JJ Power Firma Handlowa

Toruń

Opinie o JJ Power Firma Handlowa

dereno

No ale podobnie @anakonda jest też w przypadku samych handlowców, Ci z dobrymi wynikami dostają wysokie prowizje

buba

zobaczcie jak dziwnym trafem wszystkie negatywne opinie o tej firmie "wyparowały"..?

Ehhh jak tak czytam te wypowiedzi to aż zatęskniłam za tą firmą. Patrząc z perspektywy czasu to teraz wydaje się to nawet komiczne. Nowy dyrektor handlowy? To już nie ma ( usunięte przez administratora ) o matko ten świat schodzi na psy :) Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników i odradzam przyszłym

Ojojoj kolego cieszysz się, że tam pracowałeś? Nieźle musiała Ci się na głowę rzucić ta praca

Zainteresowana pracą

Właśnie znalazłam ogłoszenie w sprawie pracy w tej firmie, ale mam mieszane uczucia czytając opinie. Z moim wykształceniem i bogatym doświadczeniem nie mam zamiaru tracić czasu na takie podrzędne firmy. Chyba dam sobie spokój skoro to taka fuszerka :(

Zostaw opinię o JJ Power Firma Handlowa - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JJ Power Firma Handlowa