Opinie o bluesky.pl - Blue Sky Travel sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne w Poznań

Pracuję w Blue Sky już kilka lat i jeszcze ani razu nie pomyślałam nawet, że chciałabym zmienić pracę, a propozycji miałam sporo. Wielką zaletą tej firmy są ludzie, wieloletni, doświadczeni pracownicy, którzy z branżą turystyczną i z Blue Sky związali całe swoje życie - to nie są takie czasy, że siedzi się na siłę tam, gdzie jest źle. Tak, jest to niewielka firma, rodzinna firma, więc jak ktoś oczekuje pracy jak w korporacji, to się zawiedzie i znajdzie powód do narzekań. Ale jeśli ktoś ceni sobie indywidualne podejście, profesjonalizm i otwartość, to na pewno się nie zawiedzie.

Pracuję w Blue Sky Travel już jakiś czas. Bardzo cenię sobie ludzi, którzy tam pracują. To oni tworzą wyjątkową atmosferę, jaka panuje w tym biurze. W każdym dziale widać profesjonalizm i duże zaangażowanie w pracę. Z szefostwem nigdy nie było żadnych niesnasek czy niedomówień. Są otwarci i zawsze można z nimi porozmawiać na każdy temat. Cenią dobrych pracowników. Pracy jest dużo, nieraz bardzo dużo, ale to efekt pracy na dynamicznym rynku turystyki. Myślę, że osoby, które dobrze i z zaangażowaniem wykonują swoją pracę, nie będą miały powodów do głoszenia negatywnych opinii na temat tego pracodawcy.

Żaba

Pracuję w tej firmie od kilku lat. W wysokim sezonie jest zap***ol, ale wszystkie rozliczenia zawsze przebiegają zgodnie z ustaleniami. Zespół jest w porządku a na relacje z szefostwem nie mam powodu narzekać. Widzę tutaj komentarze kolegi, który chyba nie przeszedł okresu próbnego. Większość byłych pracowników miło wspomina pracę w Blue Sky Travel

Szkoda czasu i nerwów na Blue Sky. W firmie panuje totalny chaos, ciągle coś się wali, a problemy są łatane na chwilę... Szefostwo ma w nosie, że coś nie działa, to twój problem, ty się tłumacz przed klientem. Dla nich kasa musi się zgadzać. (usunięte przez administratora) Szkoda waszego czasu i nerwów!

Kasjer

Rozmowa na poziomie, - żenującym, krótka, mało rzeczowa. Ostatecznie wycofałem się, właściciele to ściemniacy i kombinatorzy, z reszta nie zalezy im na pracownikach tylko kręcić kasę, poza tym mówili coś o dwóch umowach śmieciowej i o pracy, to jakiś "wał"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Hensel

Od lat korzystamy z usług Blue Sky. W tym czasie poznaliśmy kilku pracowników firmy i p. vice prezes. Sami sympatyczni ludzie i na dodatek profesjonaliści. Cóż jeżeli ktoś okazał się zbyt słaby do takiego teamu to rodzi to frustrację. Nie sądzę by firmę hejtował ktoś z obecnych pracowników.

Anita

Ludzie którzy nie przepadają za pracą w dobrej firmie i wypadają z niej zawsze będą pisać negatywne opinie.

żal
@Anita

kolejna z turystyki dostąła prikaz swietlanej przyszlości?... Rozkaz ..załużona weteranka?

Patrycja

Czytam niektore opinie i nie wierze. Mam wrazenie, ze pisza je osoby, ktore nie pracowaly w firmie Blue Sky Travel, ale z jakis powodow ich opinia jest negatywna. Pracowalam w Blue Sky Travel kilka ladnych i ciekawych lat. Relacje i wspolprace zarowno z Wlascicielami firmy jak i z Zespolem wspominam bardzo dobrze. To byly czasy wielu wyzwan, rozwoju i interesujacych zadan. Atmosfera pracy czesto byla goraca, ale to wszystko z uwagi na jej ilosc oraz ciagle dbanie o podwyzszanie jakosci obslugi wszystkich klientow. Dla mnie osobiscie, fantastyczne bylo podejscie Wlascicieli, kiedy potrzebowalam zmiany, kiedy potrzebowalam zaangazowania sie w zupelnie nowe zadania i wyzwania, a oni za kazdym razem mi to umozliwili. A stalo sie tak dwukrotnie, na przestrzeni prawie 7 lat pracy. To byl genialny czas w Blue Sky Travel, a na Wlascicieli oraz owczesny Zespol super fachowcow [z tego, co sie orientuje, czesc tych osob nadal pracuje - pozdrawiam WSZYSTKICH SERDECZNIE! :-)] zawsze moglam liczyc!

opinia na polecenie pracodawcy
@Patrycja

pani z turystyki siedzi wsrod bezpiecznej po wsze czasy trójcy, może Wam tam jest dobrze, ale to obraz tej firmy...pracodawcy Was nie traktuja jak innych, to było bardzo nierówne, bardzo niesprawiedliwe, te opinie czytaja potencjalni pracownicy i nie piszcie o tym jak was traktuja bo nie traktuja tak jak NOWYCH.. jak wejdziecie na rozmowe do słynnej wspolwłascicielki , pani zarząd..ta pani ktora piszę tą kontrastową opinie po prawej...nie tam traficie..traficie do miejsca zupelnie innego. Wyzwania...poczuj to co dostają Ci nowi, i nie pisz oswojej sytuacji. Jak tak chcecie pisac o tym jak to wspaniale weż tą prace bez zadnych szans żeby ktora nie ma nic wspolnego o tym o czym piszesz

Weteran

Spędziłem w tej firmie kilka lat pracując w różnych działach. Fajny i zgrany zespół, w którym bardzo dobrze się pracuje. Miła atmosfera i warunki do pracy . Pracodawca dość wymagający, ale pozwalający na dużą elastyczność w działaniu. Zawsze otwarty na rozmowę i pomagający w rozwiązywaniu problemów, nie tylko w pracy.

EWKA
@Weteran

Serio?

Justyna

@Jack, dziękuję za rozbudowaną opinię! Pokryłeś większość ważnych tematów, ale chciałam jeszcze dopytać o rozwój pracowników. Piszesz że firma stawia na nowoczesne technologie, ale czy oferuje również możliwości rozwoju dla pracowników, organizując szkolenia podnoszące kwalifikacje? @były pracownik, Ty masz zgoła inną opinię na temat pracy w Blue Sky Travel. Możesz podzielić się szczegółami. Tobie nie odpowiada atmosfera w firmie, ale co myślisz o pozostałych warunkach pracy? Czy praca jest ciężka? Jak oceniasz perspektywy rozwoju? @Anita, Twój komentarz jest krótki i bardzo ogólny. Mogłabyś napisać coś więcej? Jeśli podasz merytoryczne argumenty za swoim komentarzem na pewno będzie on bardziej użyteczny i wiarygodny dla pozostałych użytkowników forum.

Jack

Jack Pracowałem w BST ponad 5 lat. Jest to firma, która cały czas się rozwija, stawia na zaawansowane technologie, stałe udoskonala procesy sprzedaży imprez i usług turystycznych a także biletów lotniczych. Jeśli chodzi o bilety lotnicze niewątpliwie są liderem na rynku w tej branży. Bardzo ważna w każdej pracy jest atmosfera, w BST zawsze można liczyć na rozmowę z Szefostwem, szybkie rozwiązanie problemów oraz pomoc zgranego zespołu. W końcu atmosferę danego miejsca tworzą ludzie, zapewniam że tej dobrej atmosfery do pracy nie brakuje w Blue Sky Travel. Z żalem rozstalem się z BST, ale zmiana planów życiowych i miejsca zamieszkania spowodowała taką decyzję. Nigdy nie zapomnę tych miłych chwil spędzonych w Blue Sky Travel.

@Jack

Widać po datach, że byli i obecni pracownicy zostali poproszeni w tym samym czasie o napisanie kilku ciepłych słów na temat tego biura. Ciekawe! ;-) Zarządzanie pracownikami jest na bardzo niskim poziomie. Właściciel wizjoner, z pomysłem na przyszłość, właścicielka z pozoru sympatyczna, ale po czasie okazuje się nieszczera, udająca "Przyjaciółkę" wszystkich. Lepiej nie wchodzić w to (usunięte przez administratora) Firma w firmie ;-)

ilcia

Pracowałam w BST kawałek czasu, bo prawie 10 lat. Przez ten okres przeszłam szkolenia z zakresu obsługi klienta a także specjalistyczne dotyczące pracy na samym systemie. Dodatkowo co bardzo ważne koleżanki i koledzy z pracy każdego dnia służyli radą i pomocą dzięki czemu zostałam szybko wprowadzona w kasjerski świat :-) Atmosfera w biurze była świetna, a to bardzo ważne- w końcu to właśnie w pracy spędzamy większość czasu. Właściciele są właściwie cały czas na miejscu ogarniając tematy związane z Firmą, dzięki temu w każdej chwili można porozmawiać i załatwić różne sprawy od ręki. Pracę w Blue Sky Travel wspominam bardzo dobrze i gdyby nie przeprowadzka pewnie nadal pracowałabym w tym samym miejscu.

Dominik
@ilcia

Też pracowałem kilka lat, było raczej fajnie, dużo wyzwań innych niż w przeciętnym biurze. Szefowie spoko, o co wszystkim kwękającym chodzi? Nie ma idealnych miejsc, zawsze ktoś narzeka.

W BST przepracowalam ponad 10 lat....moglabym wiele napisac i pokazac, :-)..nie zaluje, ze odeszlam, bylo zbyt wiele obludy i oportunizmu, nikomu nie mozna bylo ufac.Ilcia, ale Ty chyba w ciagu tych 10 lat to dwojke dzieci urodzilas, prawda??:-)

Przemek

Złapać klienta, wycisnąć jak cytrynkę i jak najszybciej o nim zapomnieć- co najlepiej widać po poziomie rozmowy pracowników infolinii, którzy niejednokrotnie krzyczą na klientów. Ale tak to jest jak się zatrudnia osoby bez doświadczenia i nie organizuje dla nich szkoleń. Jakby Szefostwo nie miało fiu bździu w głowie to może by coś z tego było. A tak: był las, nie było Was. Będzie las nie będzie Was :) Taką Wam przyszłość wróżę.

Malgorzatka

Jedna wielka porażka. Nie dość, że nie szanują pracowników, to jeszcze oszukują klientów. Byleby tylko wziąć prowizję (opłatę transakcyjną) i najlepiej żeby lot w ogóle się nie odbył.. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z Bluesky !

kiedyś

Szefostwo nie interesuje się pracownikiem. Totalny klimat dezinformacji. Rób co masz robić i najlepiej za darmo. A inni pracownicy sobie poleżą i popatrzą jak Ty pracujesz. A kasę wezmą chętnie. Szkoda czasu na taką firmę.

robaszek

Brak w ogóle jakiegokolwiek zarządzania firmą, chodzi o to, żeby wpływała kasa - ludzie tak naprawdę dla właścicieli się nie liczą, nawet Ci , którzy wiele zrobili dla tej firmy.Można nawet odnieść wrażenie, że chętnie ich żegnają. Jeżeli firma coś robi dla pracowników to z niechęcią, "koty" jeszcze o tym nie wiedzą.Jeżeli zdecydujesz się na pracę w Blue Sky pamiętaj zawsze, że jesteś tam mało ważny. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne - Poznań

• Jak się pracuje w Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne?

Kandydaci do pracy w Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne
3.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Roosevelta 2
    Poznań