Euro-Light Sp.j.

Złotoria

Opinie o Euro-Light Sp.j.

Zuzanna

@Ewud co przez to rozumiesz? Co sprawia, że tak odbierasz pracę w firmie?

Dam

Powiem Wam, że Euro-Light Sp.j. ma się naprawdę dobrze, jedna z lepszych firm

Ewud
@Dam 12.05.2016 15:09
Powiem Wam, że Euro-Light Sp.j. ma się naprawdę dobrze, jedna z lepszych firm

Jaja sobie robisz... :-) Ta firma to koszmar. Dla pracowników, bo szefostwo ma się dobrze... :-)

ona

zniszczona psychika..nie polecam.

Picer

Na mój gust skoro firma istnieje od 1982 roku to na pewno sobie powinna poradzić z takimi zagadnieniami. Na pewno mieli nie jedną taką sytuację więc będą potrafili się w niej odpowiednio zachować. Zastanawiam się tylko czy świece będące głównym przedmiotem działalności są zwykle kierowane do klientów detalicznych czy hurtowych?

słoń

"POZNAŁEM CO TO PRACA, DWUNASTKI I NOCKI, NIEKTORZY PRACODWACY TRAKTUJĄ LUDZI JAK NOCNIK." Jak to klasyk. [usunięte przez moderatora] traktuje ludzi, typowo jak nocnik. Przymuszani do wykonywania prac nieobjętych umową. Co innego mówione było podczas rozmowy kwalifikacyjnej, co innego było na umowie. Jednym słowem gówno. Nie polecam, chore normy, jedna spoko brygadzistka (Pani Wiesława) reszta to jakieś [usunięte przez moderatora]

Dziad

TRZY KOŁA

Byllson

Praca w świeczkach, to nie praca dla pionów 50 kg. Targanie palet, przesuwanie stanowisk - to wszystko tylko dla prawdziwych mężczyzn. Jeśli ktoś chce [usunięte przez moderatora] za najniższą krajową, a za zarobione pieniądze kupić sobie fajne ciuchy i wyglądać jak gość - to polecam pracę w Euro Light.

Kazik

Ehhh wróciłem do świeczek, bo mi robota na Podgórzu nie wypaliła ! Przypomniałem sobie, że moje nazwisko (Świeczkowski) do czegoś zobowiązuje !

ktoś

Praca ogólnie nie jest zła, lecz panująca tam atmosfera jest nie do zniesienia na dłuższą mete. Mam na myśli, ludzi ze złotorii i okolic, którzy tam pracują. To jest dosłownie patologia. Wykorzystują młodszych od siebie i zazwyczaj nowych pracowników, żeby robili za nich a oni w tym czasie kitrają się w toalecie z papierosem. Nie wspomnę już o paleniu tytoniu podczas wykonywania pracy. A ten kto tam pracował wie czym to grozi, zresztą na logike Świeczki +papieros. Ale kierowniczka taki przykład dała bo się nie krępuje przy produkcji palić, wykrzykując przy tym wulgaryzmy w strone pracowników [usunięte przez moderatora] . Brygadzistki również są jakąś pomyłką. Nie przyjmne babska, które tylko potrafią się wyżywać, [usunięte przez moderatora] popijając piwo, myśląc, że nikt nie zauważy. Szef, wiecznie nie zadowolony, ciągle za wolno, ciągle czegoś mu mało. Kręci się wszędzie poganiając każdego bo przecież to jego biznes i kasa, kasa-jego słowa. Nie polecam tej pracy każdemu, kto się szanuje. Bo tam szacunku za grosz nie dostanie, no chyba, że będzie to ktoś z rodzinki szefostwa.

majster

Ale syf w tej szatni

good maszin

Zaraz wchodzę na druga zmianę

Wiśnia

Wyrabianie śmiesznych norm jak już ktoś wyżej wspomniał - MASAKRA. Ręce poklejone, połamane, a manicure sam się nie zrobi.

Kazik

Ja tam nie narzekałem, [usunięte przez moderatora] leżak przy maszynie i czytałem gazety.

były pracownik

[usunięte przez moderatora] Kierowniczka jak i szef nie są osobami wyrozumiałymi, traktują pracowników jak poligon doświadczalny: poganiają, zabraniają rozmawiać. Również nie wolno patrzeć sobie w oczy. Te dwie osoby oczekują od pracownika ogromnego entuzjazmu przy wykonywanej pracy. Co mam na myśli? A no trzeba zachowywać się jak małpa przy pracy. Robić za czterech i wyrabiać jakieś śmieszne normy, które ni stąd ni zowąd są podwyższane co jakiś czas w celu wykorzystania pracownika i uniemożliwieniu mu zdobycie żałosnej premii. NIE POLECAM ! OMIJAĆ NAJSZERSZYM ŁUKIEM !

gość

Euro-Light w Złotorii to firma która szuka osoby do harowania za najniższą krajową najczęściej uczniów natomiast krewni bądź rodzina szefostwa to osoby które maja pełen light w pracy opierając się właśnie na nowo zatrudnionych osobach z góry Nie polecam pracy w tej firmie .

Marian

Oczywiście pisałem o firmie Euro-Light z Piaseczna (żeby nie zaistniała pomyłka)

Zostaw opinię o Euro-Light Sp.j. - Złotoria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Light Sp.j.