Eko Sp. z o.o. Sklep

Opinie o Eko Sp. z o.o. Sklep

bebe

co za bzdury...firma rozwija sie tylko dzięki n[usunięte przez admina]pracy..najmniejszym zarobkom na rynku....i [usunięte przez admina] w niedziele i świeta

Zostaw opinię o Eko Sp. z o.o. Sklep - Polkowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Sp. z o.o. Sklep