Opinie o Fameg w Radomsko

2.1/5
Na podstawie 153 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fameg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fameg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fameg w Radomsko

xxs

Witam, chcialem zapytac o prace przy maszynie CNC , w jakim stanie sa maszyny ? Czy praca jest jakas trudna ? I jak wyglada placa mniej wiecej na tym stanowisku? bo pojawila sie oferta i nie wiem co o tym sadzic

były pracownik(niewolnik)
@xxs

pracowałem tam na cnc , to jest jakiś cyrk. Stary to jakiś niezrównoważony gość , na niczym się nie zna a cały czas wyje i ma pretensje. Wysokość pensji to jakiś żart , sam niech robi jak chce.

Dominika

@xyz widzę, że jesteś kolejną osobą, która zwraca uwagę na to, że warunki przedstawione na rozmowie nie zgadzają się z tymi na umowie. Piszesz też o nieodpowiednim traktowaniu pracowników. Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

Dominika

@Blondimam nadzieję, że ktoś będzie w stanie Ci coś podpowiedzieć. Napisz potem jak Ci poszło na rozmowie. Chętnie dowiem się więcej o jej przebiegu. Możesz też zostawić kilka informacji na jej temat tutaj: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,90605,1,1 Będzie to bardzo pomocne dla osób, które w przyszłości będą w sytuacji w jakiej Ty teraz jesteś.

Blondi

Mam pytanie , w przyszlym tygodniu mam rozmowe o prace z panem prezesem, czy powinnam o czyms wiedziec,pamietac :) chodzi o prace na produkcji .

xyz
@Blondi

Proponuje nie podejmować pracy bez podpisania wcześniej umowy o pracę. Co innego prezes gada o stawkach na rozmowie a co innego jest w rzeczywistości. No chyba że zgodziłaś się na najniższą krajową. A jeśli obieca ci że da ci więcej po okresie próbnym to życzę powodzenia jeśli mu uwierzysz. Większego oszusta to nie ma, a ludzi traktuje jak śmieci.

logo firmy Agent Nieruchomości
Wrocław
Tekton Capital Sp. z o.o.
logo firmy ADMINISTRATOR
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Edek z krainy kredek

Mi się tam w Famegu podoba :) ..a najbardziej to przepiękna czarnowłosa dziewczyna na pakowni, którą pozdrawiam! ;)

Dominika

@Nie tak nie takwspominasz, że firma ma dziwne zasady rekrutacji. Możesz powiedzieć co przez to rozumiesz? Na co trzeba być przygotowanym, jeśli chce się aplikować do fameg?

to ja
@Dominika

Podczas rozmowy pracownicy firmy odmawiają udzielenia informacji na temat stanowiska na jakie się aplikuje, czasem trzeba czekać ponad godzinę na rozmowę, okazuje się też, że inne są wymagania niż podano w ogłoszeniu, brak kontaktu po rozmowie. Śmiech na sali i kompletny brak szacunku. Popytajcie zresztą ludzi w Radomsku, jak "dobrze" się pracuje w biurze Famegu.

qwerty
@Dominika

Mówiąc krótko: 1) co innego mówione jest na rozmowie, a co innego w rzeczywistości, 2) wiarygodność prezesa jest zerowa, dla osiągnięcia celu jest w stanie powiedzieć wszystko co chcesz usłyszeć, później i tak robi swoje i ma cię w d...e. 3) obiecuje stawki z których nie ma zamiaru się wywiązywać. W ogóle to nie radzę wypowiadać umowy ze swoją aktualną firmą, dopóki się nie zobaczy stawki na umowie. 4) Jego podejście do ludzi jest powszechnie znane. Poniżanie to standard (uznaje siebie za wszystkowiedzącego a w rzeczywistości nie ma pojęcia o produkcji). Swego czasu jedną dziewczynę od BHP zwolnił po 2 dniach pracy.

HO, HO ,HO
@qwerty

@@edek z krainy kredek milo ze pozdrawiasz dziewczyny , ale nie przytnij sobie palca ,uwazaj nie patrz na nogi tylko pod nogi i produkuj krzesla

Ten sam Edek
@HO, HO ,HO

Spokojna Twoja rozczochrana :) ..z Twojej strony miło,że się martwisz o mojego palca. P.S. Skąd ta pewność,że patrzę na nogi? A może widzę w niej coś więcej niż fizyczność i to mi się podoba..? Piękno nie jedno ma imię Panie HO HO HO Pozdrawiam Ciebie tym razem, żebyś nie był poszkodowany (o ile Ty to Pan) ;)

moni

Czy orientuje się ktoś z Państwa czy nadal szukają kogoś do pracy biurowej?

Ola
@moni

Znowu dodali ogłoszenie, jak zwykle z błędem.

Nie wiem jak w famegu,ale w restauracji Kasyno w Jarocinie to Pan (usunięte przez administratora)byli beznadziejni .Tylko siedzieli przy stoliku przed komputerem i wymyślali głupoty.Przez 4 lata,bo najpierw Andrzej zarządzał 2 lata A potem Piotr to firmę Tak zadluzyli ze praktycznie padła,bo teraz już tam nic nie działa i wszystko stoi puste.

Bywalec
@Michał

Najlepszy w Kasynie był żurek , czasem miał nawet tydzień , bo nikt go nie chciał jeść ,oprócz Polanowskich. Według Starego nic zmarnować się nie może.

Bywalec
@Michał

Nie tak nie tak

Trudno powiedzieć, od co najmniej września tak szukają i nie mogą znaleźć. Zasady rekrutacji mają bardzo dziwne.

jak

Czy naprawdę szukają pracownika biurowego, czy to ściema?

swój człówiek

Nic jej nie zrobią bo jak pije wódę to swój czlowiek , jest do tego chamska czyli wszystko ok.

Kwiatek

Witam co możecie powiedzieć o pracy kierowcy kat.b dzwoniłem dzisiaj do famegu i pani z centrali z pok.112 mówiła co i jak i ze do 3500 tys zarabiają kierowcy prawda to czy ściema? A nowy tabor jest czy stare trupy już? Dziękuję za odpowiedź jeśli ktoś taka poda

xxx
@Kwiatek

Nikt ci nie da tyle co prezes obieca.

Matt

Był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej do biura? Przyjęli kogoś ostatnio?

ona
@Matt

Np dwie panie sekretarki.

ona1
@ona

to o co chodzi z tym sekretariatem . czemu taka rotacja?

Dziwne
@ona1

Na famegu ciągle kogoś szukają: specjalisty do spraw eksportu, pracownika biurowego, czasem nawet nie podane jest stanowisko. Ogłoszenie zawsze to samo, w dodatku z błędem, inne są tylko wymagane w danym miesiącu języki. Trudno uwierzyć, że firma naprawdę szuka pracownika.

w7

dzisiaj widziałem starego , nieźle był nawalony .

HO HO HO

HO HO HO ALE to nic takiego wszyscy daja przyzwolenie na picie ale i monopol nie padnie a ZIMNO TEZ JEST i co sie dziwic no to chlusniem/

sprzatacz
@HO HO HO

No naprawdę nawet wpis na forum nie odstrasz pseudo majstrowa o picia alkoholu w pracy nawet jest zdolna zostać 16 godz w pracy by się na walić popołudniu w pracy a prezes dniówkę płaci. Dziś sobota pracujaca więc jak tu się nie napić hm-- alkoholizm- myśl przewodnia deseczkowni a kierownik chodzi za nią jak ciele bo bardzo nie lapie o co chodzi no chyba że coś ssie z tego .

sp.
@sprzatacz

No na deseczkowni jest lista z punktami za które można wywalczyć premie ale ciężko się przebić bo podobno najwięcej punktow jest za promile we krwi a w tym kierowniczka bije wszystkich i zgarnia wszystko.

odp.
@sp.

No jak mówicie o niej ? Pseudo kierowniczka ? Hm jej trochę alkohol mózg wypalil jeszcze nie wie jak szybko może zostać bezrobotną a jeśli tak dalej będzie dokuczać ludziom w pracy to znajdzie się ktoś kto wykona Tel gdy będzie pijana a o to nie trudno prawie kazda sobota . A jak przysłowie mówi kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wypada a ona kopać lubi nawet w czyiś prywatnych sprawach .

SZACH

Na ciepłownie zatrudnili Kapo z Borków UWAGA...

Zenon Staniszkis

Witam. Jak wygląda praca kierowców na Famegu?

@Zenon Staniszkis

Prezes płaci całe 20 groszy za km.

zgrywus

Niestety panowie P ( z małej litery bo nie zasluzyli na duzą literke ) chca zrobic ( robia ) z reszty dozoru ( o pracownikach nie wspomne ) idiotow !!!! Mysla ze jak przyjechali z podobnej miesciny jak Radomsko ( bo Jarocin to raczej wiocha :-) ) i maja troche kasy ....firmowej bo swojej to nie dolozyli do niczego ani grosza !!! Ktos kto ma jeszcze troche godnosci to zwolnil sie ..lub sie zwolni bo z idiotami sie nie wygra !!! Rzadzic takim zakladem to trzeba umiec a nie udawac jak robia ci panowie trzej :-) czytaj jeden bo tych dwoch to raczej pomagiery starego :-) sami to nawet nie moga jechac swoim autem do domu bo tata nie pozwoli :-)

Obserwator

Prezes Famegu to niestety cham i prostak - taka zresztą obiegowa opinia krąży o nim w mieście... Nie trzeba zatem być pracownikiem tegoż zakładu, aby się o tym przekonać. Nie szanuje nikogo ani niczego, no chyba że zwietrzy jakiś interes - wówczas potrafi być miły i kulturalny. To dziwne, że człowiek mający takie zasoby pieniężne, znajomości i naprawdę bezstresowe życie, jest tak negatywnie nastawiony do tych "gorszych " z pozoru od niego. Nawet jeśli gardzi się swymi podwładnymi, nie należy tego publicznie okazywać, Panie Prezesie. Takie zachowanie bardzo źle świadczy o Pańskiej kulturze i poziomie oraz o rodzinie, z jakiej Pan pochodzi.

Obserwator

BURAK to chyba ten dość "elegancki" pan krążący po halach Famegu, często z buteleczką wody mineralnej (nawet kolor buźki pasuje), a nie ktoś podpisujący się "w 8". Czyżby ktoś z sympatyków naszego prezesa bronił go?

@Obserwator

pozdrowienia dla buraka

w8

Dziękuję!w8

@Obserwator

Potwierdzam opinię wyżej. Pracownicy biurowi wydają się być przy tym panu zastraszeni. Daj komuś władzę a przekonasz się jaki jest naprawdę.

HO,HO,HO

no ale wybaczcie jeden pracuje a drugi symuluje zwolnieniem lekarskim a nie ma potrzeby , a ucierpi ten kogo dopadnie POWAZNA CHOROBA i zostanie ten zwolniony to nie FER TO JEST

@HO,HO,HO

Poważną chorobę to ma Pan Tadek tzw chorobę Rynkowskiego .

jajanek
@w7

Ty w7,Ty naprawdę głupi jesteś czy co?Podpisuj się własnym nickiem i nie szkaluj Wydziału!

Mira
@w7

Kolejny wypadek na famegu. Masakra. Slyszeliscie??

w8
@Mira

Podobno stary zgłupiał na dobre , cha cha

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

• Jak się pracuje w Fameg?

Zobacz opinie na temat firmy Fameg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fameg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fameg?

Kandydaci do pracy w Fameg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.