Delfarama sp. z o.o.

Opinie o Delfarama sp. z o.o.

Lukas

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej standardowe pytania. Zatrudniają przez agencję pracy tymczasowej i obiecują stałe zatrudnienie. Pracownik magazynu 12 zł brutto/h. Pomimo obietnic kierownika magazynu (usunięte przez administratora),że oddzwonią w ciągu 2 dni i powiadomią o wynikach rozmowy i procesie rekrutacji, próżno oczekiwać telefonu. Mało poważna firma jeśli tak traktują kandydatów do pracy.

Zostaw opinię o Delfarama sp. z o.o. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delfarama sp. z o.o.