Top 2000 Hamelin Sp. z o.o.

Opinie o Top 2000 Hamelin Sp. z o.o.

Rozczarowany

Firma po przejęciu przez francuzów z koncernu Hamelin idzie ku totalnej zagładzie. Szefostwo pod przykrywką kryzysu zwolniło już większość załogi, w dziale handlowym redukcja o około 75% w stosunku do sytuacji przed połączeniem. Zarządzający myślą wyłącznie o swoim interesie i szukają oszczędności kosztem pozostałych pracowników. Oferta i ceny znacząco odbiegają od realiów rynkowych i nieliczni klienci biorą towar głownie z wyprzedaży i dla bonusów, normalna sprzedaż prawie nie istnieje.Uważam, że nie jest to rzetelny pracodawca i prognozy dla firmy są zdecydowanie złe. Nie dajcie się omamić tekstami o świetlanej przyszłości i zagarnięciu większości rynku to zwykłe kłamstwo.

Zostaw opinię o Top 2000 Hamelin Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top 2000 Hamelin Sp. z o.o.