Opinie o Diamond Hair & Day Spa w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Diamond Hair & Day Spa, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diamond Hair & Day Spa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond Hair & Day Spa w Olkusz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Gabriela Nowy wpis

Ktoś tu pisze że nie jest łatwo w obecnej sytuacji - mogę prosić o więcej wyjaśnień? Co się pozmieniało ze względu na pandemię że tak narzekacie?

Anita Nowy wpis

Świetna firma i super firma do pracy oby tylko obecna sytuacja uspokoiła się bo nie jest łatwo

Zosia Nowy wpis

Dlaczego nikt nie upierze tych szarych- brudnawych firan? Salon jako obsluga super fajny ale przepalone zarowkii brudne firany to zaniedbanie...

Przemysław Nowy wpis

@klientka dziękuje za komentarz, z pewnością komuś się przyda. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Diamond Hair & Day Spa spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kontroler jakości
Olkusz
Bamet
(96 opinii)
Wyślij CV
logo firmy ŚLUSARZ / MONTER
Olkusz
Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
klientka

Uważajcie na manicure i pedicure w Diamondzie-narzędzia powinny być sterylizowane a są tylko zapakowane w nowy pakiet który nie przeszedł procesu sterylizacji-można to sprawdzić na testach paskowych które powinny się przebarwić -także w gratisie można otrzymać HBS +.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Diamond Hair & Day Spa?

Martyna

Na początek korzystałam z usług kosmetycznych dostałam voucher byłam bardzo zadowolona. Do fryzjerstwa też nie mam zarzutów.

Asia

Masakra po 5 h wyszłam z zielonymi włosami na drugi dzień poprawki oczywiście za dodatkową kasę

didididi

Naprawdę aż tak żle? To dlatego tak często szukają tam osób do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Hair & Day Spa - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Diamond Hair & Day Spa