w rekrutacji. Sam proces rekrutacyjny bardzo sprawny: najpierw krótka, konkretna rozmowa telefoniczna z listą pytań, potem rozmowa w firmie. Sama praca bardzo ok - zespół zgrany i profesjonalny, skoncentrowany na projektach i ich pomyślnym doprowadzeniu do końca. Same projekty ciekawe, w różnych technologiach i z różnych branż. Atmosfera na prawdę fajna, ludzie lubią się na tyle, że często po pracy wychodzą wspólnie na imprezy :)

Michał

Bardzo miła atmosfera od samego początku. Rekrutacja z programistą z prawdziwymi pytaniami dotyczącymi programowania, zero egzystecjalnych pytań od rekruterek. Taski w każdym projekcie rozpisane dokładnie w JIRZe, wszystko jasne każdego dnia - zero stresu. Cały team współpracuje żeby wydać produkt naprawdę dobry, bez fuszerki - wszyscy rozwijają się każdego dnia i próbują najnowszych technologii co jest tutaj bardzo mile widziane. Nie można powiedzieć o tej firmie nawet jednego złego słowa. Bardzo polecam!

Ja też mam spoko doświadczenie z tą firmą. Starałem się o przyjęcie do nich na stanowisko testera aplikacji mobilnych i niestety finalnie się nie dostałem, ale duży plus za podawanie widełek wynagrodzeń w ogłoszeniu i pierwszy etap rekrutacji, którym była rzeczowa rozmowa telefoniczna dotykająca technicznych zagadnień związanych z testami.

twikel

Byłem na rozmowie. Jedna z fajniejszych jakie miałem. Robiłem test i w sumie to nawet jak mi się nie uda to nawet sama rekrutacja jest spoko- najpierw telefon z pytaniami, potem test na miejscu i dalej rozmowa.

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Kiss Digital Sp. z o.o., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o KISS digital sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KISS digital sp. z o.o.