ART REKLAMA Spółka Jawna

Słupno

Opinie o ART REKLAMA Spółka Jawna

romek

nie wydaje mi się, żeby każdy inaczej wspominał firme, raczej dzelimy to po prostu na dwie kategorie - poztywną i negatywną. Ale plus dla nich, ze prowadza teraz te staże.

Lordvader

Pracowalem kiedys w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki smieszne wyzysk na kazdym kroku jedynie miło wspominam ekipe z która mialem okazje pracowac na siordruku

mariusz

pracowłem już kiedyś w tej firmie jest tam jeszcze ślusarnia

anonim2

Potwierdzam, na rozmowie o pracy opowiadają niestworzone historie obiecują nie wiadomo co a później dostajesz wielkie (usunięte przez moderatora), a jak Ci się nie podoba to do widzenia.

Darek

Art Reklama zmieniła nazwę na D-Well bo nikt nie chce z nią współpracować. Oszukuje pracowników na prowizjach, na godzinach pracy (50% 100% i 150%) na urlopach itd. Nie płacą dostawcom i kooperantom, faktury są przeterminowane po kilkaset dni i trzeba się z nimi sądzić. Ciekawe kiedy odpowiednie organy dobiorą się do tych (usunięte przez moderatora),?

aa

Yeap. Nie traktują ludzi poważnie. Wymagania z kosmosu, płaca przeciętna.

Ta firma to wielka kpina ludzi traktują jak zwierzęta a warunki sanitarne to już szkoda gadać

Zostaw opinię o ART REKLAMA Spółka Jawna - Słupno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART REKLAMA Spółka Jawna