OPTIMAL

Skoczów

Opinie o OPTIMAL

daro

OPTIMAL z siedzibą w Skoczowie to jedna z największych firm informatycznych Śląska Cieszyńskiego, obecna na rynku od 1996 roku. Także @foka, pomyliłes firmy, to nie łożyska, tylko IT.

D

Leszku, pracowałam tam dość dawno, więc nie jestem na bieżąco. Pójdź to się przekonasz.

D

Pracowałam jakiś czas (w sumie ponad rok, a może nawet i więcej) i naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć! Świetnie się pracowało, ciekawe zadania, biuro przyjemne, współpracownicy OK, p. Wojciech - przemiły człowiek. Fantastyczne miejsce do rozpoczęcia swojej "kariery";) Życzę tej firmie jak najlepiej.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o OPTIMAL - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTIMAL