Meblohurt Firma Handlowa Sylwester Lalak

Krówniki

Opinie o Meblohurt Firma Handlowa Sylwester Lalak

emil

Hej. Kiedy będzie prowadzona następna rekrutacja i jak ona najczęściej przebiega? Będę wdzięczny za wszelkie informacje :) Słyszałem, że są tu niezłe warunki zatrudnienia.

skm

W tej kwestii mam wiele zastrzeżeń sam rozeznałem u wielu sklepach, czy też salonach że terminy dostaw są różne zważywszy na asortymentu i widzę że dostawy są od 2 -4 a nawet do 8 tygodni zważywszy na przebieg realizacji. Więc w czym problem!!!!!!!!!!!

mogo

tą info. pewnie napisał [usunięte przez moderatora]., albo[usunięte przez moderatora] bo to kompletna bzdura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meblohurt obojetnie czy sp.z o.o. czy firma handlowa to JEDNO WIELKIE BAGNO ZADŁUŻONE PO USZY albo i bardziej. Klientom wciskają informacje, że wszystkie opóźnienia są z winy dostawców, a to oni nie płacą producentom. Tak jak oni postepują z pracownikami jak i z klientami to nikt długo nie pociągnie w XXI wieku.

Zostaw opinię o Meblohurt Firma Handlowa Sylwester Lalak - Krówniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblohurt Firma Handlowa Sylwester Lalak