Opinie o MS Center w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MS Center. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MS Center o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Center w Siedlce

Angela

Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku jeśli chodzi o dział call center. Najbardziej ogarnięta osobą w tej firmie jest(usunięte przez administratora) W razie jakichkolwiek problemów zawsze można się do niej zwrócić o pomocą zrozumie i pomoże. Nigdy nie ma problemu z wcześniejszym wyjściem. Zawsze można to później odrobić

Gabriela Nowy wpis
@Angela

Podejrzewam, że tam dane osobowe były jak imię i nazwisko. Ale jakie ta osoba zajmuje stanowisko tu w firmie skoro taką pomoc niesie?

Angela Nowy wpis
@Gabriela

Osoba była odpowiedzialna za dział call center.

Gabriela Nowy wpis
@Angela

Czyli jakiś kierownik czy tylko przełożony? Zastanawiam się czy z Twojego stanowiska można spokojnie na nie awansować?

Ali Nowy wpis
@Gabriela

Ta firma istnieje od wielu lat, ma zatrudnionych dużo stałych pracowników, wiem, bo kilka lat temu tam pracowałam, a do tej pory spotykam ludzi, którzy tam nadal pracują. Jest dobrze, ja szukałam czegoś innego. Pewne godziny pracy, pewna wypłata, nikt nikomu nie robi problemów, jakiś czas temu rekrutowali, ale nie wiem czy teraz.

Dawid

@zuzka czemu tylko kilkanaście dni? Sami odchodzą ?

zuzka

W firmie ludzie pracują albo kilkanaście dni, albo zostają na lata. To o czymś świadczy. Szału może nie ma, ale jak na Siedlce jest całkiem ok.

Patrycja

@Margo345, napisz jeszcze proszę na jaka umowę może liczyc nowy pracownik? Sa dodatkowe benefity pozapłacowe? Ktos jeszcze obecnie pracuje w MS Center i wyrazi swoją opinię? Pamiętajcie, że wszystkie wasze sugestie dotyczace pracodawcy to bardzo cenne wskazówki dla osób poszukujących pracy.

Telemarketer

Rozmowa wstępna dotyczyła opisu warunków pracy, zapytano czy poszukuję pracy stałej (raczej nie zatrudniają na krótkie okresy). Zaproszenie na szkolenia.

Pytania intrygujące - na myślenie, raczej badające reakcję, kreatywność. Przyjmują też bez doświadczenia i wszystkiego uczą.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Patrycja

Napiszcie proszę jak przebiega proces rekrutacji w MS Center? Aktualnie firma szuka nowych pracowników? @margo345, a jakie są godziny pracy w firmie? Czy weekendy są wolne? Podzielcie się swoimi wrażeniami co do tej firmy.

margo345
@Patrycja

Godziny to 8-16 tak jest na telemarketingu a na infoliniach 9-17 Valeo a Cemex ma zmiany od 6 do 21. Weekendy są wolne. Ale szczerze polecam snując czegoś innego. Niestety w tej firmie stawiają duże wymagania, a nikt niestety nie możliwości rozwoju.

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Amator

Tak mało piszecie to sądzę, że dobrze się pracuje. Warto starać się o pracę?

margo345
@Amator

Amator jak nie masz gdzie się już zaczepić i na już szukasz pracy to jakiś czas można tam pracować. Sama tam pracowałam dziewczyny które pracują na telemarketingu i dziewczyny które obsługują infolinię Cemex i Valeo są super zespołem. Natomiast jeżeli chodzi o szefostwo, (usunięte przez administratora)wolałabym tę opinię zostawić wyłącznie dla siebie. Mogę tylko opisać jaka panuje tam atmosfera, która i tak nie jest najlepsza. Jedynym plusem pracy w tej firmie jest to że jak potrzebujesz wolnego dostaniesz bez problemu, pieniążki są na czas wypłacane i jeśli się uczysz to jak najbardziej idą na rękę.

Mika

Inka się nie odzywa, ale mam pewne doświadczenia we współpracy z tą firmą. Pracowałam u nich 1,5 roku. Atmosfera jest bardzo fajna. Mając porównanie w innych miejscach... ze względu na panujący klimat nie pracowało mi się nigdzie lepiej, a kilka tych miejsc już za mną :-) Zarobki, jak zarobki... mogłyby być lepsze, dlatego tez zrezygnowałam, bo chciałam więcej, ale za to zawsze wypłacane na czas. Teraz brakuje mi, że jak chciałam otrzymać urlop to nie było z tym problemu, tam szli mi na rękę... teraz już tak fajnie nie mam.

Patrycja

@inka czy powiesz coś więcej o warunkach pracy w firmie MS Center? Jaka panuje atmosfera w firmie? To dobrze, że można ustalić sobie godziny pracy. Czy można robić nadgodziny, które są płatne?

inka

Ja nie mam zastrzeżeń. Zrezygnowałam, bo zależało mi na pracy w zawodzie wyuczonym. Można ustalić sobie różne godziny pracy - to wygodne, kasa na czas, wszędzie blisko. Dla mnie ok.

Patrycja

@Lula na umowie zlecenie jest ten minus, że za urlop i l4 nie płacą.Nie było możliwości, żeby przejść na umowę o pracę, po jakimś czasie pracy w firmie?

inka
@Patrycja

Jak to nie płacą? po 3 miechach masz świadczenia zus na zleceniu (jak płacisz składki) :-)

Lula

Popieram Mobi :-) Ja też mam doświadczenie w tej branży i w MS Center było mi najlepiej. Owszem jak na zleceniu człowiek zachorował to i wypłata była niższa;-( Osobiście żałuję, bo z prywatnych powodów musiałam zrezygnować. Teraz pracuję w innej branży i nie zarabiam wcale więcej, a warunki pracy też nie są najlepsze. Najbardziej brakuje mi przyjaznej atmosfery, która była w MS Center.

Mobi

A dla mnie to jakaś abstrakcja, pracowałam tam kilka lat i nie wiem nad czym się rozwodzicie ????? Praca jak praca, jak komuś nie pasuje, to szuka sobie innej. Zarobki zawsze mogą być lepsze, ale w Siedlcach bywa i gorzej... kto ma doświadczenie w tej branży i nie dostał wypłaty, albo pracował "rzekomo" na cały etat to wie o czym mówię. Nigdzie nie jest idealnie, ale tu przynajmniej na zbity "p...sk" nie obcinają godzin i wypłacają na czas to na co się zgodziłeś.

ju

No oczywiście, że w takim miejscu ludzie będą się zmieniać @marian t. w szczególności, że sporo z nich to studenci.

dredzik

Dajcie spokój spotkałęm się w swojej karierze z pracą za 6 złotych na godzinę , no i wychodziło miesięcznie może 600 pln, bo godziny był rozpisywane jak szefostwo tylko chciało. Praca w CallCenter takim jak MS Center to owszem praca dla studenta ale chyba po to żeby sobie dorobić trochę pieniążków. Z samej pensji chyba nikt się nie utrzyma ?

żuro

8 złotych na początek pracy w takim miejscu to może nie jest szał, ale lepsze chyba to niż nic. Na pewno warto tu jako student pobyć trochę czasu zanim nie znajdzie się czegoś lepszego albo przynajmniej czegoś bardziej opłacalnego. Sama praca nie należy do jakoś specjalnie wymagających i męczących .

gienio
@żuro

a myślisz że praca w Call Center w siedlcach w jakiś sposób może pomóc Ci w dalszym życiu w poszukiwaniu lepszego pracodawcy ? takich rzeczy już nawet nie wpisuje się do CV , bo to nic nie daje pozytywnego na rozmowach kwalifikacyjnych. Praca dobra tylko po to , aby zyskać na czasie i z głodu nie umrzeć

liberato

Chcesz pracować i pracujesz to zarobisz, nie chce ci się to, to ci się nie chce. Parę ulic dalej, to cię za "nie lubię" wywalą bez pardonu. Można wyciągnąć całkiem dobrze. Babiniec prawda, j...

Grazyna ze Szczebrzeszyna

Obiecują pracę w biurze obsługi klienta ale niby na poczatek wszyscy musza popracowac troche w telemarketingu (usunięte przez administratora) /> Ten poczatek przedluza sie w nieskonczonosc...

Ewelina z Bydgoszczy

Kobieto 8zł brutto to nie są bardzo złe zarobki. U niektórych pracodawców możesz dostać nawet 6 zł brutto więc nie ma co się rzucać na zarobki! popatrz na fora na różne oferty pracy. Jakie śmieszne pieniądze oferują za jeszcze cięższą pracę niż w call center.

zgfsd
@Ewelina z Bydgoszczy

gdyby ludzie tak jak kobieta wyzej sie nie zgadzali na takie zarobki to firmy nie miałyby wyjscia i dawałyby więcej. Dobry pracownik w tej branży powinien sie cenic. Przez baranów ktorzy zgadzaja sie na 5 zl na ręke mamy takie stawki jakie mamy.

halina

ojj nie przez internet tylko przez telefon...wybitne specjalistki wybitnie władające językiem ojczystym i obcym...

Zostaw merytoryczną opinię o MS Center - Siedlce

• Jak się pracuje w MS Center?

Zobacz opinie na temat firmy MS Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Center?

Kandydaci do pracy w MS Center napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Center
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 54C
    05-250 Siedlce