SUNRISE BEACH HOTEL

Protaras

Opinie o SUNRISE BEACH HOTEL

liben
użytkownik zarejestrowany

No ale wiadomo, nie dla każdego jest taka praca, według mnie jednak @anonim spróbować można, jeśli chodzi o pokojówki czy jakieś takie stanowiska to dają umowę o pracę, co wydaje mi się być bardzo korzystne, bowiem nie wszędzie można liczyć na takie rzeczy

Hmmm pracowalam tam przez 2 sezony 2010-2011 od kwietnia do pazdziernika, ogolnie pracownicy I glowny menager hotelu Kyriakos sa bardzo przyjemni natomiast przyglup Panagniotis mlodszy menager to debil... nie mialam wiekszych pronblemow z wpolpracownikami oprocz zazdrosnych dziewczyn , natomiast Panagniotis (tak go nazywalysmy) to zakompleksiony przykurcz, ogolnie polecam ten hotel na poczatek aczkolwiek kariery tam nie zrobicie(usunięte przez administratora)....Radze powaznie sie zastanowic , znajoma pracuje tam 9 lat I ma tylko 750 euro na podwyzszke szans nie ma

użytkownik zarejestrowany

mam zdjęcia . się chętnie podzielę ..(usunięte przez administratora).. ogolnie - banda .. doslownie

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z SUNRISE BEACH HOTEL: stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako NIEMAL ZEROWA Atmosfera i ludzie tam pracujący są nieprzyjazni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w SUNRISE BEACH HOTEL: polozenie przy plazy Najbardziej nie podobało mi się w SUNRISE BEACH HOTEL: atmosfera

Zostaw opinię o SUNRISE BEACH HOTEL - Protaras

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUNRISE BEACH HOTEL