Polcar Sp. z o.o.

Kolonia Poczesna

Opinie o Polcar Sp. z o.o.

Das fertich

Też u nich pracowałem teraz mam zszargane nerwy miałem wypadek w pracy i nie chcą go uznać że nie yo urazu a lekarz też kłamie tak to oszuści mógłbym byli w Niemczech to ich wyrzucili oszustów nie mają kapitału kasę przepuszcza a potem nie mają na wypłaty za prace

"Zrobiony w konia" były pracownik

Witam. Jak najbardziej odradzam pracę w tej firmie. Szefowie traktują swoich pracowników "z góry". Pracownicy są wręcz terroryzowani, aby codziennie robili nadgodziny. Jeśli się na to nie zgadzasz- szefowie zrobią wszystko, aby się Ciebie podstępnie pozbyć. Należy uważać przy podpisywaniu wypowiedzenia za porozumieniem stron pod pozorem "przeniesienia do drugiej spółki firmy" i podpisania "wkrótce" nowej umowy, w drugiej spółce- to ich cwany numer, służący do pozbywania się "niewygodnych" pracowników. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Polcar to najgorsza firma, w jakiej pracowałem. Odradzam pracę w tym miejscu każdemu. Pozdrawiam.

naiwny
@"Zrobiony w konia" były pracownik 13.10.2016, 00:51

witam zgadzam sie z toba w 100 % terz pracowałem w tej firmie i tez tak mnie zrobili banda cwaniaków a w szczególnosci pan Andrzej najwiekszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z jakim miałem kiedy kolwiek doczynienia

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Polcar Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Polcar Sp. z o.o. - Kolonia Poczesna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcar Sp. z o.o.