COCA COLA GDYNIA HUTNICZA

Opinie o COCA COLA GDYNIA HUTNICZA

Panix

Jak chcecie mieć problemy zdrowotne i odprawę wydać na zabiegi to zapraszam SZ. P. i M. L. już czekają żeby zniszczyć wam kręgosłupy a mam tu coś dla was,ile będziecie dźwigać w tej firmie i wszystko to oczywiście minimalna norma z której i tak za bardzo nie są zadowoleni. (usunięte przez administratora) Pracownik fizyczny w kopalni zwanej COCACOLA pracuje ok 20 lat pracy z czego ok 16 fizycznie,w nocy. Średnio zgrzewa waży 10kg a MINIMALNY "CEL" jak to mówią czyli minimalna wydajność to 275 zgrzewek na godzinę. Przez 8 roboczo godzin w ich założeniu powinniśmy przenosić 2200 zgrzewek bo SZ.P. niechętnie odlicza czas na inne zadania w pracy,jak odstawianie palet i foliowanie czy skanowanie dokumentów. 2200 zgrzewek = 22000 kilogramów (22tony na 8 godzin pracy) 22x252 (dni robocze) = 5,544,000 kilogramów (5,544 ton! rocznie,słownie PIĘĆ TYSIĘCY TON) 5544000X16 (lat pracy w nocy) = 88.704.00 kilogramów (88704 TON! OSIEMDZIESIĄT TYSIĘCY TON) Ciekawi mnie jaki podnośnik,dżwig będzie pracował bezawaryjnie przenosząc blisko 100 milionów kilogramów przez 16 lat pracy. Oczywiście bez wymiany części. Dla przykłady macie to co przeniesiecie kręgosłupem w tej firmie; (usunięte przez administratora) -wysokość 169 metrów -waga około 80 tysięcy ton Pozdrawiam naiwnych,wierzących w fajne reklamy w TV

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o COCA COLA GDYNIA HUTNICZA - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COCA COLA GDYNIA HUTNICZA