A.Visage Łukasz Hirsz

Łódź

Opinie o A.Visage Łukasz Hirsz

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Dawno nie było nowych wpisów na temat firmy. Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda praca? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy. Na co mogą liczyć w A.Visage?

Ciało
użytkownik zarejestrowany

Zaległe wypłaty z tego co ja wiem są systematycznie wypłacane, więc nie wiem dlaczego piszesz takie rzeczy, to tylko jedno forum, więc niech nie ponosi fantazja

Olaf

Zaległe wypłaty chyba Pan właściciel przeznaczył na marketing szeptany ;)

leoo

Współpracę mogę ocenić jako średnią. Akcja przebiegła bardzo dobrze, kontakt też był w porządku, ale wypłata bardzo długo odwlekana w końcu dostałam, ale długo trzeba było czekać. A kontakt po akcji? Tragedia przez 2 tyg. włączała się wietnamska poczta po wielu próbach się dodzwoniłam po 3 tygodniach.

Ania1994

Są ok. Nigdy nie zostałam bez pomocy gdy czegoś zabrakło na degustacji a pieniądze dostałam po niecałych dwóch tygodniach.

luc64

Rowniez wykonywalismy zlecenia dla w/w firmy. Na poczatku bylo placone, ale ostatnie 2 zlecenia - nie zaplacone faktury. Sprawa trafila do sadu i komornika, ale ten z powodu braku mozliwosci egzekucji, umorzyl sprawy. Firma przerejstrowana na mame (?), a karuzela kreci sie dalej. UWAGA NA TA FIRME!!!

Joanna

Nie polecam, krętacz nie może od dwóch tygodni przelać mi pieniędzy a na telefony i maile nie odpowiada.

Michał

Od ponad trzech lat współpracujemy - b.pozytywne relacje biznesowe

KubaW

Ależ oczywiście - praca była, kasy brak. Wykonałem pracę zleconą przez Pana Łukasza (pomoc w aranżacji stoiska, nadzór nad hostessą, transfer materiałów reklamowych) a ustalonych pieniędzy nie otrzymałem. Do dzisiaj posiadam jeszcze kilka materiałów, z którymi nie bardzo wiadomo było co zrobić, więc zostały u mnie. Prowadząc własną działalność, trzeba się liczyć z tym, że w dobie internetu opinia bardzo szybko się rozchodzi - szczególnie zła opinia. W moich oczach ta firma zasłużyła sobie na miano oszusta, ale oczywiście można mieć własne, inne przemyślenia. Niemniej jednak zaufanie w biznesie - czy to małym, czy to dużym, to sprawa najwyższej wagi. Do firmy Avisage zaufania już nie mam.

dziadek orzechowski
użytkownik zarejestrowany

podpinam się pod wypowiedź użytykownika Kleks, teraz uważam że wszelkie nazywanie kogoś oszustem na forum publicznym powinno być podparte jakimiś dowodami i konkretnymi uzasadnieniami. nie można od tak kogoś nazywać oszustem bezkarnie. i ponawiam pytanie, jest u nich umowa o prace na czas nieokreślony?

wkurzony

Unikać, do tej pory nie widzę swoich pieniędzy...

dzięcioł

delikatnie pisząc - nie polecam. kupę dziada :P

Kuba W.

Kleks przeczytaj całą stronę raz jeszcze i ze zrozumieniem. Nie rozumiem jak możesz mieć jeszcze wątpliwości? Nie pracuje się z ludźmi, którzy są oszustami, gdyż wtedy nie będą mieli racji bytu na rynku. Umowa o pracę? Szczególnie w tej branży? Gdzie ty żyjesz?

puzon

złodzieje, oszuści, wyplacili laskawie czesc wynagrodzenia po 2 miesiacach od terminu, zero kontaktu nie polecam pracy z tymi oszustami, a pracowalem z wieloma agencjami, ktore powaznie traktowali swoich zleceniobiorcow i ewentualnie informowali o jakis opoznieniach. nie polecam !

M.

OSZUŚCI I TYLE! Parę miesięcy temu pracowałam dla Avisage. .(usunięte przez administratora) to jeden wielki oszust! Po zakończeniu akcji kontakt się urwał, Pan (usunięte przez administratora)przestał odbierać telefon, a teraz numer ten w ogóle przestał istnieć. Adres na umowie to mieszkanie prywatne w którym nikogo nie można zastać, a z umową którą podpisałam mogę jedynie iść do sądu ponieważ żadna inna instytucja się tym oszustwem nie zainteresuje bo jest to zwykła umowa zlecenie. Zdecydowanie unikajcie!

niezadowolony

nie wiezcie tym opiniom Avissage kłamie i obiecuje wypłaty ale ja sie swoje nigdy nie doczekałem , 600zł przepracowane i złamanego grosza (usunięte przez administratora)... za nic ma usilne próby kontaktu ...

OSZUKANA

Nie polecam! miesiąc po zleceniu nie dostałam nadal pieniędzy i nie ma z nimi kontaktu. UNIKAJCIE WSPÓŁPRACY Z TĄ AGENCJĄ!!!

Oszukana

NIE PRACUJCIE DLA TYCH OSZUSTÓW!! Zero kontaktu, masa czasu po terminie zlecenia i brak zapłaty!! Pozostaje tylko droga sądowa, nikt nie będzie pracował za darmo!

Kamil.

Ja otrzymałem pieniążki na czas. Z Panem Łukaszem kontakt był bardzo dobry i nie było czegoś takiego że musiałem za własne pieniądze wysyłać stroju. Zawsze można było się dodzwonić jeżeli był jakiś problem. Polecam w 100%

magda

Ludzie nie co z ta firma avisage pracowac jest nie wyplacalna , zero reakcji na telefony i emeile ( usunięte przez administratora )

Kuba W.

Niestety dobrze było i się skończyło. Po kilku udanych akcjach polecałem współpracę ale niestety teraz ODRADZAM! Kilka miesięcy temu pomagałem przy 2 eventach w Poznaniu. Niestety obiecanej kasy nie dostałem a telefon albo wyłączony, albo nie odbierany. Panie Łukaszu, warto palić mosty za 150zł?

Aga

Pracuję dla nich na degustacjach dla Bakomy i odkąd współpracują bezpośrednio z Bakomą bez pośrednika zniknął problem opóźnień. Pieniądze dostaję często z dużym wyprzedzeniem :)

...

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Arek

Pracowałem z tym panem na evencie SGGW w Warszwie. Do dziś dnia nie otrzymałem wynagrodzenia. Zero kontaktu z panem H[usunięte przez moderatora], chyba pozostał tylko sąd. Nie polecam.

Ola

Pracowałyśmy z koleżankami jako animatorki czasu wolnego dla dzieci na dużym evencie, który organizowali. Wynagrodzenie otrzymałyśmy gotówką po zakończonej pracy. polecam

mysia

NIE POLECAM! [usunięte przez moderatora] Zero reakcji na telefony, maile. [usunięte przez moderatora]

Kuba Wiertelak

No cóż, ja współpracę z Panem Łukaszem oceniam b.dobrze. Pracowałem przy promowaniu marki Nokia w Lesznie oraz przy małym projekcie Johnson's Baby w Poznaniu i współpraca ułożyła się bardzo dobrze, łącznie z płatnością za wykonaną pracę. Kontakt też był bezproblemowy.

kleopatra120

Nie polecam , pracy dla ŁUKASZA HIRSZA!!. [usunięte przez moderatora] >

gallanonim

Gorąco NIE POLECAM! B [usunięte przez moderatora] Nie odbiera telefonów i nie reaguje na żadne próby kontaktów! Unikajcie współpracy, jeśli chcecie mieć zdrowe nerwy.

Pracowałam przy degustacji lodów Carte Dor w maju [usunięte przez moderatora] , nie polecam.

aa

[usunięte przez moderatora] Po zleceniu urywa się kontakt, unikajcie!! [usunięte przez moderatora]

MAGDA

Pracowałam dla firmy A.VISAGE na początku października 2012 roku [usunięte przez moderatora] . zero odpowiedzi na maile i telefony. Pan Łukasz Hirsz był dodatkowo na tyle bezczelny, by prosić mnie o przesłanie stroju, w którym pracowałam przesyłką konduktorską za moje własne pieniądze [usunięte przez moderatora]

michał

I co otrzymałeś pieniądze? Mam ten sam problem

ArT

Fajne akcje, odbyłem kilka ciekawych szkoleń. Działam z nimi od ponad dwóch lat i mogę polecić.

Kasia

a ja pracowałam dla nich przez rok w Płocku na degustacjach i dostawałam pieniądze zawsze po weekendzie. Od siebie polecam

anika

pracuje dla różnych agencji i tylko z nimi są problemy!!!! Opóźnienia są nie z ich winy? a z czyjej!!!!!! sory jak nie mają kasy na koncie przedsiębiorstwa to niech płaci z własnej kieszeni!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

Ona

Na przestrzeni dwóch lat miałam okazję uczestniczyć w kilku fajnych akcjach i nigdy nie było problemów. Fakt, parę razy były opóźnienia, ale nie z ich winy i zawsze dostawałam pieniążki. Niestety w agencjach poślizgi nie są nowością.

Zostaw opinię o A.Visage Łukasz Hirsz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.Visage Łukasz Hirsz