Diamond Hair & Day Spa
counter
3 9 9 5 1
Julia Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście korzystać z możliwości napisania opinii.

Jolanta Nowy wpis

Wiecie może czy są zatrudnieni w salonie pracownicy?

Zosia Nowy wpis

Dlaczego nikt nie upierze tych szarych- brudnawych firan? Salon jako obsluga super fajny ale przepalone zarowkii brudne firany to zaniedbanie...

Przemysław Nowy wpis

@klientka dziękuje za komentarz, z pewnością komuś się przyda. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

klientka

Uważajcie na manicure i pedicure w Diamondzie-narzędzia powinny być sterylizowane a są tylko zapakowane w nowy pakiet który nie przeszedł procesu sterylizacji-można to sprawdzić na testach paskowych które powinny się przebarwić -także w gratisie można otrzymać HBS +.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Diamond Hair & Day Spa?

Martyna

Na początek korzystałam z usług kosmetycznych dostałam voucher byłam bardzo zadowolona. Do fryzjerstwa też nie mam zarzutów.

Asia

Masakra po 5 h wyszłam z zielonymi włosami na drugi dzień poprawki oczywiście za dodatkową kasę

didididi

Naprawdę aż tak żle? To dlatego tak często szukają tam osób do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Hair & Day Spa - Olkusz

Diamond Hair & Day Spa