Opinie o Randstad sp. z .o.o w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Randstad sp. z .o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Randstad sp. z .o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad sp. z .o.o w Piła

xamir Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej miałem możliwość pracować. Nie masz prawa do choroby (od razu wylatujesz z pracy- słynny Pan Karol tak robi ), w biurze pomimo że wiedzą o takich sytacjach nic nie robią bo sie boją reagować. Osobna sprawa do umowy śmieciowe- tygodniowe- ktore otrzymuje sie po przepracowaniu 2 dni w tygodniu ( wówczas mają pewność że bedzies pracować tydzień). Pieniądze za zaległy urlop jeśli sie go nie wykorzysta dziwnym trafem jakoś przepadaja sa jakoś w potrąceniach... bardzo dziwne rozliczenie.... atmosfera pracy jest tragiczna.... wyzysk, hamstwo, bezczelość , wyzywanie to na porządku dziennym. Pracując w w tej firmie jesteś marginesem bo pracownicy z umową Philipsa tak traktuja innych i zawsze są górą w wszelkich sporach... byłem świadkem kilku takich sytuacji.... Należy także pilnować swych godzin bo zdarza sie cześto że znikaja na kwitkach wypłaty i trzeba sie prosic i wyjaśniać to ( proszenie sie o swoje).... Szczerze nie polecam.... nigdy wiecej tej firmy.... Zdrowie.. nerwy, samopoczucie i swoja wartość jest dla mnie bezcenna a tam tego nie szanuja i nie znaja... nawet co to znaczy... Nigdy więcej Randstad sp. z .o.o - Piła...

Bbx Nowy wpis
@xamir

Katastrofa wulgaryzmy na początku dziennym wyzysk okropna atmosfera

Martyna Nowy wpis

Czy w firmie stawia się na rozwój pracownika ? Są prowadzone szkolenia ?

ceva

Tak umowa co tydzień, bynajmniej dla mnie zawsze przedłozana, na cały etat. Zarobki na "czysto" 1950zł, 1750zł, 1800zł, i tak cały rok. Mało? żle? Wszystko zalezy odemnie ile to ja sam zadecyduje ile nadgodzin zrobie. Chcę zarobić to poprostu pracuje nie (usunięte przez administratora) i narzekam. Nadgodzin moge robic tyle ile sam sobie chce i to jest dla mnie najwazniejsze nie tam jakies przepisy z których na łape dostałbym wówczas 1200zł bo 1600zł to brutto tam gdzie pracowałbym na umowe i na cały etat. Wiec nie jest zle bo ja mam na łape tak jak wyzej pisałem. Owszem mogłoby byc lepiej ale niestety tu jest Polska takie sa obecnie realia i albo chce sie pracowac albo nie, nikt nikogo nie zmusza, nie każdy ma bogatych rodziców...

nick Nowy wpis
@ceva

ode mnie piszemy rozdzielnie, jak widzisz tylko tam sie nadajesz do pracy...

Olek

Mam nadzieję, że dobra praca przyczyniła się do tego milczenia na forum

Brałeś udział w rekrutacji do Randstad sp. z .o.o. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Randstad sp. z .o.o mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Nie ważne

Umowy tygodniowe jeśli pójdziesz na l4 nie dostajesz nowej umowy pilnować godzin lubia uciekać liczby z wypłaty odradzam lepiej nie mieć nic nie pracować u nich

Waldi

Nikt na siłę nie trzyma i jak widać nie udało się niektórym osobom utrzymać w firmie a teraz żałują?

Eobo

Porażka. (usunięte przez administratora) i nic więcej... Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)!!!! Wolałbym na chleb nie mieć nic pracować u tych złodzieji. Nie polecam satanowczo odradzam!!!!

Olek

Firma RANDSTAD w Pile philips to syf , gołym okiem widać że baby mir nie ogarniaja Nie polecam!!!!! ''!'!!dziadostwo

Spejson

Pracowałem w Philipsie na ich tygodniowej umowie prawie rok. Trzeba wszystko sobie dokladnie pisac, jakie zmiany, jakie godziny sie pracuje. Nie wyplacaja wlasciwie pieniędzy. Philips zmienia system w jakim sie chodzi do pracy. Z czterobrygadowki na np. 3 zmiany. Trzeba miec to pod kontrola bo randstad nie ma. Zle obliczyli mi wyplate kilka razy. O nadgodzinach nie wspomnę. Jak ktos ma zamiar denerwować sie co miesiąc czy dostanie tyle ile mu się nalezy to niech u nich pracuje. Ja mialem dosyc, ciagle czulem sie okradany, kazdego 10.

Byla pracownica

Nie polecam. Pracowalam u nich 2 lata, niby umowa o prace podpisywana co tydzien i wszystko niby dobrze. Pech chcial ze po dwóch latach zaczelo szwankowac mi zdrowie i musialam isc na zwolnienie na 2 tyg. Tak jak bylo umowione na poczatku, kiedy sie przyjmowalam, poinformowałam zaklad natychmiast, ze bede na chorobowym. I to byl moj blad. Po okresie chorobowym kiedy juz wrocilam do pracy, przyszlo pismo z zusu w sprawie weryfikacji zasilku chorobowego, ktory jak uważałam mi przyslugiwal. Tam dowiedzialam sie ze kochany pracodawca, firma randstad na okres choroby nie dal mi umowy wskutek czego nie zostały odprowadzone skladki na chorobowe za ten okres i pieniądze mi sie nie naleza. Umowe, tygodniowke przysłali zaraz od tego dnia w ktorym wróciłam do pracy. Nie dosc, ze stracilam zdrowie w pracy i z powodu pracy, strulam sie oparami chemicznymi, to jeszcze za dwa tygodnie dochodzenia do siebie nie dostałam ani grosza!!! Oszusci jakich malo. Ta umowa tygodniowa o prace to zwykla smieciówa. Nie polecam tej firmy, ewentualnie najlepiej zglaszac zwolnienie po kilku dniach, kiedy już zdążą wystawic umowe. Ale jest ryzyko ze się wyleci z pracy. Juz tam nie pracuje, jak zobaczylam jakie to oszustwo, zaczelam szukac innej pracy.

eddy

korzystałeś z ich pomocy przy szukaniu pracy @się ??? jeśli tak to napisz coś konkretnego, a nie takie luźne uwagi.

zawiedziona polska rzeczywistoscia

firma kogucik :D widziałam ogłoszenie u siebie na mieścinie, co ciekawe mój beznadziejny urząd pracy potrafi kierować do m.in radstand...uff jak to dobrze, że olałam zjawienie się UP i udało mi się samej znaleźć pracę, na normalnych warunkach i umowie, kokosów ofc nie ma, ale jestem zadowolona, no i nadal w szoku :) mina urzędasa-maciory i uszczypliwości z jej strony, kiedy się zjawiłam, aby się wyrejestrować = bezcenne...nie pozdrawiam.

Łysy

BANDA ZŁODZIEI I OSZUSTÓW NIE WYDALI PIENIEDZY ZA URLOP CHOC BYLA NAPISANA DEKLARACJA, I TERAZ CZŁOWIEK JEST POD JEDNA WIELKA ____________________ trzeba ich sprawdzac na kazdym kroku nie polecam robie tu juz 20 miesiecy

zzx

gowno prawda jak ktos musi to i tak pojdzie ja 6 lat siedze (pila electronics) ABY NIE BYLO NADAL PRACUJE CHOC UMOWE SMIECIOWE TO JEST PONIZANIE PRACOWNIKA JEDNAK oI!

dream

dla czego tu piszecie taki bzdury? fakt umowa co tydzien ale jezeli komus chce sie pracowac to maja tak przez rok a jak ktos ma w d prace tylko przychodzi pic kawe i gadac to tak konczy jak wy a zarobki sa takie same jak daje philips i to odgorne zasady philipsa ze kozysta z randstad bo mu sie to bardziej opłaca jak w całej uni europejskiej a jak nie chcecie pracowac w społkach zapraszam do chin tam nie ma społek

TEZ TAM PRACOWAŁAM 3/4 ALBO 1\\\\2 do NICZEGO SIE NIE LICZY A NA PÓŁ ETATU ZARABIASZ 500 ZŁI I A TE UMOWY NAWET PROWIDENT ICH NIE AKCEPTUJE I ZAPOMNIJ ŻE WYROBISZ KURONIA

lodowa1977

[usunięte przez moderatora] Pracowałem w tym syfie (piła Philips elektronik) nie polecam. Obiecywali złote góry i nic. Teraz jestem radnym i dobiorę się im do tyłków. [usunięte przez moderatora]

Pavel
@lodowa1977

Praca jest dobra nie narzekac zarobki lepsze niz philipsie!!!! tyle ze (usunięte przez administratora)walniaja na 6 tygodnii teraz a rodzina na utrzymaniu co robic ??? ich to (usunięte przez administratora) interesuje...,. praca stała ale umowy tygodniowe (usunięte przez administratora) wrta ta praca nie długo tak bedzie ze wogóle nikt do spółki nie pujdzie robic i bedzie bankructwoo tego własnie oni chcaa znajac zycie administrator zaraz usunie ta wiadomosccc oszukujecie ludzi wszyscy chca pracowac ale na waszych zasadach sie nie daa

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad sp. z .o.o - Piła

Randstad sp. z .o.o