Ahis S.C. Przedsiębiorstwo Usługowe Joachim i Tomasz Rzeźniczek

Katowice

Opinie o Ahis S.C. Przedsiębiorstwo Usługowe Joachim i Tomasz Rzeźniczek

Filip

Aplikowałem dziś na stanowisko Monter instalacji sanitarnych – Brygadzista, firma daje super możliwość, co prawda praca jest na wyjazdach w całej Polsce, za to można zarobić od 2 500 zł do 4 500 zł. A wymagania to wykształcenie min. zawodowe techniczne, min. 4-letnie doświadczenie w pracy i kierowaniu brygadą i umiejętność czytania rysunków technicznych.

twinky

nie polecam firma daje umowy o dzieło brak stawek godzinowych praca w akordzie kompletny brak organizacji co odbija się na zarobkach pracowników pozdrawiam

Chodzi o firmę Ahis odwodnienia odwodnie nia? Jak możesz to napisz wszystko jestem ciekaw opinii bo szukają ludzi do pracy i nie chcę się wiazac z firmą która nie dba o ludzi. mam pytano ile się zarabia na stanowisku kierownika robót. Z góry dzięki.

Natalka

Oszukuja i tyle, nie polecam. [usunięte przez moderatora]

Nie

Nie polecam tego pracodawcy.

Nie

Nie polecam jako pracodawcy

Zostaw opinię o Ahis S.C. Przedsiębiorstwo Usługowe Joachim i Tomasz Rzeźniczek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ahis S.C. Przedsiębiorstwo Usługowe Joachim i Tomasz Rzeźniczek