Micros sp.j.

Kraków

Opinie o Micros sp.j.

Demarest

No to bardzo dużo proponują ;)

Demarest

Firma jest żenująca. Przez 3 tyg. mnie zwodzili, że się zobaczymy, porozmawiamy przez telefon, że jeśli zdecyduję się na pracę - to żebym zadzwonił itp. Miałem wysłać swoje umowy o pracę w pdf'ie, dzwonię po kilku dniach i okazuje się, że nie mogą otworzyć - jest im do tego potrzebny informatyk, żeby otworzyć (jakby ne można tego było zrobić online). Po dwóch dniach znowu dzwonię (środa), ale okazuje się, że jeszcze dwóch kandydatów mają na poniedziałek, ale na 100% skontaktują się ze mną bez względu na to, czy przyjmą mnie, czy nie... i cisza. W skrócie buce jebane.

blondi

oddajcie moja kase

andrzejlitwa10

Micros ochrona nie wypłaca pensji,uwaga z zatrudnienim się.

Zostaw opinię o Micros sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Micros sp.j.