Asseco Business Solutions SA - Pion Biznesowy Wa-Pro

Stara Iwiczna

Opinie o Asseco Business Solutions SA - Pion Biznesowy Wa-Pro

Pracodawca rzetelny: pensja na czas, w umówionej wysokości. Prawa pracowników nie są naruszane. Atmosfera średnia: ani dobra, ani zła. Szanse na rozwój zawodowy - marne. Oprogramowanie tworzone w archaicznej technologii powoduje, że trudno zmienić potem pracę, bo nikt nie szuka programistów kodzących w tych językach. Najliczniejsza część zespołu to help-desk - typowe call center.

Jak przebiega proces rekrutacji na staże i praktyki w firmie Asseco Business Solutions SA - Pion Biznesowy Wa-Pro ? Czy trudno jest się dostać do pracy u nich? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Asseco Business Solutions SA - Pion Biznesowy Wa-Pro - Stara Iwiczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asseco Business Solutions SA - Pion Biznesowy Wa-Pro