Fa.Innenputz-Aubenputz.ABATAY BAU-GMBH

Neunburg vorm wald

Opinie o Fa.Innenputz-Aubenputz.ABATAY BAU-GMBH

Janusz z Wąsem

Uwaga na oszustów z Neunburg von Wald, pojechałem do pracy za stawke 11 na reke a przy rozliczeniu okazało sie ze nie 11 a 8, mieszkanie w 4 osoby na pokoju a skasowali mnie 300 euro za miesiac ,Praca o Turków,bardzo ciezka do 20,22 wieczorem.Pan Kszysztof obiecuje i czaruje,po tygodniu mialem dostac umowe i zalozyc konto w banku niestety sie nie doczekalem,praca nie ma nic wspolnego z tynkowaniem,nie szukaja fachowcow tylko wariatow!!!! przez ostatni rok przewinelo sie przez ta firme 32 osoby to mowi samo za siebie , trzymajcie sie z dala od takich czarodziejów!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Fa.Innenputz-Aubenputz.ABATAY BAU-GMBH - Neunburg vorm wald

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fa.Innenputz-Aubenputz.ABATAY BAU-GMBH