Zakłady Mięsne Viola Marian Meyer Sp.j.

Lniano

Opinie o Zakłady Mięsne Viola Marian Meyer Sp.j.

Teresa

Czy firma funkcjonuje normalni? Tad dawno nikt nie pisał??

Dzik

Jeśli chodzi o Zakłady Mięsne Viola Marian Meyer Sp.j. to jestem zdania, że każdy kto ma cokolwiek wspólnego z mięsem powinien jak najszybciej spróbować, nie ma chyba osoby z naszego srodowiska, która by nie słyszała o tej firmie samych dobrych rzeczy

Adam

Witam serdecznie, bardzo prosiłbym o informacje gdzie Zakłady Mięsne Viola Marian Meyer najczesciej poszukują nowych pracowników, w sensie gdzie Wy znaleźliście informacje ,że poszukują ludzi. Co to tez za plotki o planach ich zamknięcia, coś się dzieje teraz niedobrego tutaj w zakładach, czy to tylko plotki np. konkurencji.

roma

ja również nie słyszałam niczego o planach zamknięcia akłady Mięsne Viola Marian Meyer Sp.j. więc te informacje tutaj nas forum są dla mnie ogromnym zaskoczeniem. skąd wy kochani bierzecie takie newsy, możecie podać oficjalne źródło? a wiecie czy obecnie są szanse że kobiete przyjmą na stanowisko rzeźnika?

?

Nowa oferta dla rzeznikow na wieprzowine. 360 Recruitment oferuje zwrot czesci kosztow dojazdu albo zorganizowanie busa, którego 70% ceny pokryje pracodawca. Stawka godzinowa dla rzeznikow wynosi £8.40/h nadgodziny platne £10.08/h Minimum 38h/tydz. gwarantowane. czyli po miesiacu pracy minimalna wyplata to £1175 (na czysto, juz po potraceniu podatkow) Rozne zmiany dostepne. Wymagamy umiejetnosci wykrawania szynki lub/i lopatki na tasmie, test nie jest trudny jeżeli osoba oczywiscie ma doswiadczenie na wykrawaniu kosci z szynki lub lopatki. Osoby chetne musza być gotowe do podjecia pracy w ciagu najblizszych 3 tygodni. Kontakt pod numerem tel. (0044) 115923 3366 lub przeslanie smsa z imieniem, nazwiskiem i dopiskiem "rzeznik wieprzowina" na nr 00447930189363 - oddzwonimy

człowiek z branży

dziwi mnie że firma dalej działa myślę jednak że świadomość konsumentów zrobi to co dawno powinno nastąpić.

Gość

Człowieku, Violę omijaj z daleka.

Obserwator

Widzę, że pracownicy Violi są tak zastraszeni, że nawet boją się udzielić odpowiedzi koledze. Hi hi hi. [usunięte przez moderatora]

Zainteresowany

Koleżanki i koledzy a jak wygląda tam praca na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Ogłoszenie "wisi" już trochę czasu, zastanawia mnie to. Mam 13 letnie doświadczenie jako PH, jestem zaangażowany w wykonywana pracę. Warto iść i złożyć podanie do Violi? Ile można zarobić, jaka jest atmosfera ? Czy po tej aferze klienci kupują jeszcze te produkty? Pytam konkretnie o stanowisko ph. Pozdrawiam.

auraton

VIPER jest pytanie: gdzie byłeś ze swoja oceną i spostrzeżeniami przed marcem 2013 r.? Przymykałeś oko? Pochwalałes ten proceder?

niki

a Ty co na etacie w Violi????

Tomek

Radzę nie gardłować i wstrzymać się z oskarżeniami, bo po wyjaśnieniu sprawy odpowiecie za te obelgi. To jest tylko telewizja i wizja jednej strony, więc zachować spokój.

steff

Wpisz nazwę w google, wyskoczy Ci, KRS ze wszystkimi danymi spółki i zarządu...

nina

nigdy więcej nie chcę pracować w tej firmie dośc poniżania

gość

Witam serdecznie jesli ktoś ma zamiar tam pracować to niech się zastanowi 2 nie 10 razy czy warto.[usunięte przez moderatora] Gdzie zwolniłem się z innej firmy jako przedstawiciel ,auto dostałem takie ze wstyd było jeździć tylne drzwi były zamykane na kłódkę patologia naprawdę nie polecam za 1100 zł jako PH bez możliwości większych pieniędzy bo koleś PH z 6 letnim stażem i praca dzień w tygodniu w nocy na magazynie jak ma 2000 to się cieszy

Coraz gorzej w tym zakładzie, brak szacunku między pracownikami brak szacunku ze strony kierowniczej. O zarobkach lepiej w ogóle nie mówić bo tego nie można nazwać zarobkami. Szczerze nie polecam!!!

Dead4Me

Zakład bez przyszłości, pracownik nie szanowany zarobki jak by ich nie było...

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Viola Marian Meyer Sp.j. - Lniano

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Viola Marian Meyer Sp.j.