Nikolex

Opinie o Nikolex

Manager

Fikcyjne oferty pracy na całą Polskę. Osoba ta podejmuje się oszukiwania poszukujących pracy celem własnych korzyści majątkowych pod pretekstem pobrania testu za dobrowolne wpisanie numeru telefonu za opłatą, którą to można doczytać w regulaminie serwisu hostujmy.pl

Zostaw opinię o Nikolex - Radom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nikolex