MS Center

Siedlce

Opinie o MS Center

Mika

Inka się nie odzywa, ale mam pewne doświadczenia we współpracy z tą firmą. Pracowałam u nich 1,5 roku. Atmosfera jest bardzo fajna. Mając porównanie w innych miejscach... ze względu na panujący klimat nie pracowało mi się nigdzie lepiej, a kilka tych miejsc już za mną :-) Zarobki, jak zarobki... mogłyby być lepsze, dlatego tez zrezygnowałam, bo chciałam więcej, ale za to zawsze wypłacane na czas. Teraz brakuje mi, że jak chciałam otrzymać urlop to nie było z tym problemu, tam szli mi na rękę... teraz już tak fajnie nie mam.

Patrycja

@inka czy powiesz coś więcej o warunkach pracy w firmie MS Center? Jaka panuje atmosfera w firmie? To dobrze, że można ustalić sobie godziny pracy. Czy można robić nadgodziny, które są płatne?

inka

Ja nie mam zastrzeżeń. Zrezygnowałam, bo zależało mi na pracy w zawodzie wyuczonym. Można ustalić sobie różne godziny pracy - to wygodne, kasa na czas, wszędzie blisko. Dla mnie ok.

Patrycja

@Lula na umowie zlecenie jest ten minus, że za urlop i l4 nie płacą.Nie było możliwości, żeby przejść na umowę o pracę, po jakimś czasie pracy w firmie?

inka
@Patrycja 28.07.2017 13:51

Jak to nie płacą? po 3 miechach masz świadczenia zus na zleceniu (jak płacisz składki) :-)

Lula

Popieram Mobi :-) Ja też mam doświadczenie w tej branży i w MS Center było mi najlepiej. Owszem jak na zleceniu człowiek zachorował to i wypłata była niższa;-( Osobiście żałuję, bo z prywatnych powodów musiałam zrezygnować. Teraz pracuję w innej branży i nie zarabiam wcale więcej, a warunki pracy też nie są najlepsze. Najbardziej brakuje mi przyjaznej atmosfery, która była w MS Center.

Mobi

A dla mnie to jakaś abstrakcja, pracowałam tam kilka lat i nie wiem nad czym się rozwodzicie ????? Praca jak praca, jak komuś nie pasuje, to szuka sobie innej. Zarobki zawsze mogą być lepsze, ale w Siedlcach bywa i gorzej... kto ma doświadczenie w tej branży i nie dostał wypłaty, albo pracował "rzekomo" na cały etat to wie o czym mówię. Nigdzie nie jest idealnie, ale tu przynajmniej na zbity "p...sk" nie obcinają godzin i wypłacają na czas to na co się zgodziłeś.

ju

No oczywiście, że w takim miejscu ludzie będą się zmieniać @marian t. w szczególności, że sporo z nich to studenci.

dredzik

Dajcie spokój spotkałęm się w swojej karierze z pracą za 6 złotych na godzinę , no i wychodziło miesięcznie może 600 pln, bo godziny był rozpisywane jak szefostwo tylko chciało. Praca w CallCenter takim jak MS Center to owszem praca dla studenta ale chyba po to żeby sobie dorobić trochę pieniążków. Z samej pensji chyba nikt się nie utrzyma ?

żuro

8 złotych na początek pracy w takim miejscu to może nie jest szał, ale lepsze chyba to niż nic. Na pewno warto tu jako student pobyć trochę czasu zanim nie znajdzie się czegoś lepszego albo przynajmniej czegoś bardziej opłacalnego. Sama praca nie należy do jakoś specjalnie wymagających i męczących .

gienio
@żuro 06.01.2015 16:19

a myślisz że praca w Call Center w siedlcach w jakiś sposób może pomóc Ci w dalszym życiu w poszukiwaniu lepszego pracodawcy ? takich rzeczy już nawet nie wpisuje się do CV , bo to nic nie daje pozytywnego na rozmowach kwalifikacyjnych. Praca dobra tylko po to , aby zyskać na czasie i z głodu nie umrzeć

liberato

Chcesz pracować i pracujesz to zarobisz, nie chce ci się to, to ci się nie chce. Parę ulic dalej, to cię za "nie lubię" wywalą bez pardonu. Można wyciągnąć całkiem dobrze. Babiniec prawda, j...

Grazyna ze Szczebrzeszyna

Obiecują pracę w biurze obsługi klienta ale niby na poczatek wszyscy musza popracowac troche w telemarketingu (usunięte przez administratora) /> Ten poczatek przedluza sie w nieskonczonosc...

Ewelina z Bydgoszczy

Kobieto 8zł brutto to nie są bardzo złe zarobki. U niektórych pracodawców możesz dostać nawet 6 zł brutto więc nie ma co się rzucać na zarobki! popatrz na fora na różne oferty pracy. Jakie śmieszne pieniądze oferują za jeszcze cięższą pracę niż w call center.

zgfsd
@Ewelina z Bydgoszczy 14.06.2013 14:19

gdyby ludzie tak jak kobieta wyzej sie nie zgadzali na takie zarobki to firmy nie miałyby wyjscia i dawałyby więcej. Dobry pracownik w tej branży powinien sie cenic. Przez baranów ktorzy zgadzaja sie na 5 zl na ręke mamy takie stawki jakie mamy.

halina

ojj nie przez internet tylko przez telefon...wybitne specjalistki wybitnie władające językiem ojczystym i obcym...

halina

Panie (usunięte przez administratora)co uczą sprzedaży przez internet mówią o sobie, że są coachingowcami...żal.pl

rooxette

Nie zatrudniłam się w tej firmie i bardzo się z tego cieszę. Po dwustopniowej rekrutacji, na której to opowiadano mi o miłej atmosferze i rozwijających projektach, całkowicie pomijając kwestie wynagrodzenia, w końcu udało mi się poznać magiczne kwoty... Uważam, że pracodawca reklamujący się atrakcyjnym wynagrodzeniem i wymagający biegłej znajomości języka obcego, proponujący (usunięte przez administratora) brutto za godzinę jest niepoważny. (usunięte przez administratora)

zyx

Mizerne zarobki, mamienie obietnicami wielkich premii i podwyżek. Stałe dokładanie obowiązków, liczenie czasu przerw co do sekundy. Atmosfera na pierwszy rzut oka miła, ale zależy głównie od nastroju kierownictwa, bardzo uczulonego na punkcie swojego \\\"kierownikowania\\\". (usunięte przez administratora) Jedyny plus to pensja wypłacana zawsze na czas, ale jej wysokości i sposobu naliczania do dziś nikt nie rozszyfrował.

Zostaw opinię o MS Center - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MS Center