SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

PH

NA STRONIE FIRMY JEST OGŁOSZENIE NA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO TYLKO ZE NIE WIADOMO NA JAKI REJON? MOZE KTOS SIE OGARNIE.

on

praca w weekendy jest oczywiście na produkcji i faktycznie konkretna ilość godzin się robi i ciągle coś nie pasuje! Tak samo jest z kierowcami którzy dostarczają towar na sklepy, jezdza po20 godzin na dobę i ciągle komuś z góry coś się nie podoba!! Przedstawiciele też nie maja lekko targety limity itp. Ogolnie niepolecam tam pracować.Przyszłość firma może i ma ale duzym kosztem pracowników którzy zarabiaja małe pieniądze!!!

obecny

praca w weekendy? w handlu w SMAKMAK? chyba jesteś załosny, poza targami nikt nie pracuje w weekendy, więc nie wypisuj bzdur. a skoro kadra Ci nie pasuje to wiesz gdzie są drzwi! nikt Cie nie trzyma w firmie skoro jest Ci tak źle..

bańka
@obecny

pominęłam fakt pani od BHP...kiedy pracownik przychodzi do pracy pierwsze co powinien przejść jest Bezpieczeństwo i Higiena Pracy,lecz ta pani o tym nie wie,a kiedy coś sie dzieje zabiera na stołówkę ów pracownika i mu sapie ze tego nie wolno i tamtego też...gumy nie żuj i tu podpisz...tak moja droga pani to nie działa(podkreśle nie kompetentni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach)niech pomieli trawieńce do tego by sie nadała

neutralny

te bzdury jak czytam to smiac mi sie chce,ja tam pracuje i wiem jak jest.wszedzie jest dobrze gdzie nas niema.ogolnie jest dobrze i mozna sie dogadac niema prania mozgow i atmosfera tez jest zdrowa dzisiejszych czasach malo jest takich firm gdzie dobrze sie pracuje a tu jest ok.kasa tez jest ok wiec panie i panowie zastanowcie sie co piszecie.

ktoś
@neutralny

Bańka skończ bajki opowiadać bo bracia Grimm przy tobie to początkujący amatorzy ...

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. technologii?
Drone

Praca w firmie Smakmak jest dla ludzi, którzy nie myślą zbyt wiele wykonują wyłącznie to co nakazuje kadra zarządzająca, która zaprzecza sobie na każdym kroku. Przykład idzie z góry, ponieważ szefostwo również zmienia zdanie co chwilę. Na zebraniach miła atmosfera i każdy zachęca aby pracownicy się angażowali, jeśli jednak ktoś wykazuje pomysłowość to jest na tablicy pod tytułem "do zwolnienia", to samo dotyczy sytuacji kiedy w weekendy się nie chce przyjść do pracy. Do tego mobbing, po 10 godzin w pracy 7 dni w tygodniu, dla osób nie mających rodzin i aspiracji życiowych to praca idealna.

ph
@Drone

jaka praca po 10 godz ? no chyba że w ogóle nie jesteś zorganizowany :)

lin

Witam Praca,no cóż napracować się trzeba. Pieniądze niewielkie i ciągłe niezadowolenie. Praca najlepiej od 5 rano, gdy start o 7 to już problem. 12 godzin ,wtedy ok. Praca poniżej 10-ciu godzin to już problem. Praca dla kobiet lub kawalerów. Jeśli tylko trafi mi się możliwość zmiany pracy zrobię to natychmiast. Na razie - niestety. Kadra zarządzająca wygłasza częste zmiany zdań. Bardzo chwiejna, zaprzeczająca sama sobie.

do poprzednika

z położenia jakie popadła?? czy Ty wiesz o czym Ty piszesz? pracując tutaj wiem że firma ma się świetnie i ja sobie nie życzę żeby tak się wypowiadać o nas. jest to klasyczna zazdrość(?), wypowiadając się nasz temat nie mając pojęcia o firmie.zresztą będąc tylko na rozmowie kwalifikacyjnej co Ty możesz powiedzieć o panującej kulturze czy profesjonaliźmie? Każdemu mogę polecić pracę w tej firmie!

slade
@do poprzednika

Buhaha ! Ale żeś się uniósł. Nie jaraj się tak tą firmą.

Spotkaniu rekrutacyjne PH

Spotkaniu rekrutacyjne na stanowisko przedstawiciela handlowego w Katowicach zostało zorganizowane w hotelu Campanile. Rozmowa przeprowadzona była w holu wejściowym hotelu w otoczeniu gwaru gości. Spotkanie prowadzone było przez pana i panią, którzy byli mili, ale mało przygotowani merytorycznie do prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej - mógłbym dużo ich nauczyć jak to się robi!!!!!.Rekrutacja została prawie zakończona po pytaniu ile chce zarabiać!!!!! Nikt nawet nie odzwonił!!!!! Jeżeli w ten sposób kadra menadżerska prezentuje profesjonalizm i dobre imię firmy nie mogąc nawet zapewnić pomieszczenia do prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych to życzę handlowców i pracowników z dużym współczynnikiem inwencji i kreatywności, którzy dźwigną w górę firmę z położenia, w jakie popadła. Jak się okazało kasa bardzo mała!!! Nie zapewni godziwego i spokojnego życia. Praca dla początkujących. Nie polecam!!!

ph

7,52 a ty jeszcze nie na rynku ?

deep purple

PANDA-to twoje auto?

PH

Nie NARZEKAM :) auto w miarę ok , kasa jak się pracuje i da od siebie coś więcej niż minimum to jest też ok. Szefoswto młode i do gadania .... pozdro !

gul

Podobno do Warszawy się pchają ,życzę powodzenia z tymi flakami . Troche za póżno na podbijanie rynku.Ale powodzenia życzymy . SOKOŁÓW S.A.

guli

Witam ta firma to jest cyrk co innego mowia na rozmowach aco innego jest naprawde a co do rodzinnej firmy to przytocze slowa jednego kierownika jak mi tata zmarl i mialem wolny tydzien i slaby miesiac {ze co nas jako szefow interesuje smierc twojego ojca} bardzo rodzinnie a pieniadze smieszne

bystry

Ty folguj z tymi pseudo przedstawicielami, czuje sie obrażony.

stary

A ty byłeś dopiero na rozmowie i już wiesz że atmosfera jest rodzinna i że handlowcy nie zmienili by pracy na inną. Coś tu przyjacielu nie gra. I mów za siebie bo ja jeśli dostał bym propozycję pracy w innej firmie to wcale bym się nie zastanawiał. Ale że czasy ciężkie to trzeba tu orać. (usunięte przez administratora) Miłego wieczoru.

nowy

Na szczęście po przeczytaniu kilku pierwszych opinii mimo wszystko poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną. W dużym skrócie... nic co Ci "pseudo przedstawiciele" napisali nie zgadza się. (usunięte przez administratora)

deep

Czyli z twojej wypowiedzi wynika zeby zarobic 2,500 zl. to trzeba harowac po 12 godzin. No to naprawde super(czyli 1,5 etatu). Piszesz ze po takiej szkole w tej firmie nie ma problemu ze znalezieniem pracy-to sie chyba mylisz. Powiesz ze pracowales w firmie SMAKMAK to bedzie wielkie zdziwienie rekrutera co to jest. Zycze ci powodzenia w nowej firmie. Napewno czekaja z otwartymi ramionami. Buhaha.

PH

Pozdrawiam kolegów/koleżanki poprzedzajce mój wpis. i wiem że niechęć do SMAKMAKu bierze się stąd że już tam nie pracujecie. Jezeli chodzi o pracę w hadnlu to nie należy ona do łatwych ale jak Aniołek wspomniał po takiej szkole naprawdę ze znalezieniem ewentualnej nowej pracy nikt nie bedzie miał problemów. dużo się zmienia w tej firmie, i w mojej ocenie pozytywnie- ważne że się firma rozwija. tak wiec jezeli chodzi o warunki to moge potwierdzić że trzeba się mocno napracować ale o tyle dobrze że w zamian jest odpowiednie wynagrodzenie.

Aniołek

Pracuja tam fajni ludzie i po takiej szkole jaką tam dostają (praca po 10godz.)to nie bedą mieli z znalezieniem pracy,pozdrawiam kolegę ps.juz nie długo odejdziesz do konkurencji na kierownika,głowa do góry :-)weź wreszcie sie zdecyduj

Marshal

Auta z tego co widziałem na rynku to corsa van tel i laptop nie wiem jestem ciekaw opini innych pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice - Strzyżewice

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice