Opinie o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

Maja moderatorka jesteś tam?

Prosimy o opinie Może to pomoże poprawić atmosferę w firmie. Mamy nadzieję że nie jesteś członkinią grupy trzymającej wladze. Prosimy także o info co na to Pani Prezes Jeżeli miałaś odwagę Ją poinformować o tym co w firmie się dzieje.

Miała odwagę przyznać się do swojej słabości więc uszanuj to że oficjalnie wszystkich poinformowała o swoich problemach. Jest niegrzecznie teraz to wykorzystywać. To jej firma i może wszystkich zwolnić jak będzie chciała. To fakt niezaprzeczalny że wyleciały najlepsze osoby z firmy , ale może Pani prezes o tym nie wie , być może to decyzje jakiegoś managera, bo na przykład manager kogoś nie lubi , nie zwolni przecież członków swojej rodziny albo przyjaciółek które zostały przez nią zatrudnione. Prezes zleca wykonanie zadania a manager podejmuje decyzje na niższym szczeblu i wybiera osoby do zwolnienia. To nie Pani prezes nakazała zwolnić Panią iksińską czy też inną osobę. Tym bardziej że wylatują osoby świetnie wykonujące swoją robotę i mające doskonałe wyniki a zostają miernoty. To jest nielogiczne by właścicielka pozbywała się najlepszych ludzi to jest przecież samobójstwo. Wiemy z jakich powodów pracowników pozbywał się Pan D. ( też zwolniony HA HA HA ) choć jego sympatia dalej pracuje . Skoro piszecie że kiedyś było tak że ponownie zostali przyjęci zwolnieni najlepsi pracownicy, to być może teraz też tak będzie. W żaden inny sposób sobie tego nie można wytłumaczyć Zawsze jak właściciel ma na głowie całą firmę ( BO TAK JEST W TYM PRZYPADKU ) to dzieją się rzeczy o których nie wie ,ale kiedyś się dowiaduje i czasami coś się udaje naprawić.

Jagoda
@.

Jest tak hak mówisz wylatuja pracownicy dobrzy którzy robią wyniki tacy którzy poświęcili dla.tej firmy naprawdę wiele z dnia na dzień dostajesz telefon albo tak jak niektórzy wypowiedzenie na spotkaniu najpierw kłamstwo że to tzw tymczasowe że jak będą się starać to zostaną bo chodzi o plan żeby zapieprzali żeby Pani manager mogła mieć wynik a na końcu i tak zostali wywalwnie zwalnia się ludzi a zostawia kolezaneczki i (usunięte przez administratora) oraz rodzinkę niestety kolesiostwo widać gołym okiem być może jest tak że PP nie wie o tych ruchach ale do końca w to nie wierzę czyżby nie była świadoma co się dzieje w jej firmie ?to dlaczego zamówiła mniej aut ? Dlaczego robi tzw reorganizacje wysyła katalogi do klientów poczta i ma plany na call Center? To wszystko było z premedytacją zaplanowane człowiek się nie liczy niepotrzebny wywalić bez ostrzeżenia bo się koncepcja zmieniła ale to wróci karma zawsze wraca

Beniu
@.

Odwaga że poinformowała wszystkich o swoich problemach ?a kogo to obchodzi to żenujące że prezes firmy na sympozjum gdzie są klientki zabiera głos i opowiada o swoich iluś tam mezach miłości zdradzie prawdzie i innych bzdetach to niesmaczne i nieprofesjonalne aby człowiek na takim.stanowisku poruszał tak osobiste t3maty na spotkaniu z klientami klientki były oburzone zszokowane i zniesmaczone i nadal uważasz że należy ja podziwiać że się przyznała?przyznaje się do błędów a cały czas je robi firma idzie na psy zwalnia się ludzi o dobrych umiejętnościach dobrych handlowców doskonałych sprzedawców a zostawia miernoty które za jakiś czas i tak wyleca razem z nadgorliwa i żadna władzy i pieniędzy panią manager to wszystko co się teraz tam.dzieje przechodzi ludzkie pojęcie prawda jest że głoszone są głośne hasła o miłości i prawdzie (usunięte przez administratora)i a tak naprawdę człowieka ma się tam za nic

małpka
@Beniu

Nikt nie ma prawa ocenia co i do kogo mówi właścicielka firmy ba tak na koniec ona ponosi konsekwencje tego co i do kogo mówi. Czy ktoś jeszcze nie rozumie że osoby do odstrzału wybiera M. Oczywiście widać że w firmie zapadła decyzja o redukcji zatrudnienia na poziomie doradców. Wszyscy którzy pracowali rzetelnie byli przekonani że zostaną , miernoty leserzy i cwaniaki się obawiali . Managerka zrobiła spotkanie i poinformowała że osoby słabe muszą odejść zostaną te które sobie radzą . Zostanie ponadto rodzina i przyjaciółki ( ale to każdy wiedział i mówić nie musiała ) Teraz jest larum i frustracja bo najlepsze osoby wylatują i z tym jest trudno się pogodzić . Ale taką listę nie stworzyła PP . Na logikę , chce mieć mniej doradców ale najlepszych , nie ilość a jakość. Same wiecie kto się opieprza a kto zasuwa od rana do wieczora plany nic do tego nie mają bo plany to jakaś fikcja. Zgoda że to jakiś dramat co się dzieje i nikt nie wie co będzie jutro ,ale gdyby nie zwolniono osób wykształconych ciężko pracujących i mających wyniki to by się nic nie działo. Normalne jest w firmach że najsłabsi odpadają . A tutaj robisz te plany , masz wyniki , klientki cię kochają i WYLATUJESZ . Zostaje natomiast dziewczyna która ledwo przekracza 80% miesiąc w miesiąc. Powiesz prawdę managercet to będziesz następna do wylotu. Niestety układy i układziki tomuś i managerka z darusiem tak chory system zorganizowali że jest szansa że wszyscy zostaną zwolnienia i zatrudnione będą będą nowe osoby bo się nad tym zapanować już nie da. Bo w firmie trzeba pracować a nie kombinować niestety ktoś przesadził a PP wyczuła że ktoś ją w konia robi. Wszystkie wiemy jak można było zrobić 150% planu bez wysiłku Niestety przy okazji wiele wartościowych osób polegnie i to jest przykre.

@małpka

Zgadzam się z Tobą wylatuja osoby które mają dobre wyniki są dobrymi handlowcami maja rewelacyjny kontakt z klientami a zostawia się (usunięte przez administratora) przyjaciółki i rodzinkę jeśli uważasz że to managerka decydowała kogo wywalić to niezła z niej (usunięte przez administratora) bo wszystkim opowiada że ona nie ma z tym nic wspólnego i bidulka tylko wypełnia polecenia PP to co się dzieje jest straszne ale karma wraca pozatym Pani jaśnie manager chyba nie zdaje sobie sprawy że w tej firmie dziś jesteś na górze a jutro wpadasz w dół a upadki bolą i są z nienacka wielu już było takich najlepszych i nadgorliwych i już ich nie ma w firmie D jaki był taki był ale przynajmniej nie był fałszywy i dwulicowy jak M zresztą co tu dużo mówić widać kim się otacza managerka same koleżanki i osoby które jej się nie przeciwstawia w niczym odezwiesz się masz inne zdanie niż ona jesteś do wylotu bo patrząc na wyniki osób które już zostały zwolnione żadna nie miała problemu że zrobieniem planu żadna też nie wyrabiala poniżej 80%a wszystkie wyleciały zostały dziewczynki które (usunięte przez administratora) i robią co ona każe jeśli to prawda że być albo nie być zależało od M to ona nie jest człowiekiem ale całe zło wraca do ludzi które je spowodowali dziś ona jest na górze i pupilkiem Pp ale jeszcze niedawno D też był pupilkiem i już go nie ma życie bywa nieprzewidywalne

Słońce
@małpka

Co Ty piszesz? Nic z tego nie jest niestety prawdą. Urabiacie sobie teorie do swojej sytuacji i tyle. Przykre jest zwolnienie, ale nikt jako handlowiec nie pracuje wiecznie w jednej firmie.

Księżyc
@Słońce

Ale.nikt tu nie urabia teorii tylko stwierdza fakty (usunięte przez administratora) stwierdzenie że nikt jako handlowiec nie pracuje wiecznie w jednej firmie ja w mojej obecnej pracuje już 7 lat i mam zamiar pracować nadal porządna firma nie traktuje pracowników przedmiotowo i nie zwalnia z partyzanta i nie zatrudnia co rusz nowych bo będą z założenia lepsi każdy jest lepszy dopóki się z niego nie wyssie całej energii i chęci do pracy są firmy których nie mogę tu wymienić z nazw gdzie handlowcy pracują po kilka albo kilkanaście lat a jak wiadomo w każdej branży są miesiące lepsze i gorsze więc to nie kwestia dorabiania teorii ale podejścia do pracownika szacunku do niego wiadomo że pracodawca ma.prawo wymagać bo płaci za pracę ale jeśli.pracodawca traktuje pracownika jak wolą roboczego to już jest zle

Do słońca
@Słońce

Znasz ty słoneczką tę firmę ? Wiesz ty słoneczko co wyrabia managerka ? Czy twoim zdaniem praca w jednej firmie z rodziną jest OK ? Czy ściąganie do firmy przyjaciółek jest OK? (kosztem zwolnionych innych osób) Czy fałszowanie wyników handlowców jest Ok ? Czy podkradanie sprzedaży innym handlowcom jest OK ? Czy dopisywanie sprzedaży pewnej grupie handlowców jest Ok ? Odpowiedz sobie na te pytania i napisz nam jakie jest Twoje zdania proszę.

W 10!
@Słońce

Ależ Słoneczko nikt nie twierdzi, że chciałby pracować wiecznie. Ludzie poprostu opisują praktyki stosowane w firmie i to, czym one skutkują. Niestety muszę potwierdzić, to wszystko, co opisują jest prawdą i się dzieje. Może poprostu PP nie wpadła jeszcze na to, że dając uprawnienia dostępu do pewnych danych w systemie, daje równocześnie możliwość "majstrowania" przy sprzedaży. Dzieje się to oczywiście na rzecz uprzywilejowanych handlowców, a ze szkodą dla innych spoza układu. A i PP też jest poszkodowana, bo wypłaca później te wszystkie bezpodstawne premie( sztucznie wysterowane), a traci wartościowych ludzi nie mając świadomości całej tej kombinacji. Przepinanie klientów, zamykanie zamówień na konto innego doradcy, to normalna praktyka w tej firmie. Potem nagle pod koniec miesiąca przestają wysyłać raporty sprzedaży, a po kilku takich dniach, to już się musisz dobrze nagłowić, żeby coś wyłapać, co wielokrotnie zrobiłam. Następną sprawą jest podnoszenie planów w trakcie miesiąca wycelowane w konkretnego doradcę. Na prośbę uargumentowana decyzji jest odpowiedź" taka jest moja decyzja" i tyle. Taką sytuację miała jedna z dziewczyn, po czym wyleciała z pracy, bo logiczne jest, że jak nagle manager podniesie ci plan z niewiadomych powodów o dużą kwote, to może być problem go zrobić. Z tego co mi wiadomo, to zwracała delikatnie uwagę na te wszystkie absurdy i teraz ma za swoje. Podsumowując Słoneczko. Dopóki PP nie przejrzy na oczy i nie powstrzyma tych praktyk, to w tej firmie nie będzie miejsca dla osób chcących pracować uczciwie i w normalnych warunkach. Powiązania rodzinne, przyjaźnie, krętactwo, układy,to daje tutaj bezpieczeństwo . Mam nadzieję, że to wszystko o czym piszemy dotrze do PP, a Ona rozwali ten cały układ. Prawda w końcu zwycięży, bo to co się stało z wieloma wartościowymi ludźmi, to naprawdę zwykłe (usunięte przez administratora) Karma wraca, jak wcześniej ktoś już napisał. Pozdrawiam wszystkich spoza układu.

Stefan

Jeśli jest tak źle jak piszecie m.in o tym że zwolnieni zostają najlepsi, a zostają najgorsi i jest to spowodowane jakimiś kombinacjami kadry managerskiej to może wypadałoby opisać ten system tutaj, być może ktoś z Clareny tutaj zajrzy przekaże sprawę do zarządu i coś się ruszy w tym temacie. Bo pisanie o tym jak jest źle bez wyraźnych przykładów nie posłuży poprawieniu sytuacji.

Kocur
@Stefan

Przecież Masz opisane poniżej w komentarzach co się dzieje nieczyste zagrywki to nie jest pierwszy raz kiedy zwalnia się nagle iluś tam ludzi chyba w kwietniu zeszłego roku o ile dobrze pamiętam też leciały głowy bez powodu a raczej z jakiegoś dziwnego powodu bez powodu ale wtedy szczebel managerski myślę podobnie jak ponizsi że Pani prezes zaufala zbyt wielu nieodpowiednim ludziom powierzyła im stanowiska pozwoliła decydować bo ma do nich zaufanie a oni zrobili sobie z firmy prywatny folwark i rządzą i dziela po swojemu to prawda od zwolnienia dyrektora Marka wszystko się zaczęło cały ten bałagan

Stefanie
@Stefan

Nie wiem czy ten portal służy zamieszczaniu takich opisów. Ale jeśli 10 osób potwierdzi że tak taki opis powinien tu zostać zamieszczony , to pewnie taki opis się ukaże. Będzie to ciekawe zapewne. Bo to co niektóre osoby w clarenie stworzyły to Machiavelli Niccolo by nie wymyślił. Dobranoc Wszystkim

XyZ

Tak zgadzam się z poniższym opiniami. To co się dzieje od miesiąca przechodzi ludzkie pojęcie! Grono ludzi zwalnianych z dnia na dzień (i nie ma znaczenia czy jesteś w rankingu trzeci dziesiąty czy ostatni) wylatujesz bo porostu nie pasujesz, bo porostu nie uśmiechasz się fałszywie... A dopiero Pani Prezes mówiła o prawdzie, dekalogu i milosci - a to tylko były (usunięte przez administratora) słowa... Tylko myślę, że osób których tam już nie będzie to mogą się cieszyć, że się uwolnił od kłamstwa, falszu i obłudy... A znajdą pracę w mniej fałszywych warunkach. No i na końcu co się okazuje, iż Pani kierownik kiedy już kilku osób się pozbyła ich klientów (mimo regionalizacji) szybko podpina swoim przyjaciółka bo nie wyrabiają planu by pokazać pozornie jakie są "wyśmienite", a tych co pozwalniala by nie zrobili planu i dlatego są wyrzucenia. Żenada!!! Prawda zawsze wyjdzie na jaw!!!!

Grazia
@XyZ

Zgadzam się z powyższą i poniższymi opiniami w firmie jest istny cyrk zakłamanie i fałsz właśnie trwa fala zwolnień a zwalnia się każdego kto nie pasuje do układanki podpadles nie szczerzyles ząbków do Pani manager nie potakiwales potulnie już Cię nie ma zwalnia się dobrych handlowców którzy mają rewelacyjny kontakt z klientami którzy wyrobił sobie już pozycję który godnie reprezentowali firmę a zostawia się laserów (usunięte przez administratora) słabo się robi kiedy się na to patrzy klientki też nie są (usunięte przez administratora) i już pytają co się dzieje dlaczego handlowiec ich nie odwiedza co się dzieje w firmie a dzieje się oj dzieje bez skrupułów bez zażenowania dostajesz wypowiedzenie i tyle nie ma Cię w planie żenada kolesiostwo rotacja w tej firmie jest tak duża że zanim zdążysz kogoś polubić poznać to już go nie ma przykro na to patrzeć ponieważ sama praca może i jest satysfakcjonująca i może dawać radość z tego co się robi niestety zniechęca fałsz zakłamanie brak pewności i stabilności zatrudnienia atmosfera w firmie fatalna z każdego kąta fałszywe (usunięte przez administratora) samo odejście przyjaciółki PP powinno już dac do myślenia była to osoba z ogromną wiedza i zaangażowaniem w to co robiła i nagle okazuje się że jedyny specjalista od osocza odchodzi to pokazuje hak się szanuje i ceni ludzi w tej firmie jak tak dalej pójdzie zostaną same lizusy i kapusie a na końcu puszcza PP z torbami przykre że nie widzi oba albo nie chce widzieć jak rozwala się to co jest dobre i daje efekty klientki zniesmaczone ciągła zmiana handlowców ciągłym zmianami zasad umów dam brak próbek i katalogów u handlowca był już żenujący i powodował przykre komentarze że strony klientek i nierzadko drwiny bo przecież mają one porównanie do innych firm kosmetycznych Szkoda tego wszystkiego tych lat pracy poświęcenia zaangażowania a na końcu i tak dostajesz kopa w (usunięte przez administratora)

zx
@XyZ

Podobno się tak już nie da robić , ale czy jestem w błędzie ?

Pan Brokuł
@Grazia

Sprawa jest nadzwyczaj prosta. Wyniki handlowców z którymi zakończono współpracę mówią same za siebie, proszę nie dorabiać legend do sytuacji. Przy okazji służę dobra radą, użycie znaków interpunkcyjnych znacznie ułatwia zrozumienie treści.

Grazia
@Pan Brokuł

Chyba masz błędne informacje ponieważ zwolniono osoby które plany wyrabialy i nie miały problemu z osiągnięciem pulapow 80-100%A nawet więcej po prostu nie pasowały do całości gdyby wyniki i tabelki miały wpływ na te zwolnienia polecislyby jeszcze inne głowy również ta która co miesiąc ledwo dopina 80%

Cyla
@Pan Brokuł

Otóż to a nie mówimy tylko o zwolnieniach handlowców ale o całości bałaganu w tej firmie ale tak jak napisał tu ktoś Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy niestety clarena ma to do.siebie że dziś jesteś na górze a jutro już może Cię nie być i wieku się o tym boleśnie przekonało soadajsf z piedestału kiedy robisz wyniki wszyscy Cię kochają i słyszysz że trzeba sobie pomagać wspierać się a kiedy masz gorszy miesiąc już nikt nie pamięta że trzeba sobie pomagać pomogą Ci dając Ci wypowiedzenie współczuję tym handlowcom bo dama przeżywałam jakiś czas temu coś podobnego i też uważam że jedyne pozytywne opinie na tej stronie umieszczają poplecznicy nikt normalny o zdrowych zmysłach który tam pracował i poczuł to.zsklamanie na własnej skórze

Do Brokuła
@Pan Brokuł

Właśnie brokule że nie jest to prawda co piszesz. Zwalnia się często dziewczyny mające rewelacyjne wyniki . Zresztą wynik doradców w clarenie , plany i realizacja planów to są jaja . Pomyśl analityku , nikt firmie nie zna potencjału regionu danego doradcy , więc plany są z kosmosu . Albo kosmicznie niskie albo kosmicznie wysokie, wyssane z palca. Cwany doradca jeżeli dostaje niski plan to tak robi żeby ledwo przekraczać 80% i płakać jak jest ciężko . Rzetelny i pracowity , pracuje i wyrabia 100% , w nagrodę otrzymuje jeszcze wyższy , znów się spina i wyrabia 100% więc ponownie mu manager podnosi plan . Doradca następny miesiąc zasuwa od rana do wieczora i ponownie udaje się wykonać, ale tym razem prawie cudem . W końcu po całej serii podnoszenia planów , w końcu nie wykona 80% i już praktycznie jest na wylocie. Pracowity może w ciągu roku mieć wykonanie powyżej 100% i wyleci Cwaniaczek 80,5% i jest bezpieczny. Jedna z dziewczyn zwróciła swojemu managerowi na to uwagę, to jej tak w trakcie miesiąca plan podniósł że zaraz wyleciała . I cóż z tego że miała rewelacyjne parametry , ośmieliła się zwrócić delikatnie uwagę że tu coś nie gra tym samym stała się niebezpieczna I co brokule masz coś do powiedzenia. Inny przypadek . Siostra siostrze przydziela plan, oczywiście niski . Siostra jednak pod koniec miesiąca ma problem by plan wykonać , ale tu wkracza siostra manager i w ciągu 2 dni nie dość że plan jest wykonany , jest przekroczony o 20 - 30 - 50 % ile trzeba. Oczywiście za tym idzie odpowiednia premia i bezpieczeństwo. To rozwiązanie oczywiście dotyczy także przyjaciółek. A Pani Prezes nie może pojąć jak to jest że niby jest lepiej a tu G. Prawda , jest gorzej , podejrzewa że coś nie tak jest z doradcami. Więc zmiana koncepcji dystrybucyjnej bo obecna się nie sprawdza. Ale jak ma się sprawdzić skoro nikt nie zna potencjału rynku w stosunku do regionu, preferowane jest cwaniactwo i kumoterstwo , managerzy skupiają się na chronieniu osób z układu i eliminowaniu tych którzy pracują i widzą to (usunięte przez administratora) Jak to możliwe że do tej pory to wszystko dało się ukryć . Gdyby niektóre osoby z clareny skupiły się na pracy a nie na tym jak wykiwać system to by tego bajzlu nie było. Pani Prezes faktycznie mówi o zaufaniu i innych takich sprawach jak zdrada czy miłość. Może chodzi o to by swoją prace kochać i nie oszukiwać w pracy i nie zdradzać pewnych ideałów . Ale tam jest wszystko postawione na głowie niestety od czasów odejścia Dyrektora Marka. Niewiele trzeba by żądza władzy i kasy malutkim ludziom zrobiła w głowie bałagan. Więc brokule albo nic nie wiesz albo też w tym uczestniczysz, sam manager bez pomocy innych osób nic nie zdziała. Aby system taki działał dalej muszą w firmie pozostać miernoty posłuszne , zależne, wręcz uzależnione od managera i stworzonego systemu. Osoba ambitna prostolinijna pracowita nie ma szans, jest zagrożeniem wiec wylatują często najlepsi. A nasza droga PP będzie miał wieczny problem do rozwiązania i ciągłe będą zmieniane koncepcje. Taka jest moja subiektywna ocena sytuacji ale mogę się mylić.

W sedno
@Do Brokuła

Nic dodać nic ująć ta opinia jest dokładnie odzwierciedleniem tego co chciałam tu napisać plany z kosmosu analityk który je podobno planuje nie ma pojęcia o potencjalach regionów tak jak piszesz jeśli dajesz z siebie wszystko i pracujesz z całych sił wyrobisz 100%to w podziękowaniu w następnym miesiącu dostajesz 150% żebyś na laurach nie spoczela również zauważyłam to że siostra jakimś cudownym trafem wciąż poprzez jakieś nieocenione cudowne zbiegu okoliczności nagle 2 dni przed końcem miesiąca wyrabia plan i.to grubo ponad setke -co za cudowny przypadek .....zapomniałaś jeszcze dodać że przepina się oczywiście niechcący klientów z jednego doradcy na drugiego oczywiście bez wiedzy i zgody tego pierwszego licząc że się nie zorientuje a ten drugi ma.dzieki temu zaliczona sprzedaż i zrobiony plan a jak za miesiąc chcesz wklejać zamówienie odszukasz klienta w tablecie a on ci zniknął to.zawdze Ci koleżanki w biurze powiedzą że nie wiedzą jak to się stało już Ci przepinam takich sytuacji było mnóstwo ja myślę że PP nie jest świadoma tego bajzlu jaki panuje w firmie zaufala osobom którym powierzyła jakieś tam funkcje a one robią co chcą to prawda że obecna managerka faworyzuje kolezaneczki i oczywiście siostrę całą reszta nie pasująca do kompletu zostaje po woli likwidowana i są to osoby które wcale nie miały złej sprzedaży bo każda z nich plany wyrabiala każda z nich jest bardzo dobrym handlowcem który dbał o swoich klientów i region kolesiostwo kumoterstwo i fałsz aż bije po oczach i to udawane współczucie pozatym managerka wszystkim usiłowała wcisnąć kłamstwo że to nie ona decydowała o zwolnieniach a prawda jest taka że ona osoby które miały wylecieć wybierała zapomniała jednak że kolega manager którego miejsce między innymi zajęła również jeszcze niedawno był ulubieńcem w tej firmie spada się szybciej niż się człowiek spodziewa

Tak działa system
@W sedno

Masz rację co do tych odpinanych klientów jednym dziewczynom a przypinanych innym. W ten sposób cudowny jednym się zabiera sprzedaż innym dopisuje. Dopisuje tyle ile trzeba by zrobić plany. Kiedyś managerce tomasino w tym pomagał , a teraz ciekawe kto? Tak długo jak PP pozwalać będzie managerce na tworzeniu wirtualnej sprzedaży i przepisaniu klientów tak długo ten bałagan będzie trwał. Nie będzie wiadomo kto jest dobry w robocie a kto jest obibokiem . W razie czego na koniec miesiąca ile trzeba się dopisze. I te plany bez żadnych logicznych podstaw i żadnej analizy potencjału. Ale kto to ma zrobić , analityk k. Jeżeli jest bajzel i chaos to łatwo PP jest w głowie mieszać łatwiej jest swoje sprawki ukryć. Więc nikomu nie zależy na uporządkowaniu regionów i metodycznej analitycznej ocenie potencjału , w tym szaleństwie jest metoda. Za te wyniki ( wirtualne ) PP płaci premie i zachwyca się ,, super,, doradcami , a to tylko czary Mary w systemie. Tak się promuje miernotę a eliminuje oddane firmie dziewczyny. Oddane firmie ale nie , klice. Każda która skupia się na pracy i zauważy co się dzieje i kto tym wszystkim zarządza , wylatuje z roboty. By się takiej osoby pozbyć jest wiele sposobów , można nawet wykazać że jest słaba i planów nie robi. Plusem tego wszystkiego co się teraz dzieje jest to że wreszcie PP może dowie się jak działa jej firma , kto odpowiada za to Clarena staje się pośmiewiskiem. Może zrozumie że ,, firma ,, pozbyła się wielu oddanych i wartościowych pracowników.

@zx

Xyz ma rację. Da się szczególnie na zlecenie Pani manager. To sprawa techniczna, a zarazem osoby decyzyjne. A teraz kiedy pozwalniali handlowców okazuje się że jeszcze większe cuda się dzieją bo ten co jest najbliżej i mu nie idzie ma podpięte z innego regionu klientów i to po cichaczu, bez żadnych uzgodnień.

Magazynier

(5 minut) ogólny opis pracy, mydlenie oczów super atmosferą. (5 minut) informacja o posłuszeństwie i byciu lojalnym. Koniec

Od kiedy możesz zacząć pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Klientka

Jestem klientka clareny....jednocześnie osoba która chciała poszerzyć swoją wiedzę i zacząć u was pracę.....czytam te opinie i jestem zszokowana to prawda że doradcy zmieniają się z prędkością światła i jakoś mi się nie chce wierzyć że wszyscy są do niczego co honda firma gdzie doradca wytrzymuje pół roku kilka miesięcy lub mac rok i albo dam odchodzi albo zostaje wyrzucony z dnia na dzień do.mnie przyjeżdżała bardzo fajna konkretna miła dziewczyna zawsze zaangażowana uśmiechnięta wszelkie prośby moje czy też koleżanek po fachu z którymi mam kontakt były z uśmiechem spełniane a jeśli był to większy problem zawsze starała się pomóc zawsze na czas i profesjonalnie no i co ?i właśnie się dowiadujemy że już nie wróci nie ma jej więc się pytam celowo to robisz Clareno?zwalniasz ludzi do których my klientki mamy zaufanie z którymi współpracuje mam się świetnie dzięki którym czujemy się zaopiekowane i ważne dla firmy?czego oczekujesz ze bedzismy dzwonić do biura obsługi gdzie jest wiecznie zajęty numer a Pani po drugiej stronie nieuprzejma i traktująca ludzi przedmiotowo?Ja nie potrzebuje współpracy z taka firma przyjeżdżała do mnie przedstawicielka byla już jak moja koleżanka szczerze uczciwie opowiadała o produktach zawsze doradziła sprzedaz przez intwrnet albo telefon to ja sobie mogę na allegro zorganizować a nie w profesjonalnej firmie gdzie chce mieć kontakt z żywym człowiekiem osobisty kontakt to co robisz Clareno to droga na dno próbki trzeba kupować hmmm bo za dużo dostawalymy hahaha otóż ja jestem profesjonalistą nie robię zabiegów klientkom opierając się na probkach kupuje pojemności profesjonalne i co miesiąc robię spore zakupy natomiast owe próbki potrzebuje aby zachęcić klientki do stosowania waszych kosmetyków nie spotkałam się jeszcze z żadna firma w której musiałabym kupować sobie próbki które chce dac klientkom to samo gazetka comiesięczna nie dostałam jej na adres gabinetu mimo że adres prawidłowy i wszystkie zgody podpisałam dlaczego przedstawiciel nie może mi jej przywieźć przy okazji opowiedzieć o promocjach nowościach a ja od razu lubiłam złożyć zamówienie na świeżo nieee lepiej czekać na pocztę Polską i się nie doczekać a przeglądać gazetkę w telefonie z linku to ja nie mam czasu ani ochoty To co.sie dzieje jest niesmaczne i zniechęca ja w każdym razie zastanawiam się nad współpracą bo nie ma nic pewnego nic stałego wciąż coś się zmienia i niestety nie na lepsze

Ważne pytanie

Cały bałagan zaczyna się od zwolnienia dyrektora M. Podobno ludzi nie szanował ( ha, ha , ha ) Komu on przeszkadzał , i kto tak naprawdę chciał się go pozbyć? Powód zwolnienia był niedorzeczny. Ale właśnie od tego momentu przestało być racjonalnie. I się zaczęło dziać oj zaczelo. Gdybyśmy wiedzieli kto się przyczynił do przyklejania mu takiej łatki że nie szanuje pracownikow , to chyba by wiele wyjaśniło. Bo jego zwolnienie coś dziwnie przypomina zwolnienia dziewczyn i chłopaków zasuwajacych w pocie czoła i robiących dobrą robotę. Mających to nieszczęście że zauważyli co się w firmie dzieje i stali się niewygodni. Kto steruje z tylnego siedzenia takimi decyzjami. Zachęcam do zajęcia się karierą polityczna , toż majstersztyk jest.

Panna Cotta

Bardzo pomogły mi wasze opinie. Miałam aplikować do tej firmy ale z tego co czytam to na pewno nigdy nie wyśle tam swojego CV za duże mam doświadczenie i szanuję sienie samą, żeby pracować w niestabilnej firmie. Dziękuję

Ciacho
@Panna Cotta

Dobra decyzja ja uważam to.samo trzeba szanować siebie niestety zrozumiałem to dopiero pracując tutaj tu tracisz wszystko co do tej pory wydawało.ci się oczywiste i normalne i na końcu się zaczynasz zastanawiać czy to z Tobą jest coś nie tak czy z nimi praca w Clarenie nauczyła mnie że będąc sobą przegrasz musisz być cwany fałszywy dwulicowy i uśmiechać się na zawołanie broń boże nie miej własnego zdania wypełniaj polecenia bez szemrania nie wychylaj się za nawias podlizuj się ile się da pokazuj że zawsze i wszędzie możesz wyrobić plan da ja Ci 100 wyrób 150 dadzą 150 zrób 200 ppdkrecsj poprzeczkę aż przyjdzie dzień że już nie dasz rady więcej wtedy Ci podziękuj a i wywala na pysk

Wszystkie pozytywne opinie są wystawiane Przez pracowników pupilkow którzy pilnują tego i bronią,a tak naprawdę też kiedyś wylecą z tej firmy Prezes nie szanuje nikogo,wywala bardzo dobrych pracowników Mam 5 lat doświadczenia i naprawdę polecam jedynie omijać ta firmę,bo jedyne czego doświadczysz to nabycie nerwicy,oraz siwe włosy

Pracownik 2

Zgadzam się z Tobą wystarczy spojrzeć kto z handlowców został same lizusy kapusie i tacy którzy dla firmy nawet swoją godność by podlozyli tak jak ktoś wyżej napisał człowiek się nie liczy (usunięte przez administratora) wszystkich po kolei nieważne czy ktoś ma wyniki czy nie wyrzuca się dobrych handlowców w imię czego?tak to prawda to jej firma może zwolnić kogo chce tylko przy takim postępowaniu za chwilę będzie blagala żeby ktoś wogole chciał tam pracować bo oddajesz dla tej pracy polowe swojego życia i zdrowia psychicznego znosisz dziwne sytuacje fochy stres a w zamian dostajesz wypowiedzenie i słyszysz od managerki że przecież znajdziesz nową pracę też mi pocieszenie żenada gdybym wiedziała w życiu nie przyszłabym tutaj do pracy nigdy !!

Jarząbek

Spotkałem się z opinią, że za większością negatywnych i przerysowanych komentarzy stoją kryptoalkoholicy wyrzuceni z pracy za pijaństwo, nieróbstwo i kradzieże. Proszę o informację czy należy pan do ich grona, panie Dariuszu, ponieważ mam zupełnie odmienne od pańskich wrażenia odnośnie pracy i ludzi w Clarenie. Ataki ad personam sugerują, że pańska ocena sytuacji jest mocno subiektywna i pisana pod wpływem silnych emocji lub alkoholu. Proszę o odpowiedź, najlepiej po szklance naparu z melisy, co pozwoli nabrać dystansu i w sposób rzeczowy opisać problemy z którymi się pan spotkał w czasie pracy. Dziekuję.

Minia
@Jarząbek

Nie sądzę aby opinia powyższa była podyktowana alkoholem raczej niezbyt dobrymi doświadczeniami wymienionymi z pracy w tej firmie gdzie głosi się szerokie hasła o miłości prawdzie itd a za nic się ma człowieka niestety jest to prawda że praca w clarenie to bomba z opoznionym zapłonem lecisz z dnia na dzień i nawet nie musisz wiedzieć za co nie pasujesz do schematu nie jesteś jednym organizmem z całością brak słów fałszywosc śmierdzi z daleka pazerność i dwulicowosc w marcu PP wszystkich kochała i zarzekala się że ma cudowny zespół z którym chce pracować a przyszedł październik i sypią się wypowiedzenia bo wizja się zmieniła nieważne ile pracujesz nieważne gdzie i na jakim stanowisku więc radzę omijać z daleka

Psychiatra
@Jarząbek

Spróbujcie będąc alkoholikami mającymi dwu biegunowkę poprowadzić taką firmę to się przekonajcie jakie to jest wyzwanie. I jeszcze róbcie to wszystko głosząc miłość bliźniego i dekalog , troszkę empatii proszę troszkę empatii.

Zenek
@Psychiatra

Oj tak dekalog miłość prawda i coś tam jeszcze to podstawa szkoda tylko że to niestety puste slogany wypisane na ścianie w imię miłości i.prawdy pracownicy są nikim nikogo nie obchodzisz jako człowiek jesteś tylko pozycja w tabelce nic innego się nie liczy teraz jest nowa wizja firmy i głowy lecą a za chwilę będzie prosiła żeby wrócili tak jak w zeszłym roku wracali i znów uciekali bo same kłamstwa naobiecywala dziwię sie że ludzie się jeszcze nabieraja na te obiecanki nie polecam ta firma to (usunięte przez administratora) emocjonalne co najwyżej można się tam dorobić nerwicy ku....wicy i braku pieniędzy bo niestety kokosow nie zarobisz a jak Ci się trafi gorszy miesiąc i dostaniesz goła wypłatę bez premii to nie wiadomo co z tym zrobic

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa?

serendipity

W biurach standardowo 8-16:00. Niektóre osoby w BOKu pracują 9-17:00. Są też zmiany na produkcji i w magazynie,

Zamówienie w samolocik

Doradca klienta w Clarenie musi się wykazać kreatywnością. Dziękuję Ci moja opiekunko , to był wspaniały pomysł by zamówienia które składałyśmy na sympozjum przez Twoich klientów były składane w samolociki. To pozwoliło losować przede wszystkim takie znaczone zamówienia i wygrywać, wygrywać, wygrywać. To było genialne. Szkoda że nie było z nami na sympozjum Twojego Pana szefa, na pewno docenił by Twoją kreatywność. Nie ma znaczenia , że reszta klientek była oburzona , ważne że Aga zrobiła wynik. Mam nadzieję że Pani Prezes także Twoją kreatywność doceni. Maju, pracownik musi być bezwzględny i kreatywny szczególnie gdy pracuje bez żadnego nadzoru managera.

Jacek
@Zamówienie w samolocik

Pracując na stanowisku doradcy klienta masz możliwość uzyskania premii lub innych benefitów, które podniosą podstawę wynagrodzenia? Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

Kuk

Generalnie nie polecałbym firmy w związku z warunkami które tam panują, między innymi temperaturą na hali sięgającą 32 stopni. Poza tym są jeszcze inne dziwne wymyślenia sprawiające wrażenie że można poczuć się jak w zakładzie zamkniętym a pracownik jest niewolnikiem. Przerwa w pracy wynosi 15min co jest zgodne z przepisami ale ciężko spotkać firmę która oferuje tak krótki czas na przerwę.

@Kuk

Czy w związku z wysoką temperaturą panującą na hali pracodawca udostępnił pracownikom zimne napoje, bądź w inni sposób podjął próbę podniesienie komfortu pracy? O jakie "dziwne wymyślenia" Ci chodzi? Chętnie poznam Twoje zdanie na temat pozostałych aspektów pracy w firmie Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa.

..............................

a GDZIE ZNIKNĘŁY POSTY Z 2018-2019 O CZYMŚ TO ŚWIADCZY firma nawet boi się na rozmowie powiedzieć ile płaci

@..............................

Komentarze na forum usuwane są wyłącznie wtedy, gdy łamią postanowienia regulaminu. Dotyczy to między innymi obraźliwych treści bądź tych zawierających wulgaryzmy. Każdy wpis, nawet jeśli jest negatywny, a nie łamie regulaminu, pozostaje na nim.

hej zatrudniałam sie tam niedawno ale mój szew jest bardzo wporzadku. Mozna na nim polegac kiedy tylko musze sie zaopiekować moim dzieckiem. Kiedy tylko chce wypuszcza mnie wczesniej. Wystarczy być miłym i sympatycznym i dawać z siebie 110% normy to mozna sie dogadac jak czlowiek a leniwi niestety sa niezadowoleni

Zadowolony z kierownika
@anonymous

Dokładnie, nie każdy się nadaje do pracy i później narzeka bo jest wielce zaskoczony, że ktoś czegoś wymaga i trzeba cos robić. Sam byłem kiedyś na stanowisku kierowniczym i obserwuję uważnie naszego kierownika i zastrzeżeń póki co nie mam, choc kazdemu zdarzają się wpadki, bo wiem jaka to ciężka praca... Generalnie jak już wczesniej pisałem - kierownik jest spoko i mozna mu zaufać, trzeba tylko dać coś od siebie!

Er
@Zadowolony z kierownika

Ach, ciekawy komentarz. Dać coś od siebie? Wystarczy skarżyć na innych :) Nie znam wśród tych osób takiej, która robi 110% normy :) bo żadne z Was nie robi nawet 80%.... lepiej pogadać, a niech ktoś narobi się za Ciebie. Taka jest prawda i nikogo nie przekonacie, że jest inaczej. Każdy stary pracownik robi to co od zawsze należy do jego obowiązków, nagle ma robić coś więcej? Przed kim ma cokolwiek pokazywać? Chodzić do kierownika i gadać na innych? A może zmienić wiarę i zapisać się do Was? Dostanę wtedy lepszą stawkę?

Mietek
@Er

Krótko zwięźle i na temat cała prawda. Tych negatywnych opinii nie pisze tylko jedna osoba bo wszyscy Ci którzy nie są w waszej wierzę i nie są omotani tymi kłamstwami i obietnicami na wyższe pieniądze. Sam myślę nad wstąpieniem do waszej wiary przydała by się wieksza pesja szacunek no może jakiś nowy samochód i dom czemu nie hehehe.

Gf
@Mietek

Pewnie, jak postawią mi dom, kupią auto i dadzą podwyżke czemu nie hahahaha

P.B.
@Gf

Na dom, samochód i wyższą pensję trzeba sobie zapracować.Jak to nazywa większość z was WASZA WiARA nie jest świętym Mikołajem i prezentów nie rozdaje.

Didi
@Mietek

Tak czytam wszystkie komentarze i zastanawiam się w jakiego wyznania jest PP i jej całe kierownictwo

@Didi

Twój komentarz nie wnosi zbyt wielu informacji o pracy w Clarena, a właśnie temu poświęcony jest ten wątek. Pracujesz obecnie w tej firmie? Może powiesz nam jaka jest obecnie sytuacja jeśli chodzi o atmosferę pracy?

Maja

Clarena rekrutuje aktualnie na następujące stanowiska: Kierownik marketingu, Doradca handlowy, Content Creator – Strateg ds. treści oraz Specjalista ds. e-commerce. Ich ogłoszenia bez problemu znajdziecie w Internecie. Wszystkim pracownikom firma oferuje między innymi: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia, możliwość realizacji własnych pomysłów, profesjonalne środowisko pracy, niezbędne narzędzia do pracy oraz pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta MultiSport). Czy takie atrakcyjne warunki zachęciły kogoś z was do aplikowania? Czekam na Wasze wpisy!

Do maja
@Maja

Ciągle szukają kogoś do pracy więc ludzie szybko odchodzą z tej firmy. A jak się pójdzie na rozmowę i padnie słynne pytanie ile chce się zarabiać i udzieli się odpowiedzi że tyle i tyle to się pracy nie dostanie bo się ma za duże wymagania a pracodawca chce dac dużo dużo dużo mniej.... W odpowiedzi się dostaje że się ma wysokie klasyfikacje ale niestety wybrali kogoś innego. Kto chciał pracować za dużo niższa stawkę...

@Do maja

Ale chyba to, że Clarena często poszukuje nowych pracowników wcale nie oznacza niczego wysoce podejrzanego. Może w chwili obecnej firma nie ma możliwości zaproponowania nowym pracownikom wyższych stawek. Zresztą - kwestia wynagrodzenia jest raczej indywidualnie rozpatrywana. Skoro już zaczęłaś temat rozmowy kwalifikacyjnej, to może przy okazji napisałbyś, jak ona dokładnie przebiega, czego jeszcze można się po niej spodziewać?

wenden slavic

Witam zauwazyłem ze nawet Ukraincy uciekają z tej firmy:)2000 zł za 12 godzin pracy to kpina w sumie sie im nie dziwie 3tys to minimum,Prezes woli sobie kupić żyrandole niż inwestować w ludzi chyba ze lubi duże rotację my,śle ze niebawem bedzie przyjmowałą pracownikow z filipin:) ale i pewne i oni zaczną tez uciekać:)

latatami
@wenden slavic

dzień dobry, dlaczego ludzie narzekacie na niskie wynagrodzenia? Przecież nikt nie zmusza Was do pracy w tej firmie. dlaczego nie możecie znaleźć lepiej płatnej ? nie traćcie energii na użalanie się a skupcie się na zmianie we własnym życiu

nowy
@latatami

zwróć proszę uwagę, że te opinie mają pomóc innym przy wyborze nowego pracodawcy. Warto wiedzieć co tan się dzieje-prawda?

Wenden slavic
@latatami

Nikt nie narzeka porostu pisze się prawdę poto jest ta strona dla potencjalnych pracowników żeby mogli się czegoś dowiedzieć

Anonima

Miejsce pracy to pięta Achillesa tej firmy. We Wrocławiu także nie było najlepiej. Dojazd był wówczas nie najgorszy, ale stanowisko pracy projektanta pośród gwaru rozmów telefonicznych handlowców w jednej zbiorczej sali to pomyłka. Moje sugestie dla Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa: Oddzieleni obsługi telefonicznej od kreatywnej.

Czcigodny

Nigdy nikogo nie zwolniono. Przynajmniej nie na magazynie. Ludzie sami uciekają. Nawet Ukraińcy. Tam wręcz wciąż brakuje pracowników. Magazyn, IT, konfekcja, produkcja i BOK to działy skąd sie ucieka najszybciej. Niskie zarobki i nie dbanie o pracownika to główne powody. Zarząd twierdzi że najważniejsza jest firma a na samym końcu ludzie. Widocznie zapomnieli ze to pracownik tworzy zakład pracy. Średniowieczne myślenie. To jednak prawda że ryba psuje się od glowy. Nie polecam tej firmy. Szczerze.

@Czcigodny

Z IT? Działu w porywach trzyosobowego, gdzie dwóch pracowników jest od dawna i szukają trzeciego pasującego do dobrze znającego się zespołu? Przykład jak ta lala :)

Mateusz
@:)

Zwolniono zwolniono, nawet bez wiedzy pani Patryszy , chociażby za zwrócenie uwagi o niechlujstwo, niedbalstwo, stwarzanie niebezpieczeństwa i zagrożenia w miejscu pracy i to że pewni pracownicy mają w koziej d. to że ktoś później musi po nich sprzątać. Generalnie w Clarena przetrwasz jedynie jeśli intensywnie, solidnie i głęboko włazisz kierownictwu w... wiadomo gdzie. Nie liczy się to że masz ogromne doświadczenie, wiedzę czy umiejętności - masz włazić jak najgłębiej inaczej cię tam już dawno nie ma. :D

@Mateusz

Na forum nie wolno podawać imion, ani innych informacji wskazujących na konkretne osoby zatrudnione w firmie. Jest to zabronione przez regulamin ze względu na ochronę danych osobowych. Komentarze łamiące tę zasadę, mogą być usunięte. Proszę Cię też o nieużywanie słów powszechnie uważanych za niekulturalne i o zapoznanie się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Maja

@............................ istotą forum Gowork jest dyskusja i wymiana informacji o firmach pod kątem warunków zatrudnienia, atmosfery i wszystkiego, co dotyczy świadczenia pracy. Wpisy powinny być merytoryczne i oparte na doświadczeniu. Twój nie wnosi konkretów do dyskusji, a ponadto zawiera słowo uważane za niekulturalne. Proszę Cię o nieużywanie takich wyrażeń w przyszłości oraz o rzeczowe odnoszenie się do tematu.

True

Tak sobie czytam co Wy piszecie i wiecie co ? Negatywne komentarze piszą ludzie którzy zaufali Pani Prezes i teraz czują się oszukani bo albo zostali zwolnieni ( tak zwolnienia się zdarzają bo ktoś pisał że nie, i to zazwyczaj w tak zwany czarny piątek ... Byle przetrwać do 16 bo wtedy prawie jest pewne że w poniedziałek jeszcze przyjdę do pracy ), albo zostali do tego zmuszeni, albo po prostu już nie wytrzymali w tym cyrku... A te pozytywne komentarze to chyba pisze sama Pani Prezes albo jej potomczyni, no i ewentualnie parę wybranych osób robiących za podwładnych szanownej PP. Można by wiele napisać o tej firmie, głównie dlaczego tam nie pracować ale mam nadzieję, że osoby które piszą te pozytywne komentarze, o tym że wystarczy się starać itd itd... Mają na tyle mocne sumienie, że mogą spać spokojnie i na starość będą w stanie popatrzeć w lustro i powiedzieć sobie " byłem dobrym i uczciwym czlowiekiem, z zasadami i nigdy się nie sprzedałem ". Bo 2 gwiazdki i mnóstwo negatywnych opinii chyba nie bierze się z nikąd... No chyba, że jest jakaś ogólnomiejska zmowa na Clarene i tajne służby chcąc zniszczyć opinie firmie opłacają tych wszystkich piszących negatywne komentarze... A jak ktoś na prawdę chce zobaczyć jak się pracuje w tej prestiżowej firmie to po prostu polecam się tam zatrudnić i po jakimś czasie wydać swoją opinię . Im więcej ludzi się będzie przewijać przez Clarene tym mniej osób będzie się pytało czy warto... Bo cały Wrocław i okolice będą już wiedziały jak jest :) Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszego rozwoju wszystkim pracownikom i zarządowi :)

Zostaw merytoryczną opinię o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna - Wilczyce

• Jak się pracuje w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna