Sales Force

Sopot

Opinie o Sales Force

Maniek

Jak czytam te wpisy to odnoszę wrażenie, że to artykuły sponsorowane - ludzie to obóz pracy za niskie wynagrodzenie.

daro

wypłaty na czas - najszybciej w tej branży, a pracowałem dla 3 outsourcerów. Raz udało się nawet dostać zaliczkę na paliwo, co jest ewenementem. I tyle. reszta niezbyt fajna - wynagrodzenie kiepskie, system IT do [usunięte przez moderatora] - raporty robi się godzinami, szef cham.

ex

Ludzie, proszę Was, z cały szacunkiem, ale nie można mówić że wypłaty na czas... Firma jak firma, umowy śmieciowe lub własna działalność, ale jak się mówi z braku laku i kit dobry. Plus taki że nie musiałem robić do 16 tylko jak trzeba było wcześniej to kończyłem o 14 i też było spoko.

wi

Bardzo fajna atmosfera w pracy , można się wiele nauczyć a także dla najlepszych możliwość awansu przy nowych projektach. Nigdy się nie spóźniają z wypłatami co jest tak ważne w tych ciężkich czasach. polecam.Pracuję tu już 2 lata

nikt ważny

Witam Wszystkich Przychylam się również do opinii poprzedników, to naprawdę fajna firma, w której szybko można zyskać ogromne doświadczenie, nauczyć się handlu i zarobić godziwe pieniądze. Pracowałem w tej firmie w 2010 roku przy 2 projektach i za każdym razem byłem zadowolony ze współpracy i warunków finansowych. Obecnie dzięki doświadczeniu zdobytemu w SF - Sales Force - Twoje Siły Sprzedaży jestem przedstawicielem w jednej z największych firm z branży alkoholowej... Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów. Pozdrowienia dla "Szefa [usunięte przez moderatora]" :)

Zbyszek

Tak to prawda, jest to firma działająca w branży Outsourcingowej wykonująca projekty dla różnych innych firm. Zatrudnia handlowców, managerów i hostessy przy różnych projektach. Godziwe wynagrodzenie zawsze płacone na czas to napewno wielki pozytyw. Również przyłączam się do opini i polecam

Zostaw opinię o Sales Force - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Force