P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz

Rudniki

P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz

Opinie o P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz

Lidia

@123 to bardzo dobrze świadczy o szefowej. Czy wszyscy pracownicy dostali podwyżkę czy tylko konkretne stanowiska? Jakiej wysokości to była podwyżka? od czego zależała? Wiem, że dużo pytań, ale mogą zainteresować osoby, które będą aplikować na któreś z tych stanowisk: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,907226,0,0,praca.

i znów dostaliśmy podwyzke, szefowa sama wyszla z propozycja

krzysiek

Spoko to czytać @Erf też pracuje w branży i w mojej firmie tak kolorowo nie jest, dlatego rozglądam się za czymś, wy wyglądacie rzeczywiście na porządnych tylko szkoda, że na razie ogłoszeń o pracę brak

Erf

Wynagrodzenie mamy placone zawsze na czas. Pracuje juz dlugo wiec wiem co mowie. Ogolnie wszystko w normie.

całkiem niedawno się zatrudniłem i podoba mi się sposób w jaki nauczyli mnie jak pracować, najpierw się przygladalem doświadczonemu kierowcy który mi wszystko tlumaczyl, potem miałem kilka szkolen np. o wypelnianiu dokumentów, rozpisywaniu tras, postepowaniu u klientów i innych. ogolnie wszystko zostało jasno przekazane. jeśli mam jakies pytania to zawsze mogę zadzwonić do kierownikow którzy mi pomoga. ogolnie profesjonalna firma.

Kjjhghjjk

Rudmar zawsze ma jedne z najniższych cen na lokalnym rynku ale jak czasami rzuca jakaś promocje to mistrzostwo świata i przebijają wszystkich.

byly

gratuluje podwyżki i fajnych warunków pracy. ja od kiedy się od was zwolniłem pracowałem już w 3 miejscach i w tym ostatnim mi nie zapłacili jeszcze za dwa miesiące pracy wiec chyba wroce do rudmaru bo kasa zawsze była godziwa i na czas.wiec do zobaczenia

dfgg

Mielismy podwyzke pensji i to calkiem sporą !!!!!!

elo

Nie ma co gadać,wszystko stoi ,kto będzie to pił!!!!! - napoje.

Klientka

dzień dobry. Wspolpracuje z firma Rudmar od kilkunastu lat. Prowadze sklep spożywczy i kupuje w Rudmarze. Bardzo sobie chwale nasza wspolprace. Oferta jest bardzo szeroka i caly czas się powieksza. Ceny maja najlepsze na rynku. Bardzo dużo roznych atrakcyjnych promocji. Wysylaja do wybranych klientów (takich jak ja) sms z informacja o bardzo niskich cenach. Rudmar jest bardzo nowoczesna i elastyczna firma. Cenie sobie również bardzo ich pracowników: przedstawiciel jest bardzo profesjonalny i dobrze doradza a kierowcy mili i pomocni ( zawsze rozladuja towar tam gdzie trzeba i nie ma zadnych pomyłek ). ogolnie bardzo polecam bo nie ma już tak solidnych hurtowni.

rrrrrrr

mielismy podwyzke pensji i to calkiem sporą

ffffd

babas

dzień jak codzien, ladujesz sobie busa lub masz już załadowanego, wyjezdzas w trase i jeździsz od sklepu do sklepu i zostawiasz towar, potem wracasz na firme, zdajesz opakowania ido domku. czas leci szybko i z ludzmi pogadasz.

napiszcie cos więcej jak wygląda praca w Rudmar ? o co chodzi z tym dostawcą towarów ?

wielki

kasę zawsze placa na czas i cale weekendy wolne :-)

ela

podobno aktualna, tylko w Rudnikach a nie w Wieluniu. kolego umow się na spotkanie to pewnie dowiesz się wszystkich szczegulow. ja pracuje wiele lat i jest ok

Jak sie komus nie chce robic i nie mysli to tak wlasnie to wyglada;) Praca jak praca jedna ciezka druga lzejsza, ta nie nalezy do lzejszych ale kazdy by chcial pokazywac palcem, praca bardzo fajna kierowcy pomocni pod kazdym wzgledem , niekiedy ciezko niekiedy lzej, wszystko zalezy od motywacji do pracy.. trzeba zasuwac i tyle, placa zalezy od ilosci punktow i jak daleko, nie jest tragicznie

elf

Nie ma co gadać,wszystko stoi ,kto będzie to pił!!!!! - napoje.

kaa

Jeden kierownik drugi P.H i teraz idzie.

elf

wi

Dla czego plany takie niskie !!!

mari

Nie ma co gadać,wszystko stoi ,kto będzie to pił!!!!! Chyba KIEROWNIK!!!!! w tym roku.

Nowy JeZUS

To wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącego święta 1.11.2014

aaa

Dlaczego tu jest taka cisza nikt nawet nie napisze że była premia z zysków z ubiegłego roku netto a to jest coś. Firma się rozwija prężnie widać to każdego dnia. Zdobywamy nowe rynki i przedstawiciele stają na głowie żeby sprzedawać jak najwięcej to wiadomo że firma to docenia bo zajdzie jeden czy drugi po wypłatę to 4 z przodu jest, a kierowcy nikt poniżej 3 z przodu nie schodzi to jest to,a kierownik 5. Nic dziwnego że gdy robi się jedno wolne miejsce to od razu do biura ustawia się pielgrzymka z podaniami o pracę.

gor

Nie tak dobrze !!!!!

rer

andi

Wszyscy już tu wszytko piszą i wszyscy mają racje...a pan po prostu udaje że o niczym nie wie i nic się nie dzieje.

teo

Każdy sklep ma inaczej duże maja 15 % a małe nic ,z kim konkurować ,małe się pienią na ,albo już zostały zamknięte.

R.S.

Witam Pana. Zakładka dla klientów jest dla punktów sprzedaży detalicznej natomiast aktualna oferta znajduje się w zakładce Gazetka podsyłam link: (usunięte przez administratora)

Beduin roku 2013

Pozdro dla Gigola od Szlachty. Proszę nie kasować komentarza :D

giz

Nie ma co gadać,wszystko stoi ,kto będzie to pił!!!!!

Zostaw opinię o P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz - Rudniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz