Derrien & Nicolas Polska Sp. z o.o.

Turek

Derrien & Nicolas Polska Sp. z o.o.

Opinie o Derrien & Nicolas Polska Sp. z o.o.

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie derrien?

hhjdik

to chyba tylko świadczy @wisa że jest tam stabilne zatrudnienie

ja

Nie jest wcale tak źle,przyzwoite pieniadze,warunki mieszkalne nie ma na co narzekać: )Pozdrawiam

firma nie wypłaca pieniędzy w terminie. płaca zaliczkowo a premia , która jest w umowie faktycznie jest tylko na papierze

Zostaw opinię o Derrien & Nicolas Polska Sp. z o.o. - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Derrien & Nicolas Polska Sp. z o.o.