Opinie o Edward Stolarski Instalacje w Tenczyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Edward Stolarski Instalacje. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Edward Stolarski Instalacje o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edward Stolarski Instalacje w Tenczyn

Weldas Nowy wpis

Chuj kurwa szmata i złodziej oszust jakich mało i cwaniak . Pieniędzy na oczy nie widzialem . Ten oszust wypłacił tylko to co na umowie . Mam nadzieję że pip mu się dobierze do tego gówna bo tego poważna firmą nazwać nie można i zamknie tą ruderę w pizdu

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Mechanik do pracy w Kraków. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Edward Stolarski Instalacje możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Artur

Zapewniamy umowę o pracę, warunki do pracy w miłej atmosferze możliwość rozwoju, oraz terminową wypłatę, przez 8lat działalności dwa razy wypłata nie była w terminie (przeważnie 4/5 dnia miesiąca), kwota na umowie jest taka jaka została ustalona (nie jak piszą w poniższych komentarzach, że zawsze jest najniższa, a o resztę się martw). Zajmujemy się utrzymaniem ruchu, wykonujemy konstrukcje stalowe hal, jak i tak zwaną drobnicę. Miejsce pracy na ogrzewanej hali jak i wyjazdach. Przerwa śniadaniowa jest 30 minutowa płatna. Przeważnie pracujemy po 8 godzin, ale zdarzają się wyjątki (nadgodziny płatne dodatkowo do wypłaty, nie pod stołem). Poszukujemy monterów, mechaników, spawaczy, ślusarzy, tokarzy i frezerów, jak i ludzi bez doświadczenia z chęcią do pracy (wszystkiego nauczymy). Zapraszamy

Lidia
@Artur

No niestety nie wszystkie komentarze są wiarygodne, dlatego trzeba je weryfikować. A przerwę każdy dobiera sobie indywidualnie czy zbiorowo wszyscy idą na przerwę?

Artur Nowy wpis
@Lidia

Przeważnie przerwę mamy w tym samym czasie.

Marta Nowy wpis
@Artur

ta przerwa to 30 minut ?

Jakie wartości są cenione w Edward Stolarski Instalacje?

Edwrdinio

Rób, o pieniądze się nie dopominaj

Iza Nowy wpis
@Edwrdinio

Co masz dokładnie na myśli - że wypłaty są nieterminowe czy że przychodzą niepełne? W ogóle to pracujesz tam teraz czy pracowałes kiedyś?

dc

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie wypłacalny, brak kontaktu, omijać szerokim łukiem

Aplikowałeś do Edward Stolarski Instalacje na stanowisko TOKARZ? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Cwedek

(usunięte przez administratora)krętacz (usunięte przez administratora) i alkoholik jakich mało . (usunięte przez administratora) ludzi mam nadzieję że skarbówka go dopadnie

Panowie w tej firmie nie ma żadnego działu Jest to firma typowego Janusza biznesu . Ludziom obiecuje pieniądze ale umowy daje od mniejszej stawki a potem się miga od płacenia . Płaci po terminie i nie całą kwotę jaką być powinna . W ten sposób buduje strach że jak odejdziesz nigdy nie dostaniesz reszty pieniędzy. Ma się za niewiadomo kogo jak by łaskę robił że ci w ogóle zapłaci. I gada niedorzecznie . Te komentarze pozytywne to sam pisze chyba we własnej obronie . Prawda jest taka że jeśli podejmiesz pracę będziesz szantażowany własnymi pieniędzmi bo będziesz się martwił czy dostaniesz czy nie a i tak nie dostaniesz całej kwoty Szukajcie poważnych firm a nie dziadostwa Pozdrawiam

Czyli nie została Ci zapłacona kwota która była na umowie ?

Czy firma dobrze wprowadza nowych pracowników ?

Nie wiem skąd te komentarze ale pracuję tam od lat i zawsze otrzymywałem wynagrodzenie na czas. Szkoda że w tym roku nikt nie odszedł z naszego zespołu, wiec nie wiem skąd te komentarze

Welder
@pracownik

Zapłacił pajac swoim (usunięte przez administratora) za te pochlebne komentarze, jeszcze zapłaci(usunięte przez administratora) za swoje (usunięte przez administratora)

@pracownik a może to zależy od działu?

Welder

Omijać szerokim łukiem, ponad 3 miesiące czekam na Zaległą wypłatę!!

Gość niewypłacalny zalega swoim ludziom z wyrównaniem po 3 miesiące miga się od płacenia na wszystkie sposoby . Stanowczo odradzam chyba że chcesz robić za darmo lub martwić się o pieniądze .Mała firma garażowa a gość myśli że jest wielkim potentatem na skale światową. Stanowczo Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Edward Stolarski Instalacje - Tenczyn

• Jak się pracuje w Edward Stolarski Instalacje?

Zobacz opinie na temat firmy Edward Stolarski Instalacje tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edward Stolarski Instalacje?

Edward Stolarski Instalacje
  • 474