Opinie o Vreespol sp. z o. o. w Trzcińsko-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vreespol sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vreespol sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vreespol sp. z o. o. w Trzcińsko-Zdrój

Jan złota rybka

witam ludziska ,będąc na zebraniu(usunięte przez administratora) został gość wyproszony z zebrania za to że zadawał pytania i chciał zrobić fotkę warunków pracy czy to zabronione uważam że miał do tego prawo .Ta pani mówi że ją on irytuje he he ale chore podejście do nowego pracownika lub eliminacja osób którzy chcą wiedzieć dużo i gdzie jadą .Za wszystko pobierają pieniążki. transport (usunięte przez administratora)E w jedną stronę nie ma na miejscu obiadów każą zabierać jedzenia na 7 dni bez mięsa wołowiny .nocleg (usunięte przez administratora)Euro a zarobek wiecie jaki .a ta pani niech idzie na naukę kultury wobec ludzi bo ona po to jest tam żeby odpowiadać na wszelkie pytania zadawane przez kandydatów do pracy jak można się irytować zadawaniem pytań chore za kogo się uważają takie osoby.

szokk
@pracownik

wyjechalem do Chemnitz w Niemczech do pracy jako monter rusztowań... do pracy mieliśmy na 3:00 (więc od tej godziny powinny się liczyć) załadowaliśmy rusztowanie na samochody i pojechaliśmy do Koln (jakieś700km dalej?), o 8:00 dojechaliśmy na miejsce. rozłożyliśmy rusztowanie i o 23:00 byliśmy z powrotem na bazie firmy.. jakby nie było, to musieliśmy być w pracy aż 20h (czy to legalne? :P). przyszedł czas wypłaty... niemiec policzył nam tylko 5h rozkładania rusztowania. 5x10€=50€ dniówka :D hmm co nam daje faktycznie 2,5€/h a gdzie tu jeszcze jedzenie kupić... xd ten świat jest chory.

Nie polecam pracy w tej firmie , pobierają ogromne pieniądze za wszystko, na czysto zostaję 4500 co jest nie do przyjęcia pracując w Niemczech. Nie podają żadnych informacji przez telefon ani na ogłoszeniach. Wstyd dla tej firmy.

@Kandydat

Potwierdzam opinie powyżej.Ta agencja to jakiś żart. Jak można w 2023 roku w Niemczech proponować wynagrodzenie w wysokości 4500 netto . Informacje o tym ile odciągają za wszystko i jakie jest wynagrodzenie powinny być jawne aby nikt nie tracił czasu na takie (usunięte przez administratora) no ale wtedy już kompletnie nikt by nie był zainteresowany ich ofertą .

Zażenowany

Śmieszna firma, w ramach premii świątecznej policzyli nam kurs euro po 4.5pln zamiast 4.35pln. Zrobię nawet za Was matematykę! Przy 1000 euro zarobków jest to 160pln, przy 1500 euro całe 240pln. Żeby nasz "bonusik" był równy premii świątecznej dla kierowców, to musielibyśmy zarabiać 7500 euro netto :) moi drodzy tak się szanuje pracowników, brawa dla pomysłodawcy!

@Zażenowany

6 razy więcej? ten temat nie jest jeszcze do teraz rozmówiony? Zastanawiam się co możecie jeszcze wobec tego zrobić. W zeszłym roku jak mieliście z tymi premiami?

Rafal w.

Witam Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym praca za granicami polski. Współpraca z agencja pośrednictwa pracy vreespol. Od pierwszej rozmowy telefonicznej ponad trzy miesiące temu wszystkie umawiane warunki zatrudnienia, zakwaterowania, logistyki transportu do miejsca pracy od miejsca zamieszkania. Dokładnie pokryły się z rzeczywistością. Stały kontakt i pomoc dosłownie w każdych sytuacjach związanych z płynnym funkcjonowaniem po za granicami państwa. Możliwość pobierania zaliczki. A wypłata nigdy się jeszcze nie spóźniła. Więc jednocześnie z podziękowaniami dla zespołu biura vreespol. Szczerze polecam współpracę z agencja pracy vreespol. Pozdrawiam rafal w.

Łukasz Nowy wpis
@Rafal w.

Też się zgadzam z tą opinią.

Michael Nowy wpis

Super współpraca fachowa pomoc na każdym kroku jestem bardzo pozytywnie zaskoczony komunikacja przez pana Łukasza .Pan Łukasz wykonuje super profesjonalnie swoja pracę dziękuję za wszystko Pozdrawiam

Ada Nowy wpis

Hejka, widziałam jedną z ofert dla pracownika biurowego. W tej wygasłej wpisany był akurat tryb stacjonarny z godzinami od 7 do 15. Zastanawiam się czy do dziś nie planowano jeszcze modelu hybrydowego? Chyba, że już był kiedyś wprowadzany?

Bartek

Pracodawca rzetelny jeśli ktoś czyta umowy i jest chętny do pracy to będzie zadowolony,bardzo wygodny transport z domu do pracy,warunki pracy oceniam na plus ,jeśli ktoś chce pracować to na pewno nie będzie narzekać.

Mariusz
@Bartek

Dowiedziałem się że faktycznie tak jest we Vreespolu. Najpierw umowa później wyjazd do pracy za granicą. A nie odwrotnie jak u innych.

Ktoś
@Mariusz

Ja pracuje tydzień bez umowy , a pani która rekrutowała mówiła że umowa będzie na miejscu podpisana z Niemcami … Także nie ściemniaj jak (usunięte przez administratora) ludzi

Xxx Nowy wpis
@Ktoś

Umowa podpisana zostaje w Firmie Vreespol a nie z Niemcami proszę Pana . Proszę dobrze słuchać ????

Super

Brak miejsc z czasem brak pracy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Dzień dobry. forma umowy nie definiuje od razu stabilności zatrudnienia? na każdej można się czuć bezpiecznie? Partner by pojechał na tego mechanika maszyn rolniczych, wymagają w tym przypadku samozatrudnienia a widziałam w innych ofertach, na przykład na produkcje, że jest umowa o pracę. nie ma się czym przejmować? Warto mu polecić?

Hej, co wniesie znajomość języków obcych w warunki zatrudnienia w biurze? na stronie jest oferta z podanymi widełkami 5 400 – 5 500 zł przy czym piszą, że języki są „mile widziane”. będzie z nich ta 100 zł więcej czy może w czymś innym się zwrócą?

Piotrek

Rzetelna firma współpraca z firmą jest ok dużo pomocy ze strony pracowników

Bezimienny

NIE POLECAM tej firmy. Ogłoszenie o pracę na platformie w 1 mieście. Rozmowa w 2, centrala w 3, badania w 4. Jak wyglądała praca i zakwaterowanie? Kontener mieszkalny pełen robactwa i szczurzych odchodów. Brak prądu i wody. Miałem się szkolić ze szkoleniowcem przez 2 tyg a w następnej rotacji dalej się szkolić. Centrala stwierdziła, że po tygodniu mój szkoleniowiec ma mnie opuścić, a ja mam się zajmować wszystkim sam. Było to nie realne do wykonania, gdyż ogrom pracy i wiedzy z zakresu dojenia, wyprowadzania, szczepienia zwierząt był ogromny i rozłożony w czasie. Nie realne było się tego nauczyć w tydzień. Na co koordynator odpowiedział "Ma Pan tydzień, proszę się przyłożyć". Nie polecam serdecznie.

@Bezimienny

a co się stało z tym szkoleniowcem? W szczegóły tej sytuacji nie udało się już wejść? Zastanawia mnie ten wątek, zwłaszcza dalsza część historii. Jak wyglądał ten dalszy tydzień? I co po jego zakończeniu mówił ten wspomniany koordynator?

Emilia

Skoczek? Masz co do tego pewność czy to może jednak tylko sugestia? Zastanawiam się na jakiej formie umowy takich ludzi na doskok by brali, raczej zlecenie? Ciekawe z jaka stawka?

exworker
@Emilia

raczej jestem pewny, oni tam nie mają "szkoleniowcow", uczą cię po prostu ludzie ktorzy juz coś umieją.

exworker

O niczym nie informują, pójdziesz na chorobowe to zaraz Cię wywalą,(usunięte przez administratora)pracujesz x lat to może 'jedynie' zabiorą Ci premie na którą pracujesz rok (czyli 60-120e którego nie odciągają za paliwo, warunkiem jest to, że trzeba przepracować minimum rok bez l4 xD). (usunięte przez administratora) w kadrach, (usunięte przez administratora) w logistyce, niewiadomo gdzie jedziesz, dzwonią z miliona numerów. Wypłaty okrojone, firma zabiera za co tylko może, ucinają godziny (nie pytając nawet czy grafik który przesłał "szef" z niemieckiej firmy jest zgodny z tym który Ty wypełniłeś [w sensie z ilością godzin] i wypłacają pieniądze za taką ilość godzin za jaką chcą), w ofercie 10k brutto, finalnie zarabiasz niecałe 5k na rękę. Nie polecam :)

Dzik

Widzę w ogłoszeniu, że firma oferuje 9500 brutto, to będzie 6800 netto. Ile i za co jeszcze jest odciągane z tej kwoty?

@Dzik

Cześć, skąd pewność ze od tej kwoty będzie cos jeszcze odciągane? Czy w ofertach nie jest już podawane to co pracownik ostatecznie otrzyma? I która to oferta? w innych na stronie widzę widełki a nie jedna kwotę

@Zażenowany

A jak macie to opisane tak w ogóle na umowie? właśnie kontekst tego kursu po jakim liczą mnie interesuje. Swoją drogą nie można tu podpisać umowy na wypłaty w euro po prostu?

Zażenowany

Wybierasz sam opcję czy chcesz w euro czy PLN, ale w euro wypłata przychodzi do 15-17 każdego miesiąca, a w PLN masz do 10tego. Kurs jest podobny do średniego kursu podanego w internecie, czasami ok.5-7 groszy lepszy

A ten bonusik o którym tu piszecie to od lat jest taki sam w ujęciu procentowym czy jak? ciekawi mnie czy gdyby więcej takich skarg przyszło to by cos wobec tego zrobili? Tak w ogóle jakieś większe problemy się tu zdarzają? Gdzie je zgłaszacie?

Zażenowany

Za fizyczny (usunięte przez administratora)dostajesz około 200zł premii świątecznej, wiedząc że inne osoby w firmie dostały 6 razy więcej. No przepraszam że zostaliśmy potraktowani jak gorszy sort.

@Zażenowany

Czy nowo zatrudnione osoby w Vreespol sp. z o. o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hejka, czy do tego biura będą jeszcze przyjęcia może? : ) ja bym celowała tak od stycznia, gdzieś rzucali to po wpisach kwoty rzędu 4,5 tys na rękę. Czy będzie później jeszcze więcej? i jaka atmosfera teraz występuje na miejscu ile osób na dziale potrzeba?

Jan złota rybka

@Jan złota rybka

wydaje mi sie normalne, ze za dojazd do pracy place z wlasnej kieszeni.

1994
@pracownik

Nie wiem, mi obecną firma daje dodatek paliwowy i zakwaterowanie za darmo w godnych warunkach :P, a dodatku starcza na tydzień jeżdżenia z pracy i do

Domyślam się jaka Pani

Mirko
@Jan złota rybka

Powiem tak bylem znów ostatnio na rozmowie chyba 3 raz albo 4 nie ważne i się Pani grzecznie Pytam jak to jest z reguly że jeden przychodzi i już jest przyjęty a drugi łazi jak ten głupek proszę wyjść bawią się w jeden z 10

szokk
@pracownik

Tu w kadrach nie ma ani nadgodzin ani premii ani niczego takiego? Jak już ktoś wcześniej zauważył było faktycznie ogłoszenie parę miesięcy temu z kwota do 4250 zł, też mi wpadło w oko, bo mieszkam niedaleko. Mimo wszystko to na 100% stacjonarka? Nie ma zadań, które dałoby radę wykonać prosto z domu? Po ile średnio ludzie tu pracują? warto na rok zajrzeć?

Tatuś

Logistyka samo dno zero pomysłów robia kastingi a ludzi nie mają zeby wyslac za kogoś kto nie przyjedzie dzwonią po pracownikach czy zostaną albo pojadą wcześniej. A z mieszkania dowalili jak by spali w jakimś hotelu niemcy nic nie podnieśli za spanie tylko vresspol podniósł stawki masakra. Chcą zeby ludzie zostawali na fermach jak nawet nie wypłacają godzin obiecują premie przywiozą kierowcy parę setek w kopercie i godziny (usunięte przez administratora) bo zadurzo nad godzin (usunięte przez administratora) a nie mówiąc o urlopach szkoda pisania u nerwów tylko wziąść i wysłać całe biuro do krow niech zobaczą jak się pracuje anie się moderują przez telefon .jak człowiek się odezwie to kary dają.

Wynagrodzenie na poziomie 4,500 netto? Ktoś jeszcze w czerwcu rzucił taką kwotą. Z tym ze chodziło z nią o pracę za granicą. A co o biurze wiecie? Widziałam, że jeszcze parę miesięcy temu był ktoś potrzebny na Chojnickiej. Podana została kwota 4,250 zł, tyle ze brutto. Nie było w opisie także mowy o rozwoju lub awansie. Czy praca będzie przez cały czas polegać na tym samym?

Didi

Mąż pracuje od 2019r. W tym roku w maju pojechal na zastępstwo swojego zmiennika na tydzień,myślał że sobie dorobi po powrocie zadzwonił do biura się dowiedzieć czemu nie zapłacono mu pieniędzy za ten dodatkowy tydzień. Pani z biura powiedziała że nie dostanie pieniędzy bo od początku roku placa mu za 150 godz ale na umowie ma tylko za 140 więc tylko za 10 godzin mu zapłacą. Wiec Mąż jest stratny bo musial sobie kupic jedzenie za ktore nawet nie zostanie oddane Przestroga dla innych nie zgadzajcie się na zastępstwa.

@Didi

Czy mogła by pani powiedzieć jakie są zarobki po odliczeniu kosztów mieszkania itp.ile zostaje na czysto jakie są warunki mieszkaniowe i czy daleko do sklepu dziękuję.I na czym polega praca na terenach drobiu czy chodzi o łapanie (usunięte przez administratora)

Jak wygląda sprawa grafiku w Vreespol sp. z o. o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Natalia
@Kandydat

(usunięte przez administratora) ???? przecież w tych czasach nie podaje się informacji przez telefon ????????

@Natalia

A to jakaś wielka tajemnica ile zabierać ludziom?????przecież każdy wie że Niemiec daje za darmo mieszkania a wy odciąganie za nie banda i że macie zapłacone wiadomo więcej za pracownika a obciażacie go czym się da!!!!!!dobrze że jest konkurencja Herkules

Vreespol Sp. z o. o.
@Nowy

Pani @Natalia każdy pracodawca użytkownik wystawia naszej firmie FV za noclegi. Jeżeli nie ma Pani sprawdzonych informacji to proszę nie pisać nieprawdziwych informacji.

Natalia
@Vreespol Sp. z o. o.

Proszę czytać ze zrozumieniem komentarze ... czy moja opinia tyczyła się do Noclegów czy Faktur?

Zostaw merytoryczną opinię o Vreespol sp. z o. o. - Trzcińsko-Zdrój

• Jak się pracuje w Vreespol sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vreespol sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vreespol sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vreespol sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Vreespol sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vreespol sp. z o. o.
2.3/5 Na podstawie 61 ocen.
  • 19
    74-510 Trzcińsko-Zdrój