Opinie o E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

xxx

ta firma to patologia! rozprawy sądowe i tak kończą się wygraną dla firmy! 4* :(żal wypłata tzn. najniższa krajowa wypłacane tygodniami w ratach! za nadgodziny płacą...?nie wiadomo kiedy i za ile dostaniesz bo zawszę obcinają! pracownicy na umowie są najcenniejsi dla firmy! płacą za ubezpieczenie podwójnie za stłuczki z imprez za nowe szkło i inwestycje firmy! traktowani jak gów.. wyzywani na sali przy gościach a pytając kiedy będzie wypłata spodziewaj się nagany zawszę coś można zarzucić! kierownicy po zawodówkach zakład pracy chronionej! składając cv załatw sobie grupę! za błędy pracowników z grupą płacą pracownicy zdrowi

bylypracownik

coz mogę rzec.. ogólnie porażka. Składałem CV do kilku restauracji, z tej oddzwoniono. Ucieszylem sie ze jest praca i jakie wrazenia? Atmosfera napieta strasznie, wszystko ustawiane pod dyrekcje, ,,bo dyrekcja siedzi na kamerach, robcie coś" ,,bo przyjechala dyrekcja, bierzcie sie po pracy" najlepsze są obiady dla pracowników, przysluguje im bulionowka zupy na caly dzien, w gastronomii! a kilkogramy jedzenia do koszy idą! a najwiekszym nieporozumieniem są grosze, ktore dawane są pracownikom. Nie mówiąc juz o tym, że czasami są odcinane płacone godziny bo to nasza wina ze tak dlugo sprzatamy, śmiech na sali... Zdecydowanie, nie polecam. A nowi wykorzystywyni są do wszytskiego... Mycia okien, mycia sal po remontach itd. Choc dla zdesperowanych praca na pewno sie znajdzie.

Negatywna

- atmosfera ogólnie jest napięta - grafik ustala jakiś niedorozwój bo raz np. mam na 10 na drugi dzień na 14 a później na 15 i na rano następnego dnia... Zwariować można. A te standardy czwartej gwiazdki nie warte. Wesele na 130 osób, a nie ma jednego kompletu kieliszków. - wszędzie jest tak gorąco, że jak wieczorem wychodzisz na dwór po prostu marzniesz. - wszędzie są przeciągi. Porada dla przyszłych młodych par: Sztuccy jest kilka kompletów, tak jak kieliszków do wina i do wódki. Pokrowce na krzesła mogą być brudne lub dziurawe i źle uprasowane. Stoły są tak poniszczone, że dadzą wam obrus podkładowy, który się odznacza pod zwykłym obrusem. Podłoga będzie pomazana na pewno... Szyby przy balustradach na schodach pobrudzone jakimiś paluchami. Balustrady niewypolerowane, żeby było widać paluchy. Rolety rozwalone. Na tarasie wychodzącym do apartamentu małżeńskiego jes

Negatywna

Ja powiem tak... odradzam składania jakichkolwiek podań o pracę. Jestem tam teraz od jakiegoś czasu i już mam dość. - szatnia jest zamykana, trzeba chodzić do managerki po klucz bo jacyś praktykanci niby zrobili sobie posiedzenie i chowają się przed nią... nic nie dało to, że tłumaczyłam, że wysłałam ich na śniadanie chwile przed tym jak ich szukała - nic nie ma do roboty tylko polerowanie, mycie podłogi lub ściemnianie... - płacone masz w ratach jedna koleżanka pierwszą ratę wypłaty dostała 200 zł i nie wiedziała, czy zostawić na życie, czy zapłacić rachunki - naczynia często są niedomyte i takie niedomyte musisz sobie najpierw umyć, a później polerować - w kuwetach od sztućcy są resztki jedzenia - okna myje się wodą z octem i są tak pomazane, że aż żal na nie patrzeć - za każde [usunięte przez moderatora] Cię wyzywają i na każdym kroku patrzą Ci na ręce - codziennie jest jakaś dyrektorka i wszyscy muszą coś robić, byle nie stać w miejscu; - a

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
sa sa sa sa

Ciekawe, bo ja słyszałam wiele negarywnych opinii na temat tego hotelu. wyzysk pracowników za grosze! ciekawe dlaczego ciagle szukaja kogoś nowego ;]

Zostaw merytoryczną opinię o E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E.J.P. HOTELE Sp. z o.o. Sp.k.