F.H.U. „ALGUM” Wyposażenie Serwisów Oponiarskich Aleksandra Stępień

Kujawsko-pomorskie

Opinie o F.H.U. „ALGUM” Wyposażenie Serwisów Oponiarskich Aleksandra Stępień

Weronika

@h zastanawiasz się nad aplikowaniem? A może już to zrobiłeś? Jeżeli tak to koniecznie podziel się z nami wrażeniami z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak myślisz, jak najodpowiedniej przygotować się do tej rozmowy?

h

a wiecie ile u nich przedstawiciele h. mają prowizji?

zainteresowana

Gdzie takie ogłoszenie o prace widzialas?

Spostrzegawczy

Jest to firma ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich - Katowice. Poczytajcie sobie tamtejsze opinie. Niestety firma jest tragicznie postrzegana przez pracowników i klientów, być może dlatego otworzyli "czyste" konto firmy-córki założonej na małżonkę. Pozdrawiam

Zostaw opinię o F.H.U. „ALGUM” Wyposażenie Serwisów Oponiarskich Aleksandra Stępień - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. „ALGUM” Wyposażenie Serwisów Oponiarskich Aleksandra Stępień