SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

Annaa

Witam. Wydaje się niemożliwe, żeby cokolwiek do jedzenia mogło smakować tak, jak " flaczki wołowe w rosole firmy Smakmak". Czegoś tak obrzydliwego nigdy w ustach nie miałam! To żart! Kpina z ludzi. Jak można tak lekceważyć klienta, jak można lekceważyć sobie jego zdrowie, ba może nawet życie. Bo któż wie, co mogłoby przytrafić się mojej rodzinie, gdyby spożyła ten " przysmak ". To niezwykły przypadek nadający się do wszelkich programów telewizyjnych, a przede wszystkim do Sanepidu. Także dla prawników, gdyż jest to oszustwo, bowiem oferuje się produkt do jedzenia, tymczasem sprzedaje się jakąś cuchnącą masę o smaku kupy z dużą ilością soli nie nadającą się do przełknięcia. Jestem oburzona takim traktowaniem drugiego człowieka i wciąż jeszcze myślę co powinnam zrobić z tym faktem. Na pewno twórcy tego niezwykłego dania życzę smacznego. Pozdrawiam. Anna

Robert
@Annaa

Tego typu zażalenia i reklamacje na dany produkt firmy Smak Mak powinnaś kierować bezpośrednio do przedstawicieli spółki. Pamiętaj też, że jest to wątek, w którym prowadzimy dyskusję na temat pracy w tym miejscu. Masz jakieś informacje związane z pracą w tej firmie, które mogą być pomocne dla czytelników odwiedzających ten wątek?

Gosc
@Robert

Tam i tak nikt na to nie zaeraguje

gość

Masakra flaki napuchnięte krótki termin ważności a galaretki masakra cena prawie 5 zł to już lepiej kupić droseda

reksio

Witam ochydne te bawarskie salatki macie w ogole nie ma smaku ta salatka...w niemczech chociaz ma posmak majonezu a tu jakas papka kij wie z czego wodnista ze sam bez smakowy ziemniak cczuc psu dalem do zjeddzenia nie dla mnie to.

praca stabilna, firma szybko się rozwija, zarobki adekwatne do wkładu pracy i okresu zatrudnienia... Lubię atmosferę w Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k. za: firma rodzinna, partnerskie podejście do pracowników

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. technologii?
Janusz

Witam . Kupilem dzisiaj flaki wolowe krojone . Niestety sa one z domieszka zoladkow wieprzowych co nie jest zaznaczone na opakowaniun . Czy ktos moze mi wyjasnic te rozbieznosc ?

wer

witam, jak wygląda praca w biurze?

Koko

Jakie są zarobki w smak mak i na ile zmian jest to praca

Ernest

Kupiłem dziś placki z cukinii w Gdyni.Były nie do zjedzenia,wylądowały od razu w koszu na śmieci.Były twarde po podgrzaniu ,niejadalne ,wręcz obrzydliwe!!!Nigdy więcej niczego z tej firmy nie kupię(usunięte przez administratora)

Gośka

Kupiłam Wasze flaszki w pomidorach Skandal, tak nie dobrych nie jadłam nigdy!!!! Jak można coś takiego sprzedawać, tanie nie są, ale do wyrzucenia smierdzace flaki.!!!

Karolina ty tam pracujesz ze tak bronisz tej firmy. Kieronik M jak ma dzień to jest super a jak przyjdzie co do czego to się o glupote doczepi. Z ludzi sobie nic nie robia. Chyba , że wchodzisz kierownictwo w d.. Niech szefofie wezma i zobacza jak jest tam i co sie dzieje

czupakabra

To nie wiesz że najlepiej jest bronić tych, w których jest jakiś interes do ugrania, jakie to prawdziwe i altruistyczne. Dobrze że nie każdy człowiek temu zachowaniu ulega a kroczy ścieżką prawdy

Filip

Kierownik ma zawsze kiepsko ponieważ musi wymagać a to się nie podoba!!!

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

@zawiedziona gospodyni to nie miejsce, by pisać o jakości produktów firmy Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k. Nikt też tutaj nie odpowie Ci na to pytanie. To forum opinii o pracodawcach i na tym będziemy się skupiać. Zatem proszę o takie opinie. Każda może kogoś zainteresować, a szczególnie osoby, które szukają pracy.

@Ktostaki czyli wolicie przyjść w weekend do pracy niż się tłumaczyć czemu nie chcecie wtedy przyjść? I jak dużo osób zgadza się na przychodzenie do pracy w firmie Smak Mak w weekendy, mimo, że wolałaby mieć je wolne?

@BURY dziękuję za informację. @Ktostaki sugerujesz, że inne uzgodnienia są prowadzone na rekrutacjach do firmy Smak Mak niż potem są w praktyce? No i generalnie trochę nie ma sensu odpowiadać na tak stare komentarze, bo wiadomo, że od tamtego czasu mogło zajść dużo zmian w firmie.

Ktostaki
@Karolina

Tak jest cały czas. Pracuje tu x lat. Weekendy niby nie są obowiązkowe. A jak przyjdzie co do czego to trzeba się tłumaczyć dlaczego chce się wolne. Z pracowników sobie tu nic nie robią. Tak duże zmiany zaszły. Ale chyba na gorsze . Dużo obiecują mało robią

prac

co jeszcze wymyślisz ? afera ? widać ze nie masz co robić? zajmij się sobą na początek a potem oceniaj innych. ja robię w smakmak już sporo czasu i jak dla mnie jest spoko. a ze robią spotkania ? no robią i się bawią ale nie tak jak piszesz, nie oceniaj innych swoją miarką

Ktostaki
@prac

Każdy kto tam pracuje wie jak jest. Inaczej mówiąc na rozmowie kwalifikacyjnej. A jak przyjdzie co do czego to trzeba cały tydzień robić

@Bury a gdzie szukasz ogłoszeń o pracę do firmy Smak Mak ? Czy, jeżeli już znalazłeś ogłoszenie to może warto spróbować i zaaplikować. O wszystkie szczegóły już byś dopytał na spotkaniu rekrutacyjnym. Będziesz czekał na odpowiedź i czasem będziesz chciał się na własną rękę dowiedzieć coś na temat tych pytań, które zadałeś.

BURY
@Karolina

Na elka.pl znalazłem ogłoszenie

Bury

Widziałem ogłoszenie że poszukują pracownika do biura do Kąkolewa . Czy ktoś może napisać jakie zarobki i czy atmosfera ok? Szanują pracowników?

W tym roku Smak Mak został sponsorem Biegu w Rydzynie, który odbywał się z okazji obchodów Święta Niepodległości. Czy firma często sponsoruje takiego typu wydarzenia? Podoba Wam się, że firma angażuje się w takie inicjatywy?

@Karolina widzę, że do tej pory nie dostałeś odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałaś się z kimś tam pracującym i chciałabyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Smak Mak?

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice - Strzyżewice

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice