ITS Sp. z o.o.

Rakszawa

Opinie o ITS Sp. z o.o.

Rafael

Tragiczna obsługa . Panie na sklepie nie mają czasu obsługi klientów. Gdy dzwonimy dowiedzieć się o towar to przerywają połączeni. To oczywiście w Rakszawa w Rzeszowie całkiem inna obsługa.

kierowca

Warunki pracy to porażka. Kadra kierownicza która zarządza pracownikami to idioci nie tylko bez szkół ale bez logicznego myślenia w dwóch przypadkach "szłapaków" nie potrafiący czytać czy pisać. pani "wice-dyrektor " (siostra właścicieli również nieodpowiedni człowiek na takim stanowisku) w posiadaniu ma męża-fałszywca który chodzi po firmie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] udaje kumpla a z wszystkiego spowiada się u dyrektorki. Jeżeli chodzi o zarobki to od lat najniższa krajowa - bo mniej się nie da, a praca to różnie - raz "kierownik" mówi aby przyjść na 7.00 i nie wiadomo do której raz na 6 i też nie wiadomo do której a raz na 12 i też nie wiadomo do której. Brak zmianowości w firmie tylko "chodzenie na głupiego" pn 7.00 wt 12.00 środa 6.00 itp. No i wiadomo firma katolicka a więc w niedziele i święta w pierwszej ławce w kościele a na tygodniu gnoją pracowników.

Wiesz czym zajmuje się firma ITS Sp. z o.o. i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.

Zostaw opinię o ITS Sp. z o.o. - Rakszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITS Sp. z o.o.