Opinie o Blue Money Robert Kamiński w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Blue Money Robert Kamiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Blue Money Robert Kamiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Money Robert Kamiński w Wrocław

funk Nowy wpis

iga, słyszałem, że ostatnio jest o to bardzo ciężko. A związane jest to z tym, że nie mają nowych kontraktów to i nowych zleceń nie ma. Inna sprawa, że teraz trzeba minimum kilku klientów ze sobą przyprowadzić - istny cyrk. To już chyba lepiej małą swoją działalność rozkręcać ;]

ksvdcisdcip Nowy wpis

Dziwi mnie, że ludzie jadąc na jakieś szkolenie bezkrytycznie wchłaniają wszystko co ktoś im mówi.Wystarczy by firma sprawiała dobre wrażenie, a prowadzący wyglądał na gościa z klasą i już reszta uznaje jego autorytet. To przerażające, że w dobie powszechnego internetu i nieograniczonego dostępu do wiedzy, ludzie wciąż, a może właśnie dlatego dają się omamić,profesjonalnie przygotowanemu marketingowi i robią dokładnie to, co dana firma poprzez takie szkolenie chce uzyskać.Nie trudno się chyba domyślić, że zazwyczaj chodzi o kasę. I to niemałą. wykładowcami na tego typu szkoleniach są osoby niejednokrotnie gorzej wykształcone i mniej zamożne aniżeli sami uczestnicy tychże szkoleń.Mają jednak jedną wspólną cechę są bezczelnie odważni, pewni siebie i cwani. Wypowiadane przez nich historie są zmyślone, albo mocno podkoloryzowane. Umiejętnie przekazywane wywołują odpowiednią reakcję u słuchaczy. I to cała prawda o Goldsolution i innych tego typu firemkach, działających na podobnych zasadach.Oni przede wszystkim zarabiają na swoje potrzeby, a to czy klient osiągnie taką a taką stopę zwrotu z inwestycji, to ich za przeproszeniem (usunięte przez administratora)obchodzi. I jeszcze jedno(usunięte przez administratora)to człowiek z którym pracowałem w jednej firmie kilka lat temu, wówczas z tego co pamiętam nie nosił się w eksluzywnych gajerkach.A jego podejście do sprzedaży było różnie komentowane. Często mija się z prawdą.

ja Nowy wpis

cd. Zły jestem tylko na siebie, że otworzyłem to (usunięte przez administratora) zapakowane w ładny papierek, teraz 10 lat będzie śmierdzieć. 10 lat - na tyle trzeba się z nimi związać i płacić, otrzymując tylko SMS na jakie fundusze dokonać konwersji. Jak się już połapiesz o co w tym chodzi i jak się zwrócisz o jakąkolwiek pomoc czy zadasz pytanie, to odwlekają w czasie jakiekolwiek odpowiedzi. Jeszcze jedna ściemka, zaraz po szkoleniu rozdawane są formularze przystąpienia do AXA za pośrednictwem GS lub BM, wywierana jest presja aby każdy z uczestników to podpisał.

ja Nowy wpis

Cały ten Gold Solution to ściemka. Wszedłem w to i dziś jestem na stracie -17%. Nawet koszty szkolenia 500 zł nie zwróciły mi się po kilku latach. (usunięte przez administratora) . To jest typowy marketing, którego członkowie żyją z prowizji wpłacanych przez jeleni takich jak ja. Wycofać też się nie można bo traci się cały lub część wkładu. Organizacja szkolenia też jest obiecywana w prestiżowych hotelach, a gdy nie zgromadzi się wystarczająca liczba uczestników to jeden dzień przed szkoleniem wysyła się informację o przeniesieniu szkolenia do biura Gold Solution (GS) czy Blue Money (BM), kłamiąc, że właśnie wyremontowali nowe pomieszczenie. Zachęcam inne (usunięte przez administratora) osoby do szczerych wypowiedzi. To nie jest moja złość względem GS lub BM, to są fakty, których doświadczyłem na własnej skórze. Zły jestem tylko na

hahahahahaahha jak możesz pracować tam kilka lat jak to jest prawie że nowa firma a właściciele ci sami co blue orange cash - warto poczytać opinie na temat tamtej firmy... na początku zawsze jest słodko... życzę ci naprawde powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Money Robert Kamiński - Wrocław

Blue Money Robert Kamiński